4 דברים שמופנמים רוצים שתפסיקו לעשות4 דברים שאנשים מופנמים רוצים שתפסיקו לעשות
י"ג בתמוז תשפ | 05.07.20
טיפוסים מופנמים וטיפוסים מוחצנים שונים מאד במהותם. אך זה לא אומר שהם לא יכולים להסתדר. ישבנו לשוחח עם כמה מופנמים, בכדי לגלות את הדברים שאלו שאינם כמותם עושים ומרגיזים אותם (משפחה)
זו אומנות: איך להקשיב טוב יותר לאחריםזו אומנות: איך להקשיב טוב יותר לאחריםתהילה אלטמן
כל השיחה מתמקדת בו ובמה שיש לו להגיד ואתם, מנסים להשחיל מילה ולא מצליחים. מכירים את הטיפוסים הללו? אף אחד מאיתנו לא רוצה להיות הם, אפילו בשגגה. כך תלמדו להקשיב (משפחה)
חוסר ביטחון? הנה 4 דברים שכדאי לעשותחוסר ביטחון? הנה 4 דברים שכדאי לעשותתהילה אלטמן
ספק עצמי יכול להתגנב פנימה בדיוק כשאתם הכי פחות מצפים לו, כמו למשל כשאתם מקבלים קידום בעבודה ותולים אותו רק במזל ולא בכישרון. כך תאמינו בעצמכם ותחשבו חיובי (משפחה)
5 תכונות שיש לכל הטיפוסים הרעילים5 תכונות שיש לכל הטיפוסים הרעיליםתהילה אלטמן5
אתם מחשיבים את עצמכם לאנשים שקל להיות בסביבתם. לעומת זאת, השכן שלכם אחר לגמרי. האם יש ביניכם קונפליקט, או שהוא סתם טיפוס קשה במיוחד? כך תשפטו (משפחה)
איך להישמר מאינפורמציה מזיקה? • צפואיך להישמר מאינפורמציה מזיקה? • צפואליקים ביננשטוק4
השבוע בתכנית 'נסתר וגלוי' עם אליקים ביננשטוק: כולנו רוצים להרגיש מלאי אנרגיה ומוטיבציה, אבל מי יכול לומר שכך זה אצלו בכל יום? • זה מה שאתם צריכים כדי להשיג (כיכר TV)
כך נינצל ממחשבות רעות המזיקות לנו • צפוכך נינצל ממחשבות רעות המזיקות לנו • צפוכיכר השבת
קודם אנחנו נותנים ל'רע' להיכנס אלינו פנימה, אח"כ אנחנו מחליטים להוציא החוצה את התמונות עם הפרשנויות שהענקנו לזה ואנחנו נותנים לזה ביטוי ויצורי (נפש האדם)
צפו: יודע הכל על קורונה? זה יכול גם להזיקצפו: יודע הכל על קורונה? זה יכול גם להזיקכיכר השבת
אנחנו זקוקים לידע כדי להתמודד, אבל ידע יכול לשמש כחרב פיפיות. הוא יכול להרגיע, אך גם להעמיק את החרדה. על כך, יו"ר מכון הקשב חיים דיין, מסביר בסרטון הקצר שלפניכם (נפש האדם, קורונה)
למה להשקיע בלבוש גם כשתקועים בבית?למה להשקיע בלבוש גם כשתקועים בבית?כיכר השבת
במקום לשקוע בספה, צריך להבין כי זוהי שעתנו היפה, זהו הזמן המשוחרר ביותר, לחזור ולדמיין, על מה הכי חשוב לנו בחיים להשיג ולהתפתח. בואו ננצל את זה • צפו ב"נסתר וגלוי" עם אליקים ביננשטוק (אימון אישי)
המטפל הבכיר: כך תתמודדו בזמנים אלוהמטפל הבכיר: כך תתמודדו בזמנים אלוכיכר השבת12
הרב מנחם אינגבר, בעל תואר M.A. בפסיכולוגיה וחבר וועדת ההיגוי של פיקוד העורף למוכנות בחירום, בסדרה של מסרים קצרים מאולפן כיכר השבת: כך תשמרו על רצף ואיזון בחיים (משפחה)
