thmhe sshv..  tkgs  ytrykyho  א אםהיתי..
שחררו: נסיעות ארוכות יותר טובות לבריאותשחררו: נסיעות ארוכות יותר טובות לבריאותכיכר השבת
מחקרים הראו שחוסר היכולת לחזות את שעתיד לקרות בנסיעות קבועות, הוא הדבר שהופך את הנוסעים ליותר לחוצים, יותר מכעס על נהגים אחרים, פקקי תנועה ועלויות גבוהות של דלק (אימון אישי)
למה הוצאת כסף על טיול לפריז עדיפה על קניית בגדים?למה הוצאת כסף על טיול לפריז עדיפה על קניית בגדים?כיכר השבת3
מחקר פורץ דרך: ככל הנראה, אנו שואבים הרבה יותר אושר מחוויות החיים מאשר מחפצים חומריים, אשר מעניקים לנו התרגשות לטווח קצר, אשר פוחתת במהירות (אימון אישי)
גיל זה רק מספר: למה חשוב לא לייחס לו משמעותגיל זה רק מספר: למה חשוב לא לייחס לו משמעותכיכר השבת
מרגישים זקנים? תשושים? החיים, עם כל משבריהם, כבדים עליכם, אתם ספונים בבית ועושים רק מה שצריך מבלי לצאת ולהתאוורר? יש תופעות לוואי רציניות לתחושה הזו שלכם (אימון אישי)
לא תאמינו למה אתם מתקשים להתרכז בעבודהלא תאמינו למה אתם מתקשים להתרכז בעבודהכיכר השבת1
בין פטפוט עם הקולגות לצפייה בסרטונים מצחיקים, זה לא פלא שאתם מתקשים להישאר ממוקדים בעבודה. אך לדברי המדע, הסיבה שהדעת שלכם כל כך מוסחת היא לא עניין של מה בכך (אימון אישי)
איך זה לחיות עם הפרעת אישיות נמנעתאיך זה לחיות עם הפרעת אישיות נמנעתכיכר השבת
חוקרים ביקשו מאנשים לתאר איך זה לחיות עם הפרעת אישיות נמנעת. אבחנה שהוגדרה כ"דפוס נפוץ של עיכוב חברתי, תחושות של אי-התאמה ורגישות יתר להערכה שלילית". הממצאים מרתקים (אימון אישי)
מחקר: בשלות המוח מגיעה לשיא רק בגיל 30מחקר: בשלות המוח מגיעה לשיא רק בגיל 30כיכר השבת1
המוח שלנו אינו מגיע לבגרות עד גיל 30 ומתפתח כל הזמן. משמעות הדבר היא כי התנהגויות מסוימות, כמו צריכת אלכוהול מופרז, יכול להיות מזיקה במיוחד כאשר אנו צעירים (אימון אישי)
5 טריקים לצלוח מפגשים חברתיים מביכים5 טריקים לצלוח מפגשים חברתיים מביכיםכיכר השבת
זה מפתה להימנע מסיטואציות חברתיות לחלוטין, אך לא לגמרי ריאלי. אם אתם נמצאים שם בחוץ ומרגישים חרדה שמזדחלת לה פנימה, נסו כל אחד מחמשת הטריקים האלה כדי להירגע במהירות (אימון אישי)
פסיכולוג: איך לבקש כסף מחברים בלי לסבול ממבוכהפסיכולוג: איך לבקש כסף מחברים בלי לסבול ממבוכהכיכר השבת2
דיבור על כסף זה עניין רגיש ולכן עדיף לבקש הלוואה ממישהו שקרוב אליכם, אבל לעשות זאת עם טקט. לדוגמא: "היי, אני צריך לדבר איתך על משהו; מתי זה זמן טוב?" (אימון אישי)
תרפיסט מודה: טיפול נפשי לא בהכרח עובדתרפיסט מודה: טיפול נפשי לא בהכרח עובדכיכר השבת6
לדעתכם טיפול פסיכולוגי לא עובד, רק נותנים לו פתח קטנטן והוא ממשיך לנצח? זה בזבוז זמן, כי כל מה שאתם עושים זה פשוט לדבר? הפסיכותרפיסטית לורי גוטליב מסבירה למה הוא מועיל ולמה לא (אימון אישי)
צריכים טובה? אם תעשו את זה, תענו בחיובצריכים טובה? אם תעשו את זה, תענו בחיובכיכר השבת
אם תבקשו מהבוס שלכם לצאת לחופש באופן פרונטלי ואפילו רק בשיחת טלפון, יש לכם סיכוי גבוה פי 30 להיענות בחיוב, מאשר אם תשלחו את בקשתכם אליו בדוא"ל. למה זה ככה? התשובה בפנים (אימון אישי)
כיצד להספיק לעשות דברים כאשר אין זמןכיצד להספיק לעשות דברים כאשר אין זמןכיכר השבת
אם ברשותכם שעה לסיים את הדו"ח, לענות למיילים ולהרים טלפון לבן הזוג, התמודדות עם שלוש משימות בבת אחת אולי נראית חכמה. אבל מחקרים הוכיחו דווקא ההיפך. כך תנצלו את הזמן כראוי (אימון אישי)
זקוקים להשראה? הדיחו כליםזקוקים להשראה? הדיחו כליםכיכר השבת2
לקיחת הזמן כדי לקרצף בזהירות וביסודיות את הסירים והמחבתות שלכם, יכולה להפחית באופן משמעותי מתח וחרדה ואפילו טוב יותר - לגרום לכם להרגיש מלאים בהשראה (אימון אישי)
מחקר: התחילו לדבר על עצמכם בגוף שלישימחקר: התחילו לדבר על עצמכם בגוף שלישישרי ברינר שיפמן1
הנטיה של אנשים מסוימים לדבר על עצמם בגוף שלישי, מגיעה כשהם מעוניינים להאדיר את שמם או להתגונן. היא עונה על צורך פסיכולוגי להעניק סמכות לדברים ומומלץ גם לכם לאמץ אותה. זו הסיבה (אימון אישי)
מתי תתחילו להעריך את עצמכם? המדע עונהמתי תתחילו להעריך את עצמכם? המדע עונהכיכר השבת1
על פי דו"ח שפורסם בעלון פסיכולוגי, ההערכה העצמית שלכם תגיע לשיאה בגיל 60. אלו חדשות נהדרות עבורנו, יצורים חסרי ביטחון שחוששים כי נאלץ לחיות בתחושה נוראית זו לעד. יש למה לצפות (משפחה)
הגיע הזמן: מחקר טוען כי עוקצנות טובה לאנושותהגיע הזמן: מחקר טוען כי עוקצנות טובה לאנושותשרי ברינר שיפמן
גם אנשים עוקצניים, פחות אוהבים כשהלעגנות מכוונת אליהם. זהו טבע האדם. אממה, מחקר בעל ערך רב טוען כי דיבור סרקסטי טוב לכל הצדדים הנחשפים אליו. ידענו שאנחנו עושים משהו נכון (אימון אישי)
זה בדיוק הזמן הנדרש ליצירת חברות, על פי מחקרזה בדיוק הזמן הנדרש ליצירת חברות, על פי מחקרכיכר השבת
כמבוגרים, רכישת חברויות חדשות יכולה להיות אתגר, במיוחד כאשר לעבודה ולמשפחה ישנה קדימות, כמובן. תמו הזמנים בהם השותף לחוג היצירה נהפך לבי אף אף. טוב שמחקר חשוב בא לעזרתנו (אימון אישי)
4 טריקים שיהפכו אתכם לאנשי שיחה מעולים4 טריקים שיהפכו אתכם לאנשי שיחה מעוליםכיכר השבת4
יש בעולם זן מיוחד של אנשים שתמיד נחמד לשבת ולשוחח איתם ובאופן תדיר יודעים להגיד בדיוק את המילים הנכונות. הנה 4 טריקים שיעזרו גם לכם להיות כאלו (אימון אישי)
הכל לטובה: 5 דברים לא צפויים שיש להודות עליהםהכל לטובה: 5 דברים לא צפויים שיש להודות עליהםכיכר השבת
קל לנו להחמיץ את הדברים הקטנים והטובים בחיינו שנראים מובנים מאליהם ולקבל את הצרות כמציאות קבועה. אך עם חשיבה נכונה, ניתן ללמוד להעריך אפילו את הדברים הרעים (אימון אישי)
עייפים בעבודה? לפני שאתם לוגמים עוד כוס קפה, נסו את זהעייפים בעבודה? לפני שאתם לוגמים עוד כוס קפה, נסו את זהכיכר השבת
השעה 13:00. בקושי צלחתם את השעות במקום העבודה עד עתה, בעזרת 3 כוסות קפה. אתם שרועים על השולחן ומונים את השעות עד שתוכלו לסור לביתכם. הנה פתרון מפתיע לרענון, חיש קל (אימון אישי)
מתכננים לבקש העלאה במשכורת? כך תעשו זאת נכוןמתכננים לבקש העלאה במשכורת? כך תעשו זאת נכוןכיכר השבת2
אתם קצרים בכסף לאחרונה ומזה זמן רב רוצים לבקש העלאה מהבוס. האם כדאי לציין את העובדה שאתם חווים לחץ כלכלי בשיחה איתו או להסתמך רק הביצועים שלכם בעבודה? המומחים משיבים (כלכלה)
מחקר: זה הזמן הטוב ביותר לשלוח קורות חיים (ולזכות במשרה)מחקר: זה הזמן הטוב ביותר לשלוח קורות חיים (ולזכות במשרה)כיכר השבת
שיפצתם את מסמך קורות החיים שלכם וכעת הוא במצב אופטימלי ומשכנע למדי. נותר רק לשגר אותו למעסיקים. זכרו: יש זמן אידיאלי ביום, שבו מומלץ לבקש עבודה, אם אתם רוצים באמת לקבל אותה (אימון אישי)
לילה טוב: 4 טעויות שינה שכדאי להימנע מהןלילה טוב: 4 טעויות שינה שכדאי להימנע מהןכיכר השבת3
עומס נפשי הוא מנת חלקנו בחיים בעידן המודרני. זה עלול לגרום לכך שאנו לא ישנים מספיק שעות, וגם כשאנחנו כן, הן נוטות להיות עם הפרעות רבות. הנה 4 טעויות שיש להמנע מהן טרם השינה (אימון אישי)
"רק הבינוניים יכולים להיות תמיד במיטבם": כך תנצחו את הפרפקציוניזם"רק הבינוניים יכולים להיות תמיד במיטבם": כך תנצחו את הפרפקציוניזםכיכר השבת
האם תהיתם אי פעם מדוע אנשים בסביבכם המצפים לשלמות, נוטים לגרור אתכם לעצבות? רובנו מרגישים כך לפעמים, אם לא כל הזמן. הנה כמה דרכים לשלוט בפרפקציוניזם ולא לתת לו לשלוט עלינו (אימון אישי)
מחקר: אנשים מעל גיל 40 צריכים לעבוד 3 ימים בשבועמחקר: אנשים מעל גיל 40 צריכים לעבוד 3 ימים בשבועכיכר השבת
מחקר שנערך לאחרונה באוניברסיטת מלבורן, בדק 3,000 מתנדבים ו-3,500 מתנדבות, ומצא כי אלו מעל גיל 40 היו יעילים יותר כאשר עבדו שלושה ימים בשבוע או פחות. יש תקווה (אימון אישי)
שלא נצטרך: דולה של המוות - מה כדאי לדעת עליהשלא נצטרך: דולה של המוות - מה כדאי לדעת עליהכיכר השבת1
את המושג "דולה" אנו מכירים בהקשר של לידה וחיים חדשים, אך ישנן דולות ומטפלים המסייעים להתמודד דווקא עם קץ החיים. הם מספקים תמיכה רגשית, רוחנית ופיזית לאדם גוסס ומשפחתו (משפחה)
פרגון טוב לעור הפנים: אז למה הוא לא נוכח? // טור דעהפרגון טוב לעור הפנים: אז למה הוא לא נוכח? // טור דעהשרי ברינר שיפמן2
מקור המילה "פרגון" מגיע בכלל מאידיש, מהמילה "פארגינען" שהגיעה במקור מגרמנית. כמה גלגולים היא עברה וכמה עוד תצטרך לעבור עד שנתחיל ליישם אותה בפועל? (דעות)

אימון אישי

אימון אישי וקאוצ'ינג - אם אתה מחפש את אחד משלושת האוצרות הללו: משמעות, תוצאות, הצלחה - הגעת לעמוד הנכון. עם אימון אישי יהודי תצליחו בעזרת השם להצליח בחיים- כיכר השבת

כיכר facebook
הרבנית אסתר טולדנו
הרבנית אסתר טולדנו
תדחי את הדחיות
כ"ה בשבט תשעו