הר נוף  ווקאלי  מנחם טוקר  דרושים
בפעולה - הרובוט שיקל על האורחים את השהיה המלון. צפוהרובוט שיקל על האורחים את השהיה המלון. צפואלי רוטמן3
בתי החולים כבר מכירים את ה-Hospi, אך לאחרונה הוא הופיע בבתי מלון ביפן כשהוא מדגים לעוברים ושבים את ביצויעיו המקלים על שהייתם ואירוחם במקום (תיירות, בעולם)
בניין הניו יורק טיימס - ניו יורק: העיר הגדולה דרך עדשת המצלמהניו יורק: העיר הגדולה דרך עדשת המצלמהכיכר השבת2
העיר ניו יורק ידועה במראותיה המרהיבים, גורדי השחקים שלה וגם הנוף האנושי המגוון במיוחד. הצלם סרז' אטאל תיעד את העיר הגדולה וכמובן גם את החבדניקים שבה (תיירות בעולם)
אמירייטס. חברת התעופה הטובה בעולם - חברת התעופה שמחלקת "פיג'מות מונעות יובש"חברת התעופה שמחלקת "פיג'מות מונעות יובש"כיכר השבת12
בטיסה, רובנו נגיד תודה אם היה מספיק מקום לרגליים, אוכל נורמלי או - מככב בראש הרשימה: כיסא ריק ליד. ובכן, הנה חברת תעופה שמוכיחה מדוע היא הטובה בעולם (תיירות)
האלפים הצרפתיים בגלריה מרהיבה במיוחדהאלפים הצרפתיים בגלריה מרהיבה במיוחדכיכר השבת
הרי האלפים ידועים ביופים המרהיב בעת שהשלגים מכסים אותם. רבים בעולם מגיעים אל ההרים המפורסמים כדי לבצע בהם סקי. צפו במראות דרך עדשת המצלמה (תיירות בעולם)
דב הקוטב צולם מתחת למים, כשהוא צד - ומשחק • צפודב הקוטב צולם מתחת למים, כשהוא צד - ומשחק • צפואלי רוטמן3
מדענים אמריקנים חיברו מצלמה לראשו של דב קוטב ותיעדו כך את שגרת יומו בתוך הים, גם כשהוא צד. אולי עכשיו תבינו איך מרגיש להיות דב. צפו (בעולם)
נחש חי נמצא במזוודה - הטיסה התבטלהנחש חי נמצא במזוודה - הטיסה התבטלהכיכר השבת
חברת התעופה של איחוד האמיריות ביטלה טיסה לאחר שבמזוודתו של אחד הנוסעים נמצא נחש. בחברה זיהו את הנחש בשיקוף ופעלו להוציא אותו מהמטוס (תיירות בעולם)
אילוסטרציה - חברת "אל על" היא הגרועה ביותר בעולםחברת "אל על" היא הגרועה ביותר בעולםאלי רוטמן9
מכון המחקר לתעשיית התעופה המסחרית FlightStats מנפיק אחת לשנה את הדירוג השנתי המקיף בתחום, ומתברר כי גם בו לוקחת "אל על" את המקום הראשון - לרעה (תעופה)
אילוסטרציה - אלפי נוסעים נתקעו בשדה תעופה מושלגאלפי נוסעים נתקעו בשדה תעופה מושלגאלי רוטמן
שדה התעופה אטאטורק הוא אחד העמוסים בעולם, עם כ-62 מיליון נוסעים העוברים בו בשנה. זה השדה הפעיל ביותר אליו נוסעים ישראלים, כמעט כולם בטיסות המשך (חדשות, תיירות)
אתונה - בקרוב, לראשונה: טיסות ישירות מישראל ליווןבקרוב, לראשונה: טיסות ישירות מישראל ליווןאלי רוטמן3
שעתיים בלבד ייארכו הטיסות שימריאו לראשונה בקו ישיר מתל אביב לאתונה, בירת יוון. היזמית: חברת תעופה איטלקית, שתחל את הפעלתו של קו זה בעוד כארבעה חודשים (תחבורה)
הודו: נופיה וצבעוניותה דרך עדשת  המצלמההודו: נופיה וצבעוניותה דרך עדשת המצלמהכיכר השבת3
גלריית ענק של הודו על מראותיה הייחודיים. נהר הגנגס בו נשרפים המתים וחוטי הכביסה הענקיים המשתרעים ברחובות לצד האוכלוסייה המגוונת וכמובן גם חב"דניקים (תיירות בעולם)
ביקור בנפאל הרחוקה דרך עדשת המצלמהביקור בנפאל הרחוקה דרך עדשת המצלמהכיכר השבת
לא רק רעידות אדמה: נפאל האסייתית מציגה מראות מרתקים שנראה היה שעברו מהעולם. ניתן לראות את התושבים משקמים את ההריסות לאחר רעידת האדמה הקשה (תיירות)
כיבוי אורות בהמראה ובנחיתה - לא רק בשביל הנוחות - מרתק: מדוע מכבים אורות בזמן ההמראה והנחיתה?מרתק: מדוע מכבים אורות בזמן ההמראה והנחיתה?כיכר השבת2
בטיסה מתרחשים דברים שאנשים לא שואלים עליהם ומקבלים עליהם את עול מלכות הדיילים והטייס בציות מוחלט. אך מסתבר שמאחורי כיבוי האורות יש סיבה מרתקת מאוד (טיסות)
מצעד הבושה באינדונזיה - אינדונזיה: "אני גנב, אל תעשו מה שאני עשיתי"אינדונזיה: "אני גנב, אל תעשו מה שאני עשיתי"כיכר השבת3
השוטרים באינדונזיה מצאו רעיון מקורי איך להרתיע תיירים שסרחו ונתפסו על חם. הגנבים עברו מצעד בושה ברחבי העיר כשעליהם שלט המספר על הגניבה שביצעו (חדשות, בעולם)
אמור להרגיע את הנוסעים - שדה תעופה בקליפורניה מרגיע נוסעים עם "דבר אחר"שדה תעופה בקליפורניה מרגיע נוסעים עם "דבר אחר"כיכר השבת9
בסן פרנסיסקו, העיר הרביעית בגודלה בקליפורניה, ארה"ב, מצאו דרך מוזרה במיוחד לסייע לנוסעים בשדה התעופה להפיג מתחים בעת ההמתנה בתורים הארוכים (תיירות, בעולם)
גלריה צבעונית: עיר הבירה של בורמה בעדשת המצלמהגלריה צבעונית: עיר הבירה של בורמה בעדשת המצלמהכיכר השבת
צפו במיאנמר, עיר הבירה של בורמה האסייתית על מראותיה הצבעוניים, השווקים והדייגים בחופים. ביקור דרך עדשת המצלמה של סרז' אתל, צלם פלאש 90 (תיירות בעולם)
הסלע האדום - פטרה בעדשת המצלמה • צפוהסלע האדום - פטרה בעדשת המצלמה • צפוכיכר השבת1
העיר הנבטית, פטרה, שנחצבה בסלע בירדן מושכת אליה תיירים רבים מכל העולם שבאים לחזות בארמונות הקבורה שלה. הצלם יוסי זמיר תיעד את המראה המרהיב (תיירות)
האי קוסמוי בתאילנד בעדשת המצלמה | תיעודהאי קוסמוי בתאילנד בעדשת המצלמה | תיעודכיכר השבת9
קוסמוי הוא האי השני בגודלו בתאילנד (אחרי פוקט), הוא נמצא במפרץ תאילנד בדרום-מזרח המדינה ונחשב לאחד האזורים המתוירים ביותר במדינה הססגונית | תיעוד מיוחד (תיירות בעולם)
מפלי הניאגרה. רוצים להיות שם עכשיו - התמונות שיגרמו לכם לארוז מזוודה לקנדההתמונות שיגרמו לכם לארוז מזוודה לקנדהכיכר השבת36
קנדה, האחות הגדולה והרצינית של ניו יורק, תראה לכם אחרת לגמרי אחרי זה: חיים טויטו עם גלריה יפהפייה של מפלי הניאגרה (תיירות בעולם)
תיעוד מרהיב: סרי לנקה האסייתיתתיעוד מרהיב: סרי לנקה האסייתיתכיכר השבת7
צפו במראות המרהיבים של מדינת סרי לנקה, מדינת אי טרופית ליד הודו על שלל התופעות הקסומות שלה - עדרי הפילים הגדולים ומטעי התה שגדל במדינה (תיירות בעולם)
הרי הפוקונוס המרהיבים דרך עדשת מצלמההרי הפוקונוס המרהיבים דרך עדשת מצלמהצילום ותיאור: זוהרת ניר כהן6
טיול בערי הפוקונוס שבמדינת פנסילבניה. נופים קסומים, מפלים ושלכת צבעונית במיוחד עם עיירות ציוריות ומרתקות בליווי הסבריה של הצלמת זוהרת ניר כהן (תיירות בעולם)
טיול ברביירה הצרפתית בעדשת המצלמהטיול ברביירה הצרפתית בעדשת המצלמהכיכר השבת1
המראות המרהיבים במיוחד של הרביירה הצרפתית מושכים אליהם תיירים רבים ועשירים מרחבי העולם שבאים לחופים של הרביירה כדי לנפוש בה את חופשתם השנתית (תיירות בעולם)
מדבר סיני וחופיו: טיול  דרך עדשת המצלמהמדבר סיני וחופיו: טיול דרך עדשת המצלמהכיכר השבת
סביב מדבר סיני התראות ביטחון רבות בשל המצאות אנשי דאעש באזור, מה שלא פוגם ביופיו הטבעי המופלא של האזור וחופיו שנחשבים לא לחינם כיפים במיוחד (תיירות בעולם)
להתחבר ל-WiFi בכל שדה תעופה בעולם - פססט, כך תתחברו ל-WiFi בכל שדה תעופה בעולםפססט, כך תתחברו ל-WiFi בכל שדה תעופה בעולםחיה כהן10
אין אחד שלא נתקע בשדה תעופה בלי יכולת להתחבר ל-WiFi המקומי העלום. מה עושים? גזרו ושמרו: מפה אינטראקטיבית עם סיסמאות ה-WiFi של כל שדה תעופה בעולם (תיירות)
מוניות בניו יורק. לא בטוח שיבינו את האנגלית שלכם - נהגי המוניות בניו יורק כבר לא חייבים לדעת אנגליתנהגי המוניות בניו יורק כבר לא חייבים לדעת אנגליתכיכר השבת1
רק 4% מנהגי המוניות בניו יורק הם ילידי ארה"ב. השאר מגיעים ממדינות אחרות כמו בנגלדש ופקיסטן. החוק החדש נועד לסייע למהגרים השולטים בתעשיית המוניות (תיירות)
רק לחלום: 10 הבתים היקרים ביותר בעולםרק לחלום: 10 הבתים היקרים ביותר בעולםכיכר השבת23
בזמן שאתם רצים אחרי דירת שלושה חדרים על הנייר בקריית ספר או גבעת זאב, קבלו הצצה לבתים היקרים ביותר בעולם שסביר להניח שלא תגיעו אליהם בחיים (תיירות, בעולם)
האלפים הצרפתים במראות עוצרי נשימה | צפוהאלפים הצרפתים במראות עוצרי נשימה | צפוכיכר השבת3
עיירת הסקי ואל טורנס למרגלות הרי האלפים הצרפתיים מספקת מראות מרהיבים של ההרים האדירים והעיירה הציורית עצמה. הצלם מנדי הכטמן בגלריה יפיפייה (תייירות בעולם)

תיירות בעולם

טיסות, אטרקציות, מסלולים טיול המותאמים לחרדים ודתיים ברחבי העולם. כתבות מרתקות וחדשות מעולם התיירות מסביב לעולם.

עדכונים
כיכר facebook