הגיע הזמן: מחקר טוען כי עוקצנות טובה לאנושותהגיע הזמן: מחקר טוען כי עוקצנות טובה לאנושותשרי ברינר שיפמן
גם אנשים עוקצניים, פחות אוהבים כשהלעגנות מכוונת אליהם. זהו טבע האדם. אממה, מחקר בעל ערך רב טוען כי דיבור סרקסטי טוב לכל הצדדים הנחשפים אליו. ידענו שאנחנו עושים משהו נכון (אימון אישי)
זה בדיוק הזמן הנדרש ליצירת חברות, על פי מחקרזה בדיוק הזמן הנדרש ליצירת חברות, על פי מחקרכיכר השבת
כמבוגרים, רכישת חברויות חדשות יכולה להיות אתגר, במיוחד כאשר לעבודה ולמשפחה ישנה קדימות, כמובן. תמו הזמנים בהם השותף לחוג היצירה נהפך לבי אף אף. טוב שמחקר חשוב בא לעזרתנו (אימון אישי)
4 טריקים שיהפכו אתכם לאנשי שיחה מעולים4 טריקים שיהפכו אתכם לאנשי שיחה מעוליםכיכר השבת4
יש בעולם זן מיוחד של אנשים שתמיד נחמד לשבת ולשוחח איתם ובאופן תדיר יודעים להגיד בדיוק את המילים הנכונות. הנה 4 טריקים שיעזרו גם לכם להיות כאלו (אימון אישי)
הכל לטובה: 5 דברים לא צפויים שיש להודות עליהםהכל לטובה: 5 דברים לא צפויים שיש להודות עליהםכיכר השבת
קל לנו להחמיץ את הדברים הקטנים והטובים בחיינו שנראים מובנים מאליהם ולקבל את הצרות כמציאות קבועה. אך עם חשיבה נכונה, ניתן ללמוד להעריך אפילו את הדברים הרעים (אימון אישי)
עייפים בעבודה? לפני שאתם לוגמים עוד כוס קפה, נסו את זהעייפים בעבודה? לפני שאתם לוגמים עוד כוס קפה, נסו את זהכיכר השבת
השעה 13:00. בקושי צלחתם את השעות במקום העבודה עד עתה, בעזרת 3 כוסות קפה. אתם שרועים על השולחן ומונים את השעות עד שתוכלו לסור לביתכם. הנה פתרון מפתיע לרענון, חיש קל (אימון אישי)
מתכננים לבקש העלאה במשכורת? כך תעשו זאת נכוןמתכננים לבקש העלאה במשכורת? כך תעשו זאת נכוןכיכר השבת2
אתם קצרים בכסף לאחרונה ומזה זמן רב רוצים לבקש העלאה מהבוס. האם כדאי לציין את העובדה שאתם חווים לחץ כלכלי בשיחה איתו או להסתמך רק הביצועים שלכם בעבודה? המומחים משיבים (כלכלה)
מחקר: זה הזמן הטוב ביותר לשלוח קורות חיים (ולזכות במשרה)מחקר: זה הזמן הטוב ביותר לשלוח קורות חיים (ולזכות במשרה)כיכר השבת
שיפצתם את מסמך קורות החיים שלכם וכעת הוא במצב אופטימלי ומשכנע למדי. נותר רק לשגר אותו למעסיקים. זכרו: יש זמן אידיאלי ביום, שבו מומלץ לבקש עבודה, אם אתם רוצים באמת לקבל אותה (אימון אישי)
לילה טוב: 4 טעויות שינה שכדאי להימנע מהןלילה טוב: 4 טעויות שינה שכדאי להימנע מהןכיכר השבת3
עומס נפשי הוא מנת חלקנו בחיים בעידן המודרני. זה עלול לגרום לכך שאנו לא ישנים מספיק שעות, וגם כשאנחנו כן, הן נוטות להיות עם הפרעות רבות. הנה 4 טעויות שיש להמנע מהן טרם השינה (אימון אישי)
"רק הבינוניים יכולים להיות תמיד במיטבם": כך תנצחו את הפרפקציוניזם"רק הבינוניים יכולים להיות תמיד במיטבם": כך תנצחו את הפרפקציוניזםכיכר השבת
האם תהיתם אי פעם מדוע אנשים בסביבכם המצפים לשלמות, נוטים לגרור אתכם לעצבות? רובנו מרגישים כך לפעמים, אם לא כל הזמן. הנה כמה דרכים לשלוט בפרפקציוניזם ולא לתת לו לשלוט עלינו (אימון אישי)
