מרוקו, מבט מבפנים: החפלות, המסעדות, האטרקציותמרוקו, מבט מבפנים: החפלות, המסעדות, האטרקציות
כ"ד באב תשפא | 02.08.21
מרוקו, אחר חתימת הסכם השלום, הפכה ליעד אטרקטיבי יותר לישראלים. דודי רובינשטיין, שליח 'ישראייר' ו'כיכר השבת', נסע בטיסה הישירה הראשונה למדינה, וכעת הוא מגיש יומן עמוס חוויות עם כל מה שצריכים לדעת (תיירות)
איזה צלילים מטריפים: צפו בצלילה בים סוףאיזה צלילים מטריפים: צפו בצלילה בים סוףכיכר השבת3
צלם 'כיכר השבת' חיים גולדברג צלל במעמקי ים סוף, בעיר דהב שבסיני - באחד המקומות היפים ביותר לצלילה; הוא כמובן הצטייד במצלמה וזה מה שראו עיניו • צפו (תיירות)
מההמראה ועד הנחיתהג'ף בזוס המריא לחלל - ונחת בשלום • צפוכיכר השבת5
תשעה ימים לאחר שהמתחרה ריצ'רד ברנסון השלים מסע מוצלח לחלל, עלה ג'ף בזוס על חללית מתוצרת חברתו, המריא לחלל, ונחת בשלום כעבור כעשר דקות • צפו במסע (חדשות)
חופשה בסיני בעדשה של חיים גולדברג; צפוחופשה בסיני בעדשה של חיים גולדברג; צפוכיכר השבת8
ימים של חופשה בסיני הפכו לתיעוד מרהיב בעדשת מצלמתו של צלם 'כיכר השבת' חיים גולדברג • גלריה המרהיבה מהחופים בסיני, החושות וחייהם של המקומיים • צפו (מעניין)
נתב"גבקרוב: היתר טיסה כמעט לכל מדינות העולםדניאל הרץ2
שרת הפנים, ח"כ איילת שקד, עידכנה את נהלי הכניסה ויציאה מישראל: החל מה-01.7.21 הקלות נרחבות בכניסת זרים אל ישראל והיתר טיסה של ישראלים לכל העולם (תיירות בעולם)
שדה התעופה בדובאיאזהרת מסע חמורה - לאיחוד האמירויותדוד הכהן3
לאחר הערכת מצב שקיימו במשרד הבריאות, הוחלט להכניס את איחוד האמירויות לרשימת המדינות באזהרת מסע חמורה. משרד הבריאות ממליץ להימנע כלל מנסיעות לחו"ל (חדשות)
עמדות בדיקת קורונה בנתב"גאלו המדינות שנמצאות בסיכון מירבי לנגיףכיכר השבת
החל ממחר יצטרפו ארגנטינה ורוסיה לרשימת המדינות המוגדרות ברמת סיכון מירבית. הן יצטרפו לאוקראינה, אתיופיה, ברזיל, דרום אפריקה, הודו, מקסיקו ותורכיה (תיירות בעולם)
בדיקות קורונה בנתב"גהחל מיוני: הטסים לחו"ל ישלמו על הבדיקותכיכר השבת4
החל מתחילת חודש יוני, יחויב כל מי שנכנס לישראל לעבור בדיקת קורונה בתשלום בשדה התעופה. המחיר יעמוד על 80 שקלים בהזמנה מוקדמת או 100 שקלים בשדה (תיירות, עולם)
נקבע מתווה: כך ייכנסו לארץ תיירים שחוסנונקבע מתווה: כך ייכנסו לארץ תיירים שחוסנודניאל הרץ7
שרת התיירות ושר הבריאות הגיעו לסיכום, אחרי תקופה ארוכה של חילוקי דעות, על מתווה פתיחה וכניסת תיירים מחוסנים ממדינות זרות, בקבוצות, בשל הירידה בתחלואה (תיירות, ארץ)
רשימת האזהרות; כך תתנהגו נכון באמירויותרשימת האזהרות; כך תתנהגו נכון באמירויותכיכר השבת4
‏רמאדן - עשה ואל תעשה: בית חב"ד המקומי באיחדו האמירויות מסביר על הרגישויות של החודש הזה במדינה המוסלמית ומציג הנחיות - כך תתנהגו נכון ברמאדן (אקטואלי)
דודי רובינשטיין, לפני כחודש בחו"לדודי עושה סדר: לאן אפשר לטוס בזמן הקרובחנני ברייטקופף15
נתב"ג פתוח, אבל לאן אפשר לטוס? באיזו מדינה צריך לעשות בדיקה ואיפה פטורים בשל החיסון? ומה קורה כשחוזרים לישראל מחו"ל • דודי רובינשטיין עושה סדר בבלאגן (חדשות)
אילוסטרציההתיירות לישראל: "לא בחודשיים הקרובים"קובי אטינגר
רוב המדינות בעולם טרם חוסנו ובשל החשש מהבאת מוטציות חדשות לישראל, בכירים במשרד הבריאות מבהירים, כי ככל הנראה התיירות לא תפתח מחדש בחודשיים הקרובים (תיירות)
אילוסטרציה • בוידאו: דבריו של נתניהו, היוםחושבים על חו"ל? המדינה שתקבל ישראליםיוסי נכטיגל2
לאחר הפגישה בין ראש הממשלה נתניהו לנשיא קפריסין - שהגיע לביקור בישראל, סיכמו השניים על מתווה הדרכון הירוק, מה שיאפשר לישראליים שהתחסנו מעבר חופשי (אקטואליה)
לפני שנה: האם ה"דוס" רצוי אצלם במטוס?לפני שנה: האם ה"דוס" רצוי אצלם במטוס?כיכר השבת1
