אגם קרזהאגם קרזה, קניון ריו סאס בפונדו • גלריה מרהיבהכיכר השבת
אגם קרזה, קניון ריו סאס בפונדו והדרכים הקסומות המובילות אליהן. סיור מצולם אל הנופים המרהיבים של אזור הרי הדולומיטים שבצפון איטליה (תיירות בעולם)
טיול דרך עדשת המצלמה להודו המסתוריתטיול דרך עדשת המצלמה להודו המסתוריתכיכר השבת3
הודו הענקית מכילה שלל נופים, גוונים ומראות ייחודיים רק לה. הצלם נתי שוחט מביא גלרייה ענקית עם מראות קסומים ומרהיבים מחלקה הדרומי של הודו (תיירות בעולם)
תחנת חלל אילוסרציהרוסיה מתכננת: מלון חדש מחוץ לאטמוספירהכיכר השבת1
חמישה כוכבים? קטן עליהם. על פי התכנון הרוסי, בתוך מספר שנים תוכלו לארוז תיק ולשגר את עצמכם למלון החדש שיבנה מחוץ לאטמוספירה. למי זה מתאים? לאנשים שלא טסים בשביל קניות, אה, ולאנשים שיש להם עשרות מיליונים בצד (תיירות בעולם, או מחוץ לעולם)
גשר הזהבטיול קסום דרך עדשת המצלמה לקליפורניהכיכר השבת
קליפורניה שבארה"ב על מראותיה הקסומים של גשר הזהב בסן פרנסיסקו, קו החוף המדהים, כלא אלקטראז הידוע לשמצה ושמורות הטבע המדהימות שלה (תיירות בעולם)
טיול בעדשת המצלמה בכביש ורונה-בולזנוטיול בעדשת המצלמה בכביש ורונה-בולזנוכיכר השבת1
צפון איטליה על נופיה הקסומים במסע מרהיב ביופיו במראות מתוך כביש ורונה-בולזנו כשברקע הרי הדולמיטים הרמים והיפים (תיירות בעולם)
טיול מצולם בכביש קנזיי-ונציה בצפון איטליהטיול מצולם בכביש קנזיי-ונציה בצפון איטליהכיכר השבת
נופים מרהיבים במיוחד בדרך שבין העיירה קנזיי לעיר ונציה שבצפון איטליה. אגם מורטו, אגורדו בולנו, אגם אלג'ה ועוד מהנופים הקסומים של הרי הדולמיטים (תיירות בעולם)
אגם סורגהאזור עמק פאסה בהרי הדולומיטים • גלריהכיכר השבת1
נופיה הקסומים של צפון איטליה במסע מצולם לאגם סורגה, ויגו די פאסה, קנזיי, נהר אויזוי, מפל מואנה פרה די פאסה ועוד מראות מרהיבים מאזור הרי הדולמיטים (תיירות בעולם)
שבע שנות איירופלוט בישראל.איירופלוט מציינת שבע שנות פעילות בישראלkikar.co.il בשיתוף איירופלוט7
במהלך 2017 החברה הטיסה כ-900 אלף נוסעים בקו תל אביב מוסקבה, אחד מהקווים המצליחים ביותר של חברת התעופה הלאומית של רוסיה. החברה מציעה חמש טיסות יומיות בקו עם 137 יעדי המשך (תיירות, שיווקי)
פאסו פרדוימסע מצולם להרי הדולמיטים בצפון איטליהכיכר השבת13
נופים מרהיבים במיוחד בהרי הדולמיטים הגבוהים שבצפון איטליה במסע מצולם ייחודי ומרתק. העיירות הציוריות לצד ההרים הרמים והמרשימים (תיירות בעולם)
ביקור באזור הר מרמולדה בהרי הדולומיטיםביקור באזור הר מרמולדה בהרי הדולומיטיםכיכר השבת1
טיול מרהיב במיוחד דרך עדשת המצלמה לנופים הקסומים של הרי הדולמיטים הגבוהים שבצפון איטליה ובמיוחד באזור הר מרמולדה וקניון סוטוגודה הצבעוני (תיירות בעולם)
מראנוסיור בערים הקסומות בולזאנו ומראנו בצפון איטליהכיכר השבת3
עריה של איטליה מכילות הפתעות רבות, צפו בסיור מצולם בערים בולזאנו (בולצאנו) בה רבים עדיין דוברים גרמנית ומארנו שבצפון איטליה, הנהרות היפיפיים והגנים הקסומים (תיירות)
טיול בנופי סלובקיה דרך עדשת המצלמהטיול בנופי סלובקיה דרך עדשת המצלמהכיכר השבת
סלובקיה מדינה הררית במרכז אירופה מכילה נופים מרהיבים וייחודיים שהצלם יהב גמליאל מביא רק טעימה מהם ומגן החיות המקומי שמספק מראות מעניינים מעולם החי (תיירות בעולם)
צפו • עיירת הנופש קנזיי, עמק פאסה, הרי הדולומיטיםצפו • עיירת הנופש קנזיי, עמק פאסה, הרי הדולומיטיםכיכר השבת8
טיול מרהיב דרך עדשת המצלמה לעיירת הנופש קנזיי. העיירה נמצאת בעמק פאסה שבהרי הדולומיטים, מחוז אלטו אדיג'ה,צפון איטליה. צפו בנופים הייחודיים (תיירות בעולם)
טיול ללונדון המלכותית דרך עדשת המצלמהטיול ללונדון המלכותית דרך עדשת המצלמהכיכר השבת5
לונדון ידועה במבניה העתיקים והמיוחדים, בארמונות הגדולים של משפחת המלוכה, נהר התמזה והגשר המפורסם שעליו. הצלם יונתן זינדל בסיור בנופיה הקסומים של העיר (תיירות)
מחדל: אלפי טיסות של חברה אמריקנית נותרו ללא טייסיםמחדל: אלפי טיסות של חברה אמריקנית נותרו ללא טייסיםכיכר השבת1
החברה שעומדת להפסיד מאות אלפי דולרים הציעה לטייסים שלה הצעה משודרגת לפיה התעריף השעתי לעבודה יעמוד על 150%, האם זה מה שיגרום ל-15,000 טיסות להיות מאוישות בטייס? תיכף נדע (תיירות)
סיור מצולם לתעלותיה הקסומות של ונציהסיור מצולם לתעלותיה הקסומות של ונציהכיכר השבת1
ונציה האיטלקית ידועה בתעלותיה היפות ובמבנה הייחודי שלה כשהיא בעצם נמצאת על המים. צפו בסיור בעיר העתיקה, בגונדלות שהפכן לסימן ההיכר של העיר ובתעלות (תיירות)
זריחה בסין. התמונה שזכתה במקום הראשוןמדהים: תמונות הפנורמה הכי טובות שצולמו ב-2017כיכר השבת5
תחרות צילמי הפנורמה Epson International Pano Awards מספקת כמידי שנה תצלומים מרהיבים מרחבי העולם. אז מה התמונה שקטפה את המקום הראשון? צפו בגלריה (בעולם)
סיור מצולם בנופים הייחודיים של הפיליפיניםסיור מצולם בנופים הייחודיים של הפיליפיניםכיכר השבת4
הפיליפינים מדינת איים הכוללת 7,107 איים קטנים עם נופים רבים ייחודיים, ערים מתקדמות דוגמת הבירה מנילה וכפרים קטנים שנראה כי נותרו הרחק מאחור במאה ה-19 (תיירות)
סיור מצולם: קטינציו, עמק פאסה, הדולומיטים האיטלקיםסיור מצולם: קטינציו, עמק פאסה, הדולומיטים האיטלקיםכיכר השבת2
איטליה ובמיוחד צפון ארץ המגף מציגה נופים מרהיבים במיוחד עבור התיירים. הרי הדולמיטים הגבוהים לצד הנופים הירוקים במיוחד. צפו בטיול מצולם באזורים הקסומים באיטליה (תיירות)
סיור בסירמיונה שבדרום אגם גרדה באיטליהסיור בסירמיונה שבדרום אגם גרדה באיטליהכיכר השבת3
ארץ המגף מלאה בנופים ייחודיים, צפו בטיול דרך עדשת המצלמה בעיר סירמיונה שבצפון איטליה ובאגם גרדה שלחופו שוכנת העיר העתיקה והמרהיבה (תיירות בעולם)
חידוש דרכון בחורף חוסך כסף. אילוסטרציהעכשיו זה הזמן הנכון לחדש את הדרכוןkikar.co.il בשיתף רשות האוכלוסין וההגירה
מאריכים את תוקף הדרכון בחורף וחוסכים כסף
טיול באוסטריה המרהיבה בעדשת המצלמהטיול באוסטריה המרהיבה בעדשת המצלמהכיכר השבת
אוסטריה ידועה בנופיה הייחודיים המשלבים הרי נישאים גנים מרהיבים ובנייה עתיקה, הצלם לירון אלמוג תיעד כמה מהנופים הקסומים של העיר זלצבורג ואגם פושל היפיפה (תיירות)
בין המדינות היפות באירופה: אוסטריה דרך העדשהבין המדינות היפות באירופה: אוסטריה דרך העדשהצילום: לירון אלמוג, פלאש 909
אוסטריה ידועה כאחת המדינות היפות ביותר ביבשת אירופה, שלא לומר בעולם כולו, וגובלת בליכטנשטיין ובשווייץ, באיטליה ובסלובניה, בהונגריה ובסלובקיה, בגרמניה ובצ'כיה (גלריות)
נתב"גנובמבר השקט הפך לעמוס ב... נתב"גכיכר השבת1
העומסים הידועים בנתב"ג, בתקופת החגים או חודשי הקיץ, נמשכים השנה גם לחודש נובמבר, שמחודש שקט ורגוע הפך לחודש עמוס במיוחד בטסים שגרמו לתורים ארוכים (תיירות)
המון זהב, חול ורובוטים: כמה עובדות על דובאיהמון זהב, חול ורובוטים: כמה עובדות על דובאיכיכר השבת
המלון שמכיל 1,790 מ"ר של זהב, בכמה חול השתמשו ליצירת איי הדקל, והרובוטים שכובשים את ענף מירוצי הגמלים. הנה חמישה דברים שאולי לא ידעתם על דובאי (תיירות)
אילוסטרציההזוג שמכר את הבית והרכוש כדי לטייל ברחבי העולםכיכר השבת18
חסרי אחריות או אמיצים? הזוג הבריטי שמתעד את מסעו בפייסבוק ובפלטפורמות שונות הסביר את החלטתו השנויה במחלוקת "יש לנו בית יפה, מכוניות ודברים יפים אבל זה כל מה שהם - חפצים" (תיירות)

תיירות בעולם

טיסות, אטרקציות, מסלולים טיול המותאמים לחרדים ודתיים ברחבי העולם. כתבות מרתקות וחדשות מעולם התיירות מסביב לעולם.

כיכר facebook