השיטה לנצח את הקורונה: תחושת השליטההשיטה לנצח את הקורונה: תחושת השליטהכיכר השבת2
בפרק השלישי של "לדבר על זה" משוחחים חיים דיין ואריאל שטיין על הגברת החוסן הנפשי באמצעות פיתוח תחושת שליטה בחיינו - כשיטה שאיתה אפשר 'לנצח' את הקורונה • צפו (משפחה)
מחקר: יציאה מהשגרה עושה פלאים למוחמחקר: יציאה מהשגרה עושה פלאים למוחתהילה אלטמן
שגרה מספקת לנו יציבות אך חשוב גם לרענן אותה - לנסות דברים חדשים, לאמץ שינויים, להיות ספונטניים ולצאת מאזורי הנוחות שלנו - ולא רק כדי שהחיים יהיו מעניינים. זה פשוט טוב למוח שלנו (אימון אישי)
כל השביעין: זו השעה שאנשים הכי שמחים בהכל השביעין: זו השעה שאנשים הכי שמחים בהאביטל לוי1
אצלנו, הזמן המאושר ביום הוא בשעה חמש אחר הצהריים, לאחר סיום העבודה. אך מחקר שסקר 5,447 אנשים מעשרים מדינות שונות, גילה שאנשים הכי שמחים דווקא בסביבות השעה שבע בערב (אימון אישי)
הדרך הטובה ביותר להיפטר מהרגלים רעיםהדרך הטובה ביותר להיפטר מהרגלים רעיםתהילה אלטמן
גוררים את עצמכם למיטה בשעה מאוחרת מדי? נמנעים מביקור בחדר הכושר למרות המנוי היקר שרכשתם? זה בסדר, כולנו נופלים בזה. אבל איך נוטשים לתמיד הרגלים בעייתיים? הנה שיטה מצוינת (אימון אישי)
לחוצים? קריאה במשך 6 דקות תרגיע אתכםלחוצים? קריאה במשך 6 דקות תרגיע אתכםתהילה אלטמן
מחקר שנערך לאחרונה הראה שרק דקות בודדות של קריאה מתמשכת, יכולות להנמיך את מפלס הלחץ בשיעור של 68 אחוזים - ולעזור לכם לחזור לעניינים עם גוף פחות מתוח ומוח צלול יותר (אימון אישי)
רוצים להספיק יותר? התייחסו למטלות אחרתרוצים להספיק יותר? התייחסו למטלות אחרתתהילה אלטמן
רשימת המטלות שלכם מסודרת למשעי. יש רק בעיה אחת: בסופו של יום, אתם עדיין לא מרגישים שעשיתם משהו, כי בעיקר ברחתם ממשימות מעיקות. הפתרון? לחשוב מה יקרה אם כן תבצעו אותן (אימון אישי)
'נונצ'י': הסוד הקוריאני להצליח ולשמוח'נונצ'י': הסוד הקוריאני להצליח ולשמוחתהילה אלטמן2
"נונצ'י" הוא שיטה קוריאנית שתעזור לכם להיות מאושרים ולעשות חיל. איך מגיעים לזה? בעזרת הכוח לקרוא את המתחולל בחדר אליו נכנסתם, בתוך שניות (אימון אישי)
'מכורים - בשחור לבן': "נפלתי לתאווה" • צפו'מכורים - בשחור לבן': "נפלתי לתאווה" • צפוכיכר השבת9
הם בלתי נראים, המתמכרים לתאוותיהם, אך במהלך הסדרה הראשונית מסוגה, נצעד יחד אל עולמם הפנימי, עולם אפוף סוד ומלא באשמה, ונגלה שלא הכל שחור לבן (משפחה, נפש)
3 דרכים להפוך לאנשים הכי מעניינים בחדר3 דרכים להפוך לאנשים הכי מעניינים בחדרחיה כהן
אתם עומדים לפני מפגש חברתי, ועידת עסקים או ארוחה משפחתית מורחבת? הנה 3 דרכים לא מסובכות שיהפכו את השיחה איתכם למעניינת יותר (אימון אישי, משפחה)
מחקר מרתק: אפיה יכולה לרפא דיכאון חורףמחקר מרתק: אפיה יכולה לרפא דיכאון חורףתהילה אלטמן
מדענים עקבו אחר 658 אנשים במשך שבועיים וגילו שמי שהרגיש שמח ונלהב יותר לגבי ביצוע משימותיו, הוא שהשלים באופן קבוע פעילויות יומיומיות דוגמת אפייה (מעניין)
גשם של דמעות: על הצפה רגשית ומניעתהגשם של דמעות: על הצפה רגשית ומניעתהתהילה אלטמן1
לצעוק ללא שליטה זו התגובה הנפוצה ביותר למצבי לחץ או הצפה רגשית. זו התרחשות נוראית ועדיין, שכיחה מאד. הנה 3 דברים שכדאי להבין על שיטפונות רגשיים, כדי שתוכלו לחלץ את עצמכם מהם (אימון אישי)
על הדבש ועל העוקץ בחיי נישואיןעל הדבש ועל העוקץ בחיי נישואיןשונמית דרעי
מנהגי התקופה מסמלים עבורנו דרך למידה להתנהלות בחיים. האחד מתקיים בחודש אלול והוא אמירת "סליחות" והשני מתקיים ביום הראשון של ר"ה, בו הולכים ליד נהר/מים זורמים לומר "תשליך" (משפחה, דעות)
איך הרשת גורמת לכם להרגיש חכמים יותראיך הרשת גורמת לכם להרגיש חכמים יותרתהילה אלטמן
הגלישה ברשת עשויה לנפח את האגו שלכם יותר מאת הידע שלכם בפועל, כך עולה ממחקר. עם כ"כ הרבה מידע העומד לרשותנו, הגבול בין מה שמוחנו יודע לבין מה שהמחשבים שלנו יודעים, מתערפל (אימון אישי)
טיפול פסיכולוגי.4 סימנים שירמזו כי כדאי לכם ללכת לטיפולתהילה אלטמן
מתמודדים עם פחד מהעתיד או בעיות בחיי הנישואים, לדוגמא, שמעיבים על מצב הרוח שלכם? אתם יכולים לפנות לחבר לקבלת ייעוץ. אבל כנראה תרצו לשמור על מחשבותיכם האישיות בסוד (משפחה)
מרגישים שאתם עסוקים בטירוף? זה הפתרוןמרגישים שאתם עסוקים בטירוף? זה הפתרוןתהילה אלטמן2
כל הזמן ממהרים וחשים שאתם מצויים במרדף אינסופי עקב המטלות שלכם? יתכן שעברה בראשכם המחשבה שאתם זקוקים לשעות נוספות ביממה. ובכן, הכל בראשכם (אימון אישי)
כך תזהו מה האדם שעומד מולכם מרגישכך תזהו מה האדם שעומד מולכם מרגישתהילה אלטמן1
גם אם אתם די טובים בהתמודדות עם אנשים, יכולת חברתית היא דבר שאתם צריכים להמשיך לטפח לאורך כל חייכם. אלו הכישורים שיהפכו את כל המפגשים הפרונטליים שלכם למוצלחים יותר (משפחה, אימון אישי)
6 דברים שאסור לומר לאבלים - ומה כן להגיד6 דברים שאסור לומר לאבלים - ומה כן להגידתהילה אלטמן7
לאחר השבעה, אנו נוטים לשכוח את המתאבלים ואין כללים בנוגע להתנהגות עמם. אנחנו הולכים בין הטיפות ובטעות יכולים לפגוע. מה כדאי ולא כדאי להגיד להם? (משפחה)

אימון אישי

אימון אישי וקאוצ'ינג - אם אתה מחפש את אחד משלושת האוצרות הללו: משמעות, תוצאות, הצלחה - הגעת לעמוד הנכון. עם אימון אישי יהודי תצליחו בעזרת השם להצליח בחיים- כיכר השבת

כיכר facebook
הרבנית אסתר טולדנו
הרבנית אסתר טולדנו
תדחי את הדחיות
כ"ה בשבט תשעו