מה קרה בועידת כיכר וחו״ל מהודר, לפני שנה, כשעוד היה אפשר לטוס ולהתכנס? בכירי חברות התעופה הישראליות אל על ישראיר וארקיע על במה אחת בדיון מרתק (תיירות בעולם)
נדיה פתאחמרוקו: 'אנו מצפים להכפלה פי 4 של תיירים'כיכר השבת6
שרת התיירות של מרוקו נדיה פתאח, סיפרה הערב על ההתרגשות מהתיירים הישראליים שיגיעו למרוקו, ועל התוכניות לשיתוף הפעולה התיירותי עם ישראל • צפו (תיירות)
הנהלים בנתב"ג ישונו למניעת התקהלויותהנהלים בנתב"ג ישונו למניעת התקהלויותדניאל הרץ
בשל התקהלויות שנראו בשטח נמל התעופה בן גוריון החליטו שר הבריאות יולי אדלשטיין ושרת התחבורה מירי רגב להורות על שינוי הנהלים במקום הן לנכנסים והן ליוצאים (תיירות)
חולמים על נופש? סיור מצולם באיי סיישלחולמים על נופש? סיור מצולם באיי סיישלכיכר השבת11
אחד היעדים הבודדים לשם ניתן לטוס בימים אלו לנופש בלי להיכנס לבידוד בעת החזרה לישראל, הוא איי סיישל • הצלם אברהם חבר ביקר, ומגיש תיעוד גלריה מרהיבה (תיירות, עולם)
מהמסע של דודי לדובאיהבהלה לדובאי: "תביאו סנדוויצ'ים מהבית"חנני ברייטקופף29
נציג 'כיכר' בדובאי, דודי רובינשטיין, יצא לבחון את רמת האוכל הכשר במקום שאליו כל הישראלים רוצים לנסוע. "אין מכולת עם מוצרי יסוד בסיסיים, יין לקידוש וחלות", מסביר דודי (תיירות)
דובאי, יעד טרור?עלייה בחשש לטרור כנגד הישראלים בחו"לדניאל הרץ
אגף לוט"ר שבמטה לביטחון לאומי מעדכן הערב על עלייה באיום הטרור כלפי ישראלים בחו"ל, חשש במדינות הגובלות במדינות מוסלמיות, באירופה ובעיקר בתקופת החגאות (עולם)
היסטוריה: מטוסים ישראלים כבשו את דובאיהיסטוריה: מטוסים ישראלים כבשו את דובאיחנני ברייטקופף3
לאחר רצף ההיסטוריות שחווינו מאז 'הסכם אברהם', עם איחוד האמירויות, היום נרשמה היסטוריה נוספת כאשר 3 חברות התעופה הישראליות שהו ביחד בטרמינל של דובאי. צפו (ארץ)
דובאיבשורה טובה: ישראלים יוכלו לטוס לאמירויותכיכר השבת11
משבוע הבא יוכלו הישראלים לעלות על מטוס לכיוון דובאי או אבו דאבי, זאת עוד טרם קבלת האישור של פטור מויזות בין המדינות, שייכנס לתוקף רק בעוד כחודש • בשורה טובה (ארץ)
בנתב"ג, היוםהיסטוריה: טיסה מסחרית לדובאי יצאה לדרךחנני ברייטקופף2
170 אנשי עסקים ישראליים, יצאו הצהריים בטיסה המסחרית הראשונה מישראל לאיחוד האמירויות. חברי המשלחת ישהו במלון בו תוגש להם ארוחת בוקר מהדרין • תיעוד מנתב"ג (TVׂ)
גמזו היום, בנתב"גגמזו בנתב"ג: "יש להפריד בין האדום לירוק"כיכר השבת
מנהל 'מגן ישראל', פרופ' רוני גמזו ערך היום סיור בנתב"ג, ואמר כי יש להפריד את הנכנסים לישראל ממדינות אדומות, לבין המגיעים לארץ ממדינות ירוקות, בצורה בטוחה (אקטואלי)
היומן המצולם מאבו דאבימיוחד: האוכל הכשר של אבו דאבי • צפוכיכר השבת14
אחרי שסונוור מהפאר וההדר באיחוד האמירויות, נציג 'כיכר השבת' לאבו דאבי, ירד לחדר האוכל והופתע מהאוכל הכשר, המגוון והטעים שהוצע לו. כך זה ישפיע על שומרי כשרות (TV)
מהמסע לאבו דאבינציג 'כיכר' לאבו דאבי מדווח • פרק 1 במסעחנני ברייטקופף14
"הם מתנצלים שאנו מלווים רק בניידות מסוג מרצדס הפשוטים ביותר באבו דאבי. פה, שוטר יכול גם לנסוע על ניידת למבורגיני או פורשה", נציג 'כיכר' בתיעוד מיוחד • צפו בהיסטוריה (עולם)
שדה תעופה בדובאי, איחוד האמירויותהיסטוריה: 28 טיסות בשבוע מישראל לדובאייוסי נכטיגל2
'הסכם אברהם', בין ישראל לאיחוד האמירויות, עלה הערב שלב, כאשר נצגי המדינות הודיעו כי השבוע ייחתם הסכם בין המדינות שיאפשר 28 טיסות שבועיות מנתב"ג (תיירות בעולם)

עוד כתבות

תיירות בעולם

טיסות, אטרקציות, מסלולים טיול המותאמים לחרדים ודתיים ברחבי העולם. כתבות מרתקות וחדשות מעולם התיירות מסביב לעולם.

כיכר facebook