201015  fctho..  Sexpono  SexponoS..
5 מקרים שבהם מותר לסרב למישהו שמבקש טובה5 מקרים שבהם מותר לסרב למישהו שמבקש טובהכיכר השבת4
ג'ודי מהעבודה מבקשת שתכינו לה כוס קפה אך אתם עמוסים במיילים. לסרב לבקשת טובה זה קשה ולא נעים, אך לפעמים אתם באמת לא מסוגלים להיענות לה. הנה 5 מקרים שבהם מותר להגיד "לא" (משפחה)
8 דברים שכדאי להביא לכל ראיון עבודה8 דברים שכדאי להביא לכל ראיון עבודהכיכר השבת
פניתם למומחה לכתיבת קו"ח שיסייע לכם לנסח אותם כיאות, הוספתם מכתב פניה אישי ושלחתם להמוני משרות שנראו לכם מתאימות. הוזמנתם לראיון. הידד. הנה 8 דברים שמוטב שתקחו איתכם (אימון אישי)
הכלל המפתיע לכתיבת קו"ח שאין סיכוי שידעתם עליוהכלל המפתיע לכתיבת קו"ח שאין סיכוי שידעתם עליוכיכר השבת4
אוקיי. את זה לא צפינו. מחקר חדש מצא כי מגייסי עבודה נטו יותר מפי שניים להעדיף שני עמודים המגוללים את הנסיון התעסוקתי והכישורים שלכם מאשר אחד, ואנו חשבנו לתומנו שכל המוסיף - גורע (אימון אישי)
טוב שכן קרוב מאח רחוק: 4 חברים שכל אחד צריך בחייוטוב שכן קרוב מאח רחוק: 4 חברים שכל אחד צריך בחייוכיכר השבת2
לכל אחד מאיתנו יש את החבר הזה מימי בית הספר היסודי, שנאמן לכל אורך הדרך ותמיד שם כדי לתמוך, כמעט תמיד. הנה 4 סוגי ידידים שיתנו לכם מעט מעבר, ע"פ מומחה למערכות יחסים (אימון אישי)
הטרנד החדש לטיפול עצמי שכדאי לכם להכיר: תרפיה בקולהטרנד החדש לטיפול עצמי שכדאי לכם להכיר: תרפיה בקולכיכר השבת
קולות של גלי ים מרגיעים אותנו, בעוד אחרים מציקים לנו (כמו תחביב הכינור החדש של השכן שלנו). אבל מסתבר שצלילים יכולים ממש לרפא אותנו. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על הטרנד שסוחף אחריו המונים (משפחה)
תקשורת מודעת: 4 דרכים לצלוח שיחות קשות ולצאת מהן מחוזקיםתקשורת מודעת: 4 דרכים לצלוח שיחות קשות ולצאת מהן מחוזקיםכיכר השבת
שיחות קשות הן חלק מהחיים. אם רכשנו טכניקות לתקשר כיאות, אין זה אומר שיותר לא נתווכח, אלא שיש לנו את הכלים להתמודד איתן. הנה 4 מיומנויות תקשורת שיוציאו אותנו מהבוץ של שיחה קשה (משפחה)
מתקשה לקום בבוקר? הנה 5 עצות לא שגרתיות שיסייעו לך בענייןמתקשה לקום בבוקר? הנה 5 עצות לא שגרתיות שיסייעו לך בענייןכיכר השבת
אם אתם חווים סבל ממשי בכל בוקר כשאתם צריכים לצאת מההמיטה, כנראה שכבר קראתם כמה מאמרים בנושא עם עצות בסגנון של להרחיק את המכשיר הנייד. הנה 5 עצות בנליות פחות שיגרמו לכם לקום בקלות (משפחה)
6 דרכים להתמודד עם עמית לעבודה שאינו מפסיק לדבר6 דרכים להתמודד עם עמית לעבודה שאינו מפסיק לדברכיכר השבת4
החלטתם לסיים עד סוף היום משימה מורכבת שנדחתה יותר מדי. אתם חשים כי עליתם על המסלול הנכון ואז בא הקולגה שלכם ומתחיל לפטפט, וזה קורה יותר מדי. הנה איך תעצרו את התופעה (אימון אישי)
קו"ח עם רשימת כישלונות: למה אתם חייבים את זה?קו"ח עם רשימת כישלונות: למה אתם חייבים את זה?כיכר השבת
קו"ח שלכם כנראה כוללים את הדברים הרגילים: באיזה תיכון למדתם, לאילו הישגים הגעתם, קצת בלוף על איך אתם בקיאים באנגלית וכו'. אך כנראה לא מצוינת בהם רשימה של הכישלונות שלכם (משפחה)
תרפיה במוזיקה: מה זה בדיוק ואיך היא יכולה לעזור לכם?תרפיה במוזיקה: מה זה בדיוק ואיך היא יכולה לעזור לכם?כיכר השבת
תרפיה במוזיקה היא דרך מצוינת להתמודד עם בעיות בבריאות הנפש, בין אם מדובר בהתגברות על המשוכות בהן אתם נתקלים או לפתור קשיים יומיומיים באמצעותה (משפחה)
11 שיטות להתמודד עם מחשבות לא רצויות11 שיטות להתמודד עם מחשבות לא רצויותכיכר השבת2
מקרה לא נעים אירע לכם בבוקר. אתם מגיעים למקום העבודה וחשים כי אינכם מסוגלים לתפקד, מוחכם גדוש במחשבות טורדניות המסרבות לעזוב. הנה איך תשלטו בהן ולא ההיפך (אימון אישי)
חלק ב': 4 שיעורים חשובים לחיים שלא למדנו בבית הספר, וחבלחלק ב': 4 שיעורים חשובים לחיים שלא למדנו בבית הספר, וחבלשרי ברינר שיפמן
סיום הלימודים מהווה אבן דרך רצינית ראשונה בחיינו. עם זאת, עם הכניסה ל"עולם האמיתי", אנו מגלים כי ישנם שיעורים שלא נלמדו בכיתה. הנה עוד 4 מהם (משפחה)
חלק א': 4 שיעורים חשובים לחיים שלא למדנו בבית הספר, וחבלחלק א': 4 שיעורים חשובים לחיים שלא למדנו בבית הספר, וחבלשרי ברינר שיפמן2
סיום הלימודים מהווה אבן דרך רצינית ראשונה בחיינו. עם זאת, עם הכניסה ל"עולם האמיתי", אנו מגלים כי ישנם שיעורים שלא נלמדו בכיתה. הנה 4 מהם (משפחה)
האמת המרה על שקרים לבנים: למה כדאי לכם לשמור מהם מרחקהאמת המרה על שקרים לבנים: למה כדאי לכם לשמור מהם מרחקכיכר השבת
התורה הקדושה ציוותה אותנו "מדבר שקר תרחק" ולא בכדי. שקרים, גם המזעריים ביותר עלולים להוביל להשלכות לא נעימות על חיינו. הנה 3 סיבות למה כדאי להמנע אפילו משקרים לבנים (משפחה)
"אני בדיאטה": המכשול שעומד בדרככם להשגת היעד"אני בדיאטה": המכשול שעומד בדרככם להשגת היעדכיכר השבת
חג השמנים חלף לו. פצחתם בדיאטה. הטורפים, קטוגנית, חלבונים, טבעונית. לא משנה באיזה סגנון בחרתם, רק שימו לב שההכרזה על היותכם בדיאטה עלולה להוריד את התוכנית שלכם לטמיון (אימון אישי)
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לכתבהריצה - לא לרזים בלבד: איך אישה אחת השכילה להשתיק את כל הנשמות הטובותכיכר השבת
ג'ולי קרפילד הגיעה לביקור אצל רופא בעקבות שריר בעייתי. כשהוא הציע לה להתאמן יותר, היא ענתה לו שהיא למעשה מתאמנת למרתון. תגובתו "את שמנה מכדי לרוץ מרתון". כך היא הוכיחה לו כי טעה (אימון אישי)
"ואת עלית על כולנה". ראיון עם טל סבגפרספקטיבה: שפת הסימנים באמונה של טל סבגמאמע2
תוכנית הנשים של מאמע בהנחיית ריבה רפפורט עלתה לאוויר! והשבוע: טל סבג שכבשה את הרשת בכוח האמונה יוצאת הדופן שלה דרך שפת הסימנים (אימון אישי, נשים)
6 דברים שאין לעשות ב-10 הדקות הראשונות של יום העבודה6 דברים שאין לעשות ב-10 הדקות הראשונות של יום העבודהכיכר השבת
הדקות הראשונות של יום העבודה הן קריטיות לפרודוקטיביות שלכם במשך שמונה השעות הקרובות. הנה מספר טעויות שיקשו עליכם להתמקד במשך שארית היום. הגעה למשרד באיחור, זו רק אחת מהן (משפחה)
חם, קר: איך לנהל מערכת יחסים בריאה עם חותניםחם, קר: איך לנהל מערכת יחסים בריאה עם חותניםכיכר השבת1
השווער והשוויגער שלכם הם חלק אינטגרלי מחייכם, מרצון או מכורח הנסיבות. זה לא פשוט לתמרן בין הצרכים שלכם לצרכים שלהם, אבל יצירת הרמוניה משפחתית היא אפשרית. הנה איך תגרמו לה לקרות (משפחה)
הטריק הגאוני שיסייע לכם לצלוח רשימת מטלות אינסופיתהטריק הגאוני שיסייע לכם לצלוח רשימת מטלות אינסופיתכיכר השבת2
החיים במאה העשרים ואחת מציבים בפנינו לא מעט משימות. עבודה מחוץ לבית, עבודה בבית, משפחה, חברים ועוד. אנו קורסים תחת העומס והזמן אוזל לנו במהירות שיא. הנה פתרון שיסייע לכם להספיק יותר (משפחה)
3 דרכים לדעת אם הגיע הזמן להחליף מקום עבודה3 דרכים לדעת אם הגיע הזמן להחליף מקום עבודהכיכר השבת
לא משנה כמה מתגמלת העבודה שלכם תהיה, לפעמים, ללכת אליה בבוקר יכול להיות משימה מאתגרת במיוחד. איך תוכלו לדעת אם אתם פשוט עוברים שבוע קשה או שאתם צריכים לתת מחשבה שניה למקום העבודה? (משפחה)
זו השיטה שתבטיח לכם התמודדות קלה עם אדם קשהזו השיטה שתבטיח לכם התמודדות קלה עם אדם קשהכיכר השבת8
אתם אדיבים, אכפתיים ומצפוניים, ומנסים להקיף את עצמכם באנשים חיוביים. אבל זה לא תמיד ניתן ליישום עם כל אדם רעיל, כי לעיתים הוא בן משפחה מדרגה ראשונה. כאן "שיטת הסלע האפור" מגיעה לעזרתכם (משפחה)
האם אתם טיפוסים מרצים? בואו לבדוקהאם אתם טיפוסים מרצים? בואו לבדוקכיכר השבת2
מערכות יחסים אינן ניתנות לתחזוק בלי ויתורים ואולי אפילו קומץ של הקרבות. אך ישנם אנשים הנוטים לכופף עצמם באופן תדיר ולוותר על צרכיהם כדי לרצות את סביבתם. היכן עובר הגבול? (משפחה)
להבריז או לסנן זה אגואיסטי? מחקר מוכיח: ממש לאלהבריז או לסנן זה אגואיסטי? מחקר מוכיח: ממש לאחיה כהן
"אנוכי", "אגואיסט" הן מילות גנאי שלא היינו רוצים שישגרו לעברנו, אך הנה החדשות הטובות: לתעדף את עצמכם על פני אחרים זה דווקא תכונה שמועילה לבריאות שלכם, על פי מחקרים
מחקר חדש קובע: כך תרגישו טוב יותר לאחר ויכוחמחקר חדש קובע: כך תרגישו טוב יותר לאחר ויכוחכיכר השבת
ויכוחים הם חלק מהחיים. בין אם זה עם בן הזוג או הילדים שלנו. ברוב המקרים, התחושה שנשארת אצלינו לאחריהם היא לא נעימה. על פי מחקר חדש, חיבוק לאחר ויכוח יכול לגרום לכם להרגיש טוב יותר (משפחה)
19 דברים פשוטים שכדאי לעשות ביום ראשון כדי להתחיל את השבוע כראוי19 דברים פשוטים שכדאי לעשות ביום ראשון כדי להתחיל את השבוע כראויכיכר השבת2
יום ראשון, ובמקום להרגיש רעננים אחרי סוף שבוע של מנוחה, 76% מאיתנו חרדים וחשים אי נוחות. ובכן, הנה 19 דרכים להקל על ימי ראשון ולגרום להם להראות פחות מאיימים (משפחה)

אימון אישי

אימון אישי וקאוצ'ינג - אם אתה מחפש את אחד משלושת האוצרות הללו: משמעות, תוצאות, הצלחה - הגעת לעמוד הנכון. עם אימון אישי יהודי תצליחו בעזרת השם להצליח בחיים- כיכר השבת

עדכונים
כיכר facebook
הרבנית אסתר טולדנו
הרבנית אסתר טולדנו
תדחי את הדחיות
כ"ה בשבט תשעו