חוף בקפריסיןהישראלים יוכלו לטוס בקיץ ליעדים האהובים?יוסי נכטיגל
בשל שיתוף הפעולה בין המדינות - האהובות על הציבור הישראלי בחופשת הקיץ. גם השנה, למרות הקורונה תתאפשר הגעתם של הישראלים לשם - תחת הגבלות מיוחדות (חדשות)
"50 מיליון משרות בתחום התיירות נמצאות בסכנה השנה""50 מיליון משרות בתחום התיירות נמצאות בסכנה השנה"שירות כלכליסט1
כך לפי מועצת התיירות והנסיעות העולמית שהתייחסה לנזקי הקורונה; מדובר ברבע מכלל המשרות בתחום; מציעה לבטל דרישה לוויזה היכן שניתן ולהפחית מסי נסיעות (תיירות, בעולם)
מסע הונגרי • תיעוד לא שגרתי של בודפשטמסע הונגרי • תיעוד לא שגרתי של בודפשטכיכר השבת4
העיר העתיקה בעלת ניחוח מסתורין עתיק ועבר יהודי מפואר - בודפשט, נחשפת במלוא הדרה במצלמתו של הצלם מוטי גרין • צפו בסיור המיוחד בווידאו ובתמונות מיוחדות (תיירות בעולם)
"גל ביטולים": הקורונה מטלטל גם את ענף המלונאות"גל ביטולים": הקורונה מטלטל גם את ענף המלונאותשירות כלכליסט
לפי פלטפורמת הנסיעות העסקיות Arbitrip, התפשטות הנגיף השפיעה לא רק על טיסות, אלא הובילה לצניחה במחירי החדרים במלונות בסין וברחבי העולם; בבייג'ין נרשמה נפילה של כ-45% במחירי המלונות ובהונג קונג של כ-30%; בטוקיו ובסידני נרשמה צניחה של כ-15% (תיירות)
אנייה קרוז קוסטה סמרלדה7,000 נוסעים תקועים על אוניית פאר מחשש שזוג נוסעים נדבק בנגיף הקורונהשירות כלכליסט2
בני זוג מהונג קונג מוחזקים באגף מבודד לאחר שהאשה חלתה בשפעת. תוצאות הבדיקה אמורות להגיע במהלך השעות הקרובות. אוניית התענוגות הגיעה מהאי פלמה דה מיורקה שבספרד כחלק מהמסלול שלה במערב הים התיכון (תיירות)
גם זו שיטה (נלוזה) לקבל שדרוג למחלקת עסקים בטיסהגם זו שיטה (נלוזה) לקבל שדרוג למחלקת עסקים בטיסהשירות כלכליסט1
נוסע בטיסת חברת קאתאי פסיפיק זייף שבר בקרסול בעזרת מגף מיוחד שקנה בשדה התעופה והצליח להתרווח במחלקת עסקים. הבעיה ששכח לנעול את המגף בנחיתה (תיירות)
מטוס טיסות היינאן איירלנייס   סין, בוידאו, אזרחים סינים קורסים ברחוב מהמחלהאפקט קורונה: סוכנויות הנסיעות בארץ החלו לבטל טיולים לסיןנווית זומר, כלכליסט1
בעקבות התפשטות הנגיף הקטלני, סוכנויות בישראל ביטלו נסיעות לסין שתוכננו לפברואר וכעת הן ממתינות להתפתחויות באשר לנסיעות שתוכננו במרץ; גם חברות התעופה מתכוננות לביטולים. הנציג בישראל של חברת התעופה הסינית, היינאן איירליינס: "מהבוקר יש לנו המון ביטולים של כרטיסים" (תיירות)
ארה"ב בדרך להגביל העלאת חיות מחמד לטיסותארה"ב בדרך להגביל העלאת חיות מחמד לטיסותשירות כלכליסט
מחלקת התחבורה של ארה"ב מעוניינת לשנות את המנהג לפיו כל בעלי חיים המשמשים על תקן "תמיכה נפשית" יכולים לשהות בתא הנוסעים ללא עלות. למה זה קורה? (תיירות בעולם)
האטרקציה החמה ביותר לשנת 2020 - הקרפטיםלמה כל כך הרבה ישראלים טסים לרומניה?כיכר בשיתוף אידיליה
סיכומי השנה במשרד התיירות מלמדים כי הרי הקרפטים הם האטרקציה החמה ביותר לשנת 2020 עם עלייה חדה של מטיילים הבאים לכבוש את ההר (תיירות עולם, מקודם)
שוויץ שלא הכרתם: מהאוויר, הים והיבשה • צפושוויץ שלא הכרתם: מהאוויר, הים והיבשה • צפוכיכר השבת3
גלריה מיוחדת שצולמה בשימוש בטכנולוגיות חדישות, מציגה את ציריך שבשוויץ, באופן שונה ממה שהכרתם. • צפו בגלריה שמגיש הצלם חיים טויטו ותראו במו עיניכם את המטרופולין הענק ושוקק החיים, העשיר בחוויות עירוניות מגוונות (טורס)
אילוסטרציהארה"ב: חברת תעופה השפילה נוסעת בהריוןשירות כלכליסט2
חברת תעופה מהונג קונג נאלצה להתנצל לאחר שדרשה מנוסעת לבצע בדיקה שתוכיח כי אינה בהריון, הנוסעת: החברה אמרה שזוהי חובה לנשים "שגודל הגוף שלהן מזכיר כזה של אישה בהריון" (ארץ)
האלטוני שול, בית הכנסת של המהר"ל מפראגטיול דרך עדשת המצלמה לפראג הקסומהכיכר השבת3
הצלם מוטי גרין בגלריית תמונות וקטעי וידאו מרהיבים מנופיה הייחודיים של עיר הבירה של צ'כיה המשלבת נופים ומבנים עתיקים לצד עיר אירופאית מודרנית • צפו (תיירות בעולם)
המטוס נקלע לכיס אוויר ואתם בלחץ? עשו כךהמטוס נקלע לכיס אוויר ואתם בלחץ? עשו כךתהילה אלטמן4
סוף סוף אתם מצויים בדרככם לחופשה החורפית שתכננתם לפני חודשים ארוכים ואז זה קורה: המטוס נכנס לכיס אוויר, מאבד יציבות ואתם - יחד אתו. הנה הטריק הפשוט שיסייע להקל על החרדה שלכם (תיירות)
מפחדים מטיסות? אלה חברות התעופה הבטוחות בעולם ב-2019מפחדים מטיסות? אלה חברות התעופה הבטוחות בעולם ב-2019שירות כלכליסט
אתר Airlineratings.com השווה בין נתונים של יותר מ-400 חברות תעופה מהעולם וקבע: חברת התעופה האוסטרלית קוואנטס היא הבטוחה בעולם - זו הפעם השביעית ברציפות; בלטו בהיעדרן השנה: אמריקן איירליינס ובריטיש איירוויז (תיירות)
טיול לאמסטרדם דרך עדשת המצלמה • צפוטיול לאמסטרדם דרך עדשת המצלמה • צפוכיכר השבת2
טיול לנופיה של בירת הולנד - אמסטרדם דרך עדשת המצלמה של הצלם נתי שוחט שתיעד את נופיה הייחודים של אמסטרדם, האופניים הרבים ותעלות המים הטיפוסיות (תיירות)
עיר הבירה האוסטרית דרך עדשת המצלמהעיר הבירה האוסטרית דרך עדשת המצלמהכיכר השבת1
הצלם ראובן סגרון תיעד את רחובותיה ומראותיה הייחודיים של וינה על גניה ונהר הדנובה שעובר בתוכה (תיירות בעולם)
סיור לילה בוינה הקסומה דרך עדשת המצלמהסיור לילה בוינה הקסומה דרך עדשת המצלמהכיכר השבת6
הצלם ראובן סגרון ביