5 סימנים שהפסיכולוג שלכם לא מתאים לכם5 סימנים שהפסיכולוג שלכם לא מתאים לכםתהילה אלטמן1
אם אתם מסופקים לגבי המטפל שלכם, להלן 5 סימנים לכך שאיש המקצוע שאצלו אתם מפקידים מדי שבוע 500 שקלים טבין ותקילין - אכן לא האידיאלי עבורכם (אימון אישי, משפחה)
5 משפטי קסם שיהפכו אתכם למארחים המושלמים5 משפטי קסם שיהפכו אתכם למארחים המושלמיםתהילה אלטמן1
האח והגיסה מגיעים אליכם לשבת עם שני ילדיהם. זו אמורה להיות חוויה מהנה לכולם ואתם עושים הכל כדי שהיא באמת תהיה כזו. הנה 5 ביטויים שאם תגידו אותם, תגרמו להם להרגיש הכי בנוח שיש (משפחה)
מוות וחיים ביד הלשון // שרי ברינר-שיפמןמוות וחיים ביד הלשון // שרי ברינר-שיפמןשרי ברינר שיפמן3
כולנו נהנים מדי פעם מקורטוב רכילות עסיסית. אולי הגורם לכך הוא תחושת העליונות שאנו מקבלים בעקבותיה, ש"גם אצלו לא הכל חלק", אבל ההשלכות - הרות גורל וחבל (דעות)
כך תקדמו את מטרותיכם - גם בחופשכך תקדמו את מטרותיכם - גם בחופשלינדה מרשל
אנחנו נמצאים בתקופה כזו שהילדים אוטוטו יוצאים לחופש ואתם מבינים שהמשימות שלכם יבוצעו באופן חלקי או אפילו יזכו להשהיה, עד לסיומה. תתפלאו, זה לא בהכרח צריך לקרות (משפחה)
ראיון עבודהאיך לענות על השאלה "ספר לי על עצמך" בראיון עבודהשירות כלכליסט
במקום לחזור בעל פה על קורות החיים, הפגינו חשיבה מקורית ותנו תשובה שתגרום לכם לבלוט על פני שאר המועמדים. היא תגרום למראיין להתרשם מכם ואולי אפילו לקבל אתכם לעבודה (אימון אישי)
טיפול פסיכולוגיהביטוי החשוב ביותר שהמטפלת שלי לימדה אותיכיכר השבת
כשאמי נפטרה בפתאומיות, חוויתי את כל סימני האבל הרגילים שקראתם עליהם בספרים: לילות ללא שינה, פרצי בכי והרבה כעס. בהמלצת חברה, פניתי למטפלת שמשפט אחד שאמרה הושיע אותי (משפחה)
7 סימנים שגדלתם במשפחה רעילה (ואיך ממשיכים הלאה)7 סימנים שגדלתם במשפחה רעילה (ואיך ממשיכים הלאה)תהילה אלטמן5
אם לאחר כל מפגש משפחתי אתם מרגישים סחוטים רגשית, לקרובים שלכם כנראה יש חלק בזה. כך תזהו בוודאות אם אכן גדלתם במשפחה רעילה ותלמדו איך להתמודד עם המצב, למרות הכל (משפחה)
לא מוצאים את עצמכם באספות קבוצתיות? כך תפעלולא מוצאים את עצמכם באספות קבוצתיות? כך תפעלותהילה אלטמן
לאנשים חסרי בטחון, ישיבות צוות בעבודה ושמחות משפחתיות, הן בלתי נמנעות. בעוד שיתכן כי ברשותם לא מעט מה לתרום לשיחה, ברגע האמת, הם חשים קושי לבטא את שעל ליבם. זה הפתרון (משפחה)
איך כלל 80/20 יכול לשפר את ההורות שלכםאיך כלל 80/20 יכול לשפר את ההורות שלכםתהילה אלטמן
רבים מאיתנו חווים מחסור בזמן, במיוחד הורים לילדים המתקשים להשלים את רשימת המטלות היומית ועדיין לתת את מלוא תשומת הלב שברשותנו לצאצאים. הנה שיטה שתפתור לכם את הבעיה (משפחה)
