יוסי דייטש  פינדרוס  יעקב וינרוט  קורין גדעון
צפו בווידאו: חמישה דברים שלא ידעתם על הולנדצפו בווידאו: חמישה דברים שלא ידעתם על הולנדכיכר תיירות4
אוכלוסיה צפופה שנועלת קבקבים מעץ, שהצבע הלאומי שלה הוא כתום ובכל שנה ב-27 באפריל היא לא משלמת מסים. הנה חמישה דברים שלא ידעתם על ההולנדים (תיירות בעולם)
שפשפו את העיניים: לא ציור, זה מקום אמיתישפשפו את העיניים: לא ציור, זה מקום אמיתיכיכר השבת5
בכל שנה באביב מתגלה המנהרה הזו בשיא תפארתה כאשר מאות מיליוני הניצנים שבה הופכים לפרחי ויסטריה משובבי עין, המזמינים את המבקרים לצעוד תחת מצע פרחוני וקסום בגווני הורוד, לבן וסגול (בעולם)
רחוב בוינהאלה הערים הטובות ביותר בעולם ב-2017שירות כלכליסט7
את המקום הראשון תפסה וינה, זו השנה השמינית ברציפות. את המקום האחרון תופסת, לא במפתיע, בגדד. לונדון ופריז ירדו בדירוג, ואיפה מוקמה תל אביב? דירוג עולמי (תיירות)
פילים וצבועים: דרום אפריקה דרך המצלמהפילים וצבועים: דרום אפריקה דרך המצלמהכיכר השבת1
להקת האחים סולומון המוכשרים נסעה לסיבוב הופעות בדרום אפריקה במהלכה הם גם קפצו לביקור בשמורת הטבע המרהיבה פארק קרוגר ותיעדו כמה ממראות הטבע (תיירות)
טיול ל"אורות הצפון" דרך עדשת המצלמהטיול ל"אורות הצפון" דרך עדשת המצלמהכיכר השבת1
בצפון נורבגיה ניתן לראות את אחת מתופעות הטבע המעניינות והקסומות - אורות הצפון. צפו בתיעוד של גילי יערי לתופעה המרהיבה ליד העיר טרומוסו ליד הים הנורבגי (תיירות)
חוף קואה - כשגלי הענק מתרסקים על החוףחוף קואה - כשגלי הענק מתרסקים על החוףכיכר השבת1
הוואי ידועה ביופי הקסום של חופיה. צילום מהאוויר באמצעות רחפן של חוף קואה מראה את עצמת הגלים ואת המראה היפיפה שנוצר כאשר קצף הגלים מתפזר על החוף (תיירות)
שדה התעופה בן גוריון ביום רגוע יותרבלגן בנתב"ג בגלל תקלה במערכת הבידוקכיכר השבת
זה שעות ארוכות שברשות שדות התעופה מנסים להתגבר על תקלה חריגה במערכת הבידוק הביטחוני. מאות מזוודות נשארו בארץ ויישלחו מאוחר יותר, עומסים ועיכובים בטיסות (תיירות)
אילוסטרציהspaceX מציעה: מסע לחלל לתיירים בלבדכיכר השבת
חברת השיגור האמריקנית spaceX, מתכננת לשגר בשנה הבאה שני תיירים לבדם למסע בחלל. עוד לא ידוע כמה תעלה להם ההרפתקה הזאת, אבל אנחנו בטוחים שזה לא סכום שנמצא בקופת החיסכון שלכם (תיירות)
חזרתי למרוקו, 50 שנה אחרי שאבי עזב אותהחזרתי למרוקו, 50 שנה אחרי שאבי עזב אותהמשה פריגן26
סיפרתי לעלי במרוקאית כי אבי ואמי יוצאי מרוקו, ותגובתו המיידית הייתה "נו, אז אנחנו חברים". לאחר דקה הוא הגיע לשולחן ואמר לי: "חשבתי על מה שדיברנו אנחנו לא חברים אנחנו אחים – כן כאלה שיכולים לריב אבל אחים – עלי שוקראן יא סידי". משה פריגן ביומן מסע מצולם ממרוקו (תיירות)
'ארץ אלף הגבעות' - דרך עדשת המצלמה'ארץ אלף הגבעות' - דרך עדשת המצלמהכיכר השבת
הצלמת מרים אלסטר ביקרה ברפובליקת רואנדה במרכז אפריקה כשהיא מתעדת את נופה המרתק של המדינה שחברה החל מ-2009 בחבר העמים הבריטי (תיירות בעולם)
הספינה הזוכהתחרות ספינות השיט הטובות בעולם: דיסני חוגגתאלי רוטמן
דירוג התחרות נעשה ב-12 קטגוריות שונות, בהן החדרים, המחירים, הבידור על הספינה, השירותים, קרוזים למשפחות ועוד - ודיסני הוותיקה זכתה בשמונה מהן (תיירות, בעולם)
טיול לאירלנד הקסומה דרך עדשת המצלמהטיול לאירלנד הקסומה דרך עדשת המצלמהכיכר השבת
טיול לנופים הייחודיים של אירלנד על חלקיה העתיקים והמודרניים. הצלם סרז' אטאל בטיול מרתק לערים דבלין וגלסגאו וספריית הענק בטרינטי שבדבלין (תיירות בעולם)
נוסעים ממתינים בשדה התעופה בעת השביתה. אילוסטרציהכך 'אל על' ממסמסת את הפיצוי לטסים בהאלי רוטמן5
השביתות החוזרות ונשנות של ועד העובדים באל על בחודשים האחרונים, אמורות על פי חוק להוביל לפיצוי כספי הולם לנוסעים הרבים שניזוקו מהן. למה זה עדיין לא קרה? (תיירות)
בפעולההרובוט שיקל על האורחים את השהיה המלון. צפואלי רוטמן3
בתי החולים כבר מכירים את ה-Hospi, אך לאחרונה הוא הופיע בבתי מלון ביפן כשהוא מדגים לעוברים ושבים את ביצויעיו המקלים על שהייתם ואירוחם במקום (תיירות, בעולם)
בניין הניו יורק טיימסניו יורק: העיר הגדולה דרך עדשת המצלמהכיכר השבת2
העיר ניו יורק ידועה במראותיה המרהיבים, גורדי השחקים שלה וגם הנוף האנושי המגוון במיוחד. הצלם סרז' אטאל תיעד את העיר הגדולה וכמובן גם את החבדניקים שבה (תיירות בעולם)
אמירייטס. חברת התעופה הטובה בעולםחברת התעופה שמחלקת "פיג'מות מונעות יובש"כיכר השבת12
בטיסה, רובנו נגיד תודה אם היה מספיק מקום לרגליים, אוכל נורמלי או - מככב בראש הרשימה: כיסא ריק ליד. ובכן, הנה חברת תעופה שמוכיחה מדוע היא הטובה בעולם (תיירות)
האלפים הצרפתיים בגלריה מרהיבה במיוחדהאלפים הצרפתיים בגלריה מרהיבה במיוחדכיכר השבת
הרי האלפים ידועים ביופים המרהיב בעת שהשלגים מכסים אותם. רבים בעולם מגיעים אל ההרים המפורסמים כדי לבצע בהם סקי. צפו במראות דרך עדשת המצלמה (תיירות בעולם)
דב הקוטב צולם מתחת למים, כשהוא צד - ומשחק • צפודב הקוטב צולם מתחת למים, כשהוא צד - ומשחק • צפואלי רוטמן3
מדענים אמריקנים חיברו מצלמה לראשו של דב קוטב ותיעדו כך את שגרת יומו בתוך הים, גם כשהוא צד. אולי עכשיו תבינו איך מרגיש להיות דב. צפו (בעולם)
נחש חי נמצא במזוודה - הטיסה התבטלהנחש חי נמצא במזוודה - הטיסה התבטלהכיכר השבת
חברת התעופה של איחוד האמיריות ביטלה טיסה לאחר שבמזוודתו של אחד הנוסעים נמצא נחש. בחברה זיהו את הנחש בשיקוף ופעלו להוציא אותו מהמטוס (תיירות בעולם)
אילוסטרציהחברת "אל על" היא הגרועה ביותר בעולםאלי רוטמן9
מכון המחקר לתעשיית התעופה המסחרית FlightStats מנפיק אחת לשנה את הדירוג השנתי המקיף בתחום, ומתברר כי גם בו לוקחת "אל על" את המקום הראשון - לרעה (תעופה)
אילוסטרציהאלפי נוסעים נתקעו בשדה תעופה מושלגאלי רוטמן
שדה התעופה אטאטורק הוא אחד העמוסים בעולם, עם כ-62 מיליון נוסעים העוברים בו בשנה. זה השדה הפעיל ביותר אליו נוסעים ישראלים, כמעט כולם בטיסות המשך (חדשות, תיירות)
אתונהבקרוב, לראשונה: טיסות ישירות מישראל ליווןאלי רוטמן3
שעתיים בלבד ייארכו הטיסות שימריאו לראשונה בקו ישיר מתל אביב לאתונה, בירת יוון. היזמית: חברת תעופה איטלקית, שתחל את הפעלתו של קו זה בעוד כארבעה חודשים (תחבורה)
הודו: נופיה וצבעוניותה דרך עדשת  המצלמההודו: נופיה וצבעוניותה דרך עדשת המצלמהכיכר השבת3
גלריית ענק של הודו על מראותיה הייחודיים. נהר הגנגס בו נשרפים המתים וחוטי הכביסה הענקיים המשתרעים ברחובות לצד האוכלוסייה המגוונת וכמובן גם חב"דניקים (תיירות בעולם)
ביקור בנפאל הרחוקה דרך עדשת המצלמהביקור בנפאל הרחוקה דרך עדשת המצלמהכיכר השבת
לא רק רעידות אדמה: נפאל האסייתית מציגה מראות מרתקים שנראה היה שעברו מהעולם. ניתן לראות את התושבים משקמים את ההריסות לאחר רעידת האדמה הקשה (תיירות)
כיבוי אורות בהמראה ובנחיתה - לא רק בשביל הנוחותמרתק: מדוע מכבים אורות בזמן ההמראה והנחיתה?כיכר השבת2
בטיסה מתרחשים דברים שאנשים לא שואלים עליהם ומקבלים עליהם את עול מלכות הדיילים והטייס בציות מוחלט. אך מסתבר שמאחורי כיבוי האורות יש סיבה מרתקת מאוד (טיסות)
מצעד הבושה באינדונזיהאינדונזיה: "אני גנב, אל תעשו מה שאני עשיתי"כיכר השבת3
השוטרים באינדונזיה מצאו רעיון מקורי איך להרתיע תיירים שסרחו ונתפסו על חם. הגנבים עברו מצעד בושה ברחבי העיר כשעליהם שלט המספר על הגניבה שביצעו (חדשות, בעולם)

תיירות בעולם

טיסות, אטרקציות, מסלולים טיול המותאמים לחרדים ודתיים ברחבי העולם. כתבות מרתקות וחדשות מעולם התיירות מסביב לעולם.

כיכר facebook