מצרך חובה בימינו: איך שומרים על אופטימיותמצרך חובה בימים אלו: כיצד לשמור על אופטימיות
ל' בתשרי תשפא | 18.10.20
משאירים הרבה אוכל בצלחת? לא ישנים טוב? מרגישים שאתם עומדים להתמוטט כשמשהו לא צפוי קורה? לפני שאתם צונחים לספירלת הלחץ הזו, נסו את אחד הטריקים הבאים שיאזנו אתכם (משפחה)
מרצים את כולם חוץ מאת עצמכם? כנסומרצים את כולם חוץ מאת עצמכם? כנסותהילה אלטמן | עריכה: שרי ברינר-שיפמן1
גמישות וראיית האחר הן תכונות חיוביות, אך אם הן פוגעות ברווחתכם הנפשית, הרגשית או הפיזית לעתים קרובות, הגיע הזמן להתאבזר בכלים חדשים כמו בטחון ואסרטיביות (אימון אישי)
כך תדעו מהי השעה היעילה ביותר ביוםכך תדעו מהי השעה היעילה ביותר ביוםתהילה אלטמן | עריכה: שרי ברינר-שיפמן1
חלקנו "אנשי בוקר", חלקנו מעדיפים לדחוס את כל המטלות לשעות הערב וחלקנו פורחים בשעה 2 בצהריים. אך מסתבר שיש דרכים להבין מהי השעה הכי פרודוקטיבית ביום. הנה הן (אימון אישי)
הסגר גורם לכם לחשוב שלילי? יש מוצאהסגר גורם לכם לחשוב שלילי? יש מוצאתהילה אלטמן | עריכה: שרי ברינר-שיפמן
תופסים את עצמכם חושבים, "לעולם לא נחזור לחיים רגילים", או "למידה וירטואלית זה אסון", כמעט מדי יום? חשוב שתדעו שיש לכם אפשרות לעזור לעצמכם (משפחה)
לחוצים? חרדים? כך תרגעו ב-16 שניות בלבדלחוצים? חרדים? כך תרגעו ב-16 שניות בלבדתהילה אלטמן | עריכה: שרי ברינר-שיפמן4
אתם חשים ש"פטישים" הולמים בראשכם ויש לכם 50 מיילים דחופים לטיפול לפני השעה 12:00 (ועכשיו כבר 11:00). 'איך נצליח לעבור את היום הזה בלי להתמוטט?', אתם תוהים. הנה התשובה (אימון אישי)
איזהו חכם? הלומד מכל אדםטור תודה לאנשים שעשו לי בית ספר בחייםשרי ברינר שיפמן6
מה / מי תרצה להיות כשתגדל? - אצל רוב מכריי, התשובה לשאלה הנפוצה הזו היתה ברורה עוד מגיל ינקות. לי, לעומת זאת, דווקא פחות. אך היום התמונה שונה. כה חדה, עד כי היא פוצעת (דעות)
משלבת בין קריירה לחיים אישיים? זו טעותמשלבת בין קריירה לחיים אישיים? זו טעותתהילה אלטמן
אתם מכינים ארוחת ערב תוך כדי שליחת מיילים ויוצאים עם לקוח להליכה, כך שתוכלו למחוק שני דברים מרשימת המטלות שלכם. אך האם שילוב כזה בין חיים אישיים לעבודה הוא נכון? (אימון אישי)
האזינו לפודקאסט המחכיםהאימון השביעי: ראיון ופודקאסט עם אליקיםאליקים ביננשטוק1
בדרכו של הבעש"ט ורבי נחמן מברסלב, פיתח אליקים ביננשטוק את "האימון השביעי", גישה חדשנית הכוללת אבחון וטיפול אלטרנטיבי משולב • צפו בראיון והאזינו לפודקאסט (TV)
חוץ מחצר יפהפיה: 5 יתרונות שיש לגינוןחוץ מחצר יפהפיה: 5 יתרונות שיש לגינוןיעל קלצקין1
הידעתם שגינון שורף הרבה קלוריות? או שריח האדמה מעלה את רמות הסרוטונין? או ששתילת פרחים מרגיעה פלאים? המשיכו לקרוא על היתרונות הללו ועוד כמה מעלות שיש לגינון (בבית)
מרגישים חסרי אונים עקב המצב? יש פתרוןמרגישים חסרי אונים עקב המצב? יש פתרוןתהילה אלטמן
גם אם אינכם נמנים על הצוותים הרפואיים או לא זכיתם לקבל את התואר "עובדים חיוניים", באפשרותכם לעשות המון כדי להושיט יד ולעזור להשתלט על מגיפת הקורונה (משפחה)
4 דברים שמופנמים רוצים שתפסיקו לעשות4 דברים שמופנמים רוצים שתפסיקו לעשותתהילה אלטמן5
טיפוסים מופנמים וטיפוסים מוחצנים הם שונים מאד. אך זה לא אומר שהם לא יכולים להסתדר. שוחחנו עם כמה מופנמים כדי לגלות את הדברים המרגיזים שאלו שאינם כמותם עושים (משפחה)
זו אומנות: איך להקשיב טוב יותר לאחריםזו אומנות: איך להקשיב טוב יותר לאחריםתהילה אלטמן
כל השיחה מתמקדת בו ובמה שיש לו להגיד ואתם, מנסים להשחיל מילה ולא מצליחים. מכירים את הטיפוסים הללו? אף אחד מאיתנו לא רוצה להיות הם, אפילו בשגגה. כך תלמדו להקשיב (משפחה)
חוסר ביטחון? הנה 4 דברים שכדאי לעשותחוסר ביטחון? הנה 4 דברים שכדאי לעשותתהילה אלטמן
ספק עצמי יכול להתגנב פנימה בדיוק כשאתם הכי פחות מצפים לו, כמו למשל כשאתם מקבלים קידום בעבודה ותולים אותו רק במזל ולא בכישרון. כך תאמינו בעצמכם ותחשבו חיובי (משפחה)
5 תכונות שיש לכל הטיפוסים הרעילים5 תכונות שיש לכל הטיפוסים הרעיליםתהילה אלטמן5
אתם מחשיבים את עצמכם לאנשים שקל להיות בסביבתם. לעומת זאת, השכן שלכם אחר לגמרי. האם יש ביניכם קונפליקט, או שהוא סתם טיפוס קשה במיוחד? כך תשפטו (משפחה)
איך להישמר מאינפורמציה מזיקה? • צפואיך להישמר מאינפורמציה מזיקה? • צפואליקים ביננשטוק4
השבוע בתכנית 'נסתר וגלוי' עם אליקים ביננשטוק: כולנו רוצים להרגיש מלאי אנרגיה ומוטיבציה, אבל מי יכול לומר שכך זה אצלו בכל יום? • זה מה שאתם צריכים כדי להשיג (כיכר TV)
כך נינצל ממחשבות רעות המזיקות לנו • צפוכך נינצל ממחשבות רעות המזיקות לנו • צפוכיכר השבת
קודם אנחנו נותנים ל'רע' להיכנס אלינו פנימה, אח"כ אנחנו מחליטים להוציא החוצה את התמונות עם הפרשנויות שהענקנו לזה ואנחנו נותנים לזה ביטוי ויצורי (נפש האדם)
צפו: יודע הכל על קורונה? זה יכול גם להזיקצפו: יודע הכל על קורונה? זה יכול גם להזיקכיכר השבת
אנחנו זקוקים לידע כדי להתמודד, אבל ידע יכול לשמש כחרב פיפיות. הוא יכול להרגיע, אך גם להעמיק את החרדה. על כך, יו"ר מכון הקשב חיים דיין, מסביר בסרטון הקצר שלפניכם (נפש האדם, קורונה)
למה להשקיע בלבוש גם כשתקועים בבית?למה להשקיע בלבוש גם כשתקועים בבית?כיכר השבת
במקום לשקוע בספה, צריך להבין כי זוהי שעתנו היפה, זהו הזמן המשוחרר ביותר, לחזור ולדמיין, על מה הכי חשוב לנו בחיים להשיג ולהתפתח. בואו ננצל את זה • צפו ב"נסתר וגלוי" עם אליקים ביננשטוק (אימון אישי)
המטפל הבכיר: כך תתמודדו בזמנים אלוהמטפל הבכיר: כך תתמודדו בזמנים אלוכיכר השבת12
הרב מנחם אינגבר, בעל תואר M.A. בפסיכולוגיה וחבר וועדת ההיגוי של פיקוד העורף למוכנות בחירום, בסדרה של מסרים קצרים מאולפן כיכר השבת: כך תשמרו על רצף ואיזון בחיים (משפחה)
השיטה לנצח את הקורונה: תחושת השליטההשיטה לנצח את הקורונה: תחושת השליטהכיכר השבת2
בפרק השלישי של "לדבר על זה" משוחחים חיים דיין ואריאל שטיין על הגברת החוסן הנפשי באמצעות פיתוח תחושת שליטה בחיינו - כשיטה שאיתה אפשר 'לנצח' את הקורונה • צפו (משפחה)
מחקר: יציאה מהשגרה עושה פלאים למוחמחקר: יציאה מהשגרה עושה פלאים למוחתהילה אלטמן
שגרה מספקת לנו יציבות אך חשוב גם לרענן אותה - לנסות דברים חדשים, לאמץ שינויים, להיות ספונטניים ולצאת מאזורי הנוחות שלנו - ולא רק כדי שהחיים יהיו מעניינים. זה פשוט טוב למוח שלנו (אימון אישי)
כל השביעין: זו השעה שאנשים הכי שמחים בהכל השביעין: זו השעה שאנשים הכי שמחים בהאביטל לוי1
אצלנו, הזמן המאושר ביום הוא בשעה חמש אחר הצהריים, לאחר סיום העבודה. אך מחקר שסקר 5,447 אנשים מעשרים מדינות שונות, גילה שאנשים הכי שמחים דווקא בסביבות השעה שבע בערב (אימון אישי)
הדרך הטובה ביותר להיפטר מהרגלים רעיםהדרך הטובה ביותר להיפטר מהרגלים רעיםתהילה אלטמן
גוררים את עצמכם למיטה בשעה מאוחרת מדי? נמנעים מביקור בחדר הכושר למרות המנוי היקר שרכשתם? זה בסדר, כולנו נופלים בזה. אבל איך נוטשים לתמיד הרגלים בעייתיים? הנה שיטה מצוינת (אימון אישי)
לחוצים? קריאה במשך 6 דקות תרגיע אתכםלחוצים? קריאה במשך 6 דקות תרגיע אתכםתהילה אלטמן
מחקר שנערך לאחרונה הראה שרק דקות בודדות של קריאה מתמשכת, יכולות להנמיך את מפלס הלחץ בשיעור של 68 אחוזים - ולעזור לכם לחזור לעניינים עם גוף פחות מתוח ומוח צלול יותר (אימון אישי)
רוצים להספיק יותר? התייחסו למטלות אחרתרוצים להספיק יותר? התייחסו למטלות אחרתתהילה אלטמן
רשימת המטלות שלכם מסודרת למשעי. יש רק בעיה אחת: בסופו של יום, אתם עדיין לא מרגישים שעשיתם משהו, כי בעיקר ברחתם ממשימות מעיקות. הפתרון? לחשוב מה יקרה אם כן תבצעו אותן (אימון אישי)
'נונצ'י': הסוד הקוריאני להצליח ולשמוח'נונצ'י': הסוד הקוריאני להצליח ולשמוחתהילה אלטמן2
"נונצ'י" הוא שיטה קוריאנית שתעזור לכם להיות מאושרים ולעשות חיל. איך מגיעים לזה? בעזרת הכוח לקרוא את המתחולל בחדר אליו נכנסתם, בתוך שניות (אימון אישי)

אימון אישי

אימון אישי וקאוצ'ינג - אם אתה מחפש את אחד משלושת האוצרות הללו: משמעות, תוצאות, הצלחה - הגעת לעמוד הנכון. עם אימון אישי יהודי תצליחו בעזרת השם להצליח בחיים- כיכר השבת

כיכר facebook
הרבנית אסתר טולדנו
הרבנית אסתר טולדנו
תדחי את הדחיות
כ"ה בשבט תשעו