זה סתם מצב רוח רע או חלילה דיכאון? כך תדעוזה סתם מצב רוח רע או חלילה דיכאון? כך תדעותהילה אלטמן1
איך נוכל לדעת אם הדכדוך שאופף אותנו לאחרונה הוא דיכאון של ממש או רק מצב רוח רע שיחלוף כלעומת שבא? המוח שלנו אפוף מסתורין ומורכב להבנה, אבל המדע יודע עליו כמה דברים (אימון אישי)
מתקשים 'לעמוד על שלכם'? כך תעשו זאת באלגנטיותמתקשים 'לעמוד על שלכם'? כך תעשו זאת באלגנטיותכיכר השבת
לקחתם על עצמכם את הפרויקט במשרד שלדעתכם היה רעיון רע מלכתחילה, כי אתם מעדיפים להימנע מעימותים ובסופו של דבר, אתם סובלים. אז הנה 5 דרכים להיות יותר אסרטיביים (אימון אישי)
השוויגער מנדבת לכם עצות לא רצויות? זה מה שתעשוהשוויגער מנדבת לכם עצות לא רצויות? זה מה שתעשוכיכר השבת2
בין אם אתם מתכננים חתונה או נושאים תינוק בידיכם, תמיד יהיה מישהו שיגיד לכם מה הוא חושב על העניין ולא תמיד אתם מעוניינים לשמוע, אלא רק לשתף. לשם כך, שקלו לאמץ את הטקטיקה הבאה (אימון אישי)
שחררו: נסיעות ארוכות יותר טובות לבריאותשחררו: נסיעות ארוכות יותר טובות לבריאותכיכר השבת
מחקרים הראו שחוסר היכולת לחזות את שעתיד לקרות בנסיעות קבועות, הוא הדבר שהופך את הנוסעים ליותר לחוצים, יותר מכעס על נהגים אחרים, פקקי תנועה ועלויות גבוהות של דלק (אימון אישי)
למה הוצאת כסף על טיול לפריז עדיפה על קניית בגדים?למה הוצאת כסף על טיול לפריז עדיפה על קניית בגדים?כיכר השבת3
מחקר פורץ דרך: ככל הנראה, אנו שואבים הרבה יותר אושר מחוויות החיים מאשר מחפצים חומריים, אשר מעניקים לנו התרגשות לטווח קצר, אשר פוחתת במהירות (אימון אישי)
גיל זה רק מספר: למה חשוב לא לייחס לו משמעותגיל זה רק מספר: למה חשוב לא לייחס לו משמעותכיכר השבת
מרגישים זקנים? תשושים? החיים, עם כל משבריהם, כבדים עליכם, אתם ספונים בבית ועושים רק מה שצריך מבלי לצאת ולהתאוורר? יש תופעות לוואי רציניות לתחושה הזו שלכם (אימון אישי)
לא תאמינו למה אתם מתקשים להתרכז בעבודהלא תאמינו למה אתם מתקשים להתרכז בעבודהכיכר השבת1
בין פטפוט עם הקולגות לצפייה בסרטונים מצחיקים, זה לא פלא שאתם מתקשים להישאר ממוקדים בעבודה. אך לדברי המדע, הסיבה שהדעת שלכם כל כך מוסחת היא לא עניין של מה בכך (אימון אישי)
איך זה לחיות עם הפרעת אישיות נמנעתאיך זה לחיות עם הפרעת אישיות נמנעתכיכר השבת
חוקרים ביקשו מאנשים לתאר איך זה לחיות עם הפרעת אישיות נמנעת. אבחנה שהוגדרה כ"דפוס נפוץ של עיכוב חברתי, תחושות של אי-התאמה ורגישות יתר להערכה שלילית". הממצאים מרתקים (אימון אישי)
מחקר: בשלות המוח מגיעה לשיא רק בגיל 30מחקר: בשלות המוח מגיעה לשיא רק בגיל 30כיכר השבת1
המוח שלנו אינו מגיע לבגרות עד גיל 30 ומתפתח כל הזמן. משמעות הדבר היא כי התנהגויות מסוימות, כמו צריכת אלכוהול מופרז, יכול להיות מזיקה במיוחד כאשר אנו צעירים (אימון אישי)
5 טריקים לצלוח מפגשים חברתיים מביכים5 טריקים לצלוח מפגשים חברתיים מביכיםכיכר השבת
זה מפתה להימנע מסיטואציות חברתיות לחלוטין, אך לא לגמרי ריאלי. אם אתם נמצאים שם בחוץ ומרגישים חרדה שמזדחלת לה פנימה, נסו כל אחד מחמשת הטריקים האלה כדי להירגע במהירות (אימון אישי)
פסיכולוג: איך לבקש כסף מחברים בלי לסבול ממבוכהפסיכולוג: איך לבקש כסף מחברים בלי לסבול ממבוכהכיכר השבת2
דיבור על כסף זה עניין רגיש ולכן עדיף לבקש הלוואה ממישהו שקרוב אליכם, אבל לעשות זאת עם טקט. לדוגמא: "היי, אני צריך לדבר איתך על משהו; מתי זה זמן טוב?" (אימון אישי)
תרפיסט מודה: טיפול נפשי לא בהכרח עובדתרפיסט מודה: טיפול נפשי לא בהכרח עובדכיכר השבת6
לדעתכם טיפול פסיכולוגי לא עובד, רק נותנים לו פתח קטנטן והוא ממשיך לנצח? זה בזבוז זמן, כי כל מה שאתם עושים זה פשוט לדבר? הפסיכותרפיסטית לורי גוטליב מסבירה למה הוא מועיל ולמה לא (אימון אישי)
צריכים טובה? אם תעשו את זה, תענו בחיובצריכים טובה? אם תעשו את זה, תענו בחיובכיכר השבת
אם תבקשו מהבוס שלכם לצאת לחופש באופן פרונטלי ואפילו רק בשיחת טלפון, יש לכם סיכוי גבוה פי 30 להיענות בחיוב, מאשר אם תשלחו את בקשתכם אליו בדוא"ל. למה זה ככה? התשובה בפנים (אימון אישי)
כיצד להספיק לעשות דברים כאשר אין זמןכיצד להספיק לעשות דברים כאשר אין זמןכיכר השבת
אם ברשותכם שעה לסיים את הדו"ח, לענות למיילים ולהרים טלפון לבן הזוג, התמודדות עם שלוש משימות בבת אחת אולי נראית חכמה. אבל מחקרים הוכיחו דווקא ההיפך. כך תנצלו את הזמן כראוי (אימון אישי)
זקוקים להשראה? הדיחו כליםזקוקים להשראה? הדיחו כליםכיכר השבת2
לקיחת הזמן כדי לקרצף בזהירות וביסודיות את הסירים והמחבתות שלכם, יכולה להפחית באופן משמעותי מתח וחרדה ואפילו טוב יותר - לגרום לכם להרגיש מלאים בהשראה (אימון אישי)
מחקר: התחילו לדבר על עצמכם בגוף שלישימחקר: התחילו לדבר על עצמכם בגוף שלישישרי ברינר שיפמן1
הנטיה של אנשים מסוימים לדבר על עצמם בגוף שלישי, מגיעה כשהם מעוניינים להאדיר את שמם או להתגונן. היא עונה על צורך פסיכולוגי להעניק סמכות לדברים ומומלץ גם לכם לאמץ אותה. זו הסיבה (אימון אישי)
מתי תתחילו להעריך את עצמכם? המדע עונהמתי תתחילו להעריך את עצמכם? המדע עונהכיכר השבת1
על פי דו"ח שפורסם בעלון פסיכולוגי, ההערכה העצמית שלכם תגיע לשיאה בגיל 60. אלו חדשות נהדרות עבורנו, יצורים חסרי ביטחון שחוששים כי נאלץ לחיות בתחושה נוראית זו לעד. יש למה לצפות (משפחה)

אימון אישי

אימון אישי וקאוצ'ינג - אם אתה מחפש את אחד משלושת האוצרות הללו: משמעות, תוצאות, הצלחה - הגעת לעמוד הנכון. עם אימון אישי יהודי תצליחו בעזרת השם להצליח בחיים- כיכר השבת

עדכונים
כיכר facebook
הרבנית אסתר טולדנו
הרבנית אסתר טולדנו
תדחי את הדחיות
כ"ה בשבט תשעו