מחקר: אנשים מעל גיל 40 צריכים לעבוד 3 ימים בשבועמחקר: אנשים מעל גיל 40 צריכים לעבוד 3 ימים בשבועכיכר השבת
מחקר שנערך לאחרונה באוניברסיטת מלבורן, בדק 3,000 מתנדבים ו-3,500 מתנדבות, ומצא כי אלו מעל גיל 40 היו יעילים יותר כאשר עבדו שלושה ימים בשבוע או פחות. יש תקווה (אימון אישי)
שלא נצטרך: דולה של המוות - מה כדאי לדעת עליהשלא נצטרך: דולה של המוות - מה כדאי לדעת עליהכיכר השבת1
את המושג "דולה" אנו מכירים בהקשר של לידה וחיים חדשים, אך ישנן דולות ומטפלים המסייעים להתמודד דווקא עם קץ החיים. הם מספקים תמיכה רגשית, רוחנית ופיזית לאדם גוסס ומשפחתו (משפחה)
פרגון טוב לעור הפנים: אז למה הוא לא נוכח? // טור דעהפרגון טוב לעור הפנים: אז למה הוא לא נוכח? // טור דעהשרי ברינר שיפמן2
מקור המילה "פרגון" מגיע בכלל מאידיש, מהמילה "פארגינען" שהגיעה במקור מגרמנית. כמה גלגולים היא עברה וכמה עוד תצטרך לעבור עד שנתחיל ליישם אותה בפועל? (דעות)
5 מקרים שבהם מותר לסרב למישהו שמבקש טובה5 מקרים שבהם מותר לסרב למישהו שמבקש טובהכיכר השבת4
ג'ודי מהעבודה מבקשת שתכינו לה כוס קפה אך אתם עמוסים במיילים. לסרב לבקשת טובה זה קשה ולא נעים, אך לפעמים אתם באמת לא מסוגלים להיענות לה. הנה 5 מקרים שבהם מותר להגיד "לא" (משפחה)
8 דברים שכדאי להביא לכל ראיון עבודה8 דברים שכדאי להביא לכל ראיון עבודהכיכר השבת
פניתם למומחה לכתיבת קו"ח שיסייע לכם לנסח אותם כיאות, הוספתם מכתב פניה אישי ושלחתם להמוני משרות שנראו לכם מתאימות. הוזמנתם לראיון. הידד. הנה 8 דברים שמוטב שתקחו איתכם (אימון אישי)
הכלל המפתיע לכתיבת קו"ח שאין סיכוי שידעתם עליוהכלל המפתיע לכתיבת קו"ח שאין סיכוי שידעתם עליוכיכר השבת4
אוקיי. את זה לא צפינו. מחקר חדש מצא כי מגייסי עבודה נטו יותר מפי שניים להעדיף שני עמודים המגוללים את הנסיון התעסוקתי והכישורים שלכם מאשר אחד, ואנו חשבנו לתומנו שכל המוסיף - גורע (אימון אישי)
טוב שכן קרוב מאח רחוק: 4 חברים שכל אחד צריך בחייוטוב שכן קרוב מאח רחוק: 4 חברים שכל אחד צריך בחייוכיכר השבת2
לכל אחד מאיתנו יש את החבר הזה מימי בית הספר היסודי, שנאמן לכל אורך הדרך ותמיד שם כדי לתמוך, כמעט תמיד. הנה 4 סוגי ידידים שיתנו לכם מעט מעבר, ע"פ מומחה למערכות יחסים (אימון אישי)
הטרנד החדש לטיפול עצמי שכדאי לכם להכיר: תרפיה בקולהטרנד החדש לטיפול עצמי שכדאי לכם להכיר: תרפיה בקולכיכר השבת
קולות של גלי ים מרגיעים אותנו, בעוד אחרים מציקים לנו (כמו תחביב הכינור החדש של השכן שלנו). אבל מסתבר שצלילים יכולים ממש לרפא אותנו. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על הטרנד שסוחף אחריו המונים (משפחה)
תקשורת מודעת: 4 דרכים לצלוח שיחות קשות ולצאת מהן מחוזקיםתקשורת מודעת: 4 דרכים לצלוח שיחות קשות ולצאת מהן מחוזקיםכיכר השבת
שיחות קשות הן חלק מהחיים. אם רכשנו טכניקות לתקשר כיאות, אין זה אומר שיותר לא נתווכח, אלא שיש לנו את הכלים להתמודד איתן. הנה 4 מיומנויות תקשורת שיוציאו אותנו מהבוץ של שיחה קשה (משפחה)
מתקשה לקום בבוקר? הנה 5 עצות לא שגרתיות שיסייעו לך בענייןמתקשה לקום בבוקר? הנה 5 עצות לא שגרתיות שיסייעו לך בענייןכיכר השבת
אם אתם חווים סבל ממשי בכל בוקר כשאתם צריכים לצאת מההמיטה, כנראה שכבר קראתם כמה מאמרים בנושא עם עצות בסגנון של להרחיק את המכשיר הנייד. הנה 5 עצות בנליות פחות שיגרמו לכם לקום בקלות (משפחה)
6 דרכים להתמודד עם עמית לעבודה שאינו מפסיק לדבר6 דרכים להתמודד עם עמית לעבודה שאינו מפסיק לדברכיכר השבת4
החלטתם לסיים עד סוף היום משימה מורכבת שנדחתה יותר מדי. אתם חשים כי עליתם על המסלול הנכון ואז בא הקולגה שלכם ומתחיל לפטפט, וזה קורה יותר מדי. הנה איך תעצרו את התופעה (אימון אישי)
קו"ח עם רשימת כישלונות: למה אתם חייבים את זה?קו"ח עם רשימת כישלונות: למה אתם חייבים את זה?כיכר השבת
קו"ח שלכם כנראה כוללים את הדברים הרגילים: באיזה תיכון למדתם, לאילו הישגים הגעתם, קצת בלוף על איך אתם בקיאים באנגלית וכו'. אך כנראה לא מצוינת בהם רשימה של הכישלונות שלכם (משפחה)
תרפיה במוזיקה: מה זה בדיוק ואיך היא יכולה לעזור לכם?תרפיה במוזיקה: מה זה בדיוק ואיך היא יכולה לעזור לכם?כיכר השבת
תרפיה במוזיקה היא דרך מצוינת להתמודד עם בעיות בבריאות הנפש, בין אם מדובר בהתגברות על המשוכות בהן אתם נתקלים או לפתור קשיים יומיומיים באמצעותה (משפחה)
11 שיטות להתמודד עם מחשבות לא רצויות11 שיטות להתמודד עם מחשבות לא רצויותכיכר השבת2
מקרה לא נעים אירע לכם בבוקר. אתם מגיעים למקום העבודה וחשים כי אינכם מסוגלים לתפקד, מוחכם גדוש במחשבות טורדניות המסרבות לעזוב. הנה איך תשלטו בהן ולא ההיפך (אימון אישי)
חלק ב': 4 שיעורים חשובים לחיים שלא למדנו בבית הספר, וחבלחלק ב': 4 שיעורים חשובים לחיים שלא למדנו בבית הספר, וחבלשרי ברינר שיפמן
סיום הלימודים מהווה אבן דרך רצינית ראשונה בחיינו. עם זאת, עם הכניסה ל"עולם האמיתי", אנו מגלים כי ישנם שיעורים שלא נלמדו בכיתה. הנה עוד 4 מהם (משפחה)
חלק א': 4 שיעורים חשובים לחיים שלא למדנו בבית הספר, וחבלחלק א': 4 שיעורים חשובים לחיים שלא למדנו בבית הספר, וחבלשרי ברינר שיפמן2
סיום הלימודים מהווה אבן דרך רצינית ראשונה בחיינו. עם זאת, עם הכניסה ל"עולם האמיתי", אנו מגלים כי ישנם שיעורים שלא נלמדו בכיתה. הנה 4 מהם (משפחה)
"אני בדיאטה": המכשול שעומד בדרככם להשגת היעד"אני בדיאטה": המכשול שעומד בדרככם להשגת היעדכיכר השבת
חג השמנים חלף לו. פצחתם בדיאטה. הטורפים, קטוגנית, חלבונים, טבעונית. לא משנה באיזה סגנון בחרתם, רק שימו לב שההכרזה על היותכם בדיאטה עלולה להוריד את התוכנית שלכם לטמיון (אימון אישי)

אימון אישי

אימון אישי וקאוצ'ינג - אם אתה מחפש את אחד משלושת האוצרות הללו: משמעות, תוצאות, הצלחה - הגעת לעמוד הנכון. עם אימון אישי יהודי תצליחו בעזרת השם להצליח בחיים- כיכר השבת

עדכונים
כיכר facebook
הרבנית אסתר טולדנו
הרבנית אסתר טולדנו
תדחי את הדחיות
כ"ה בשבט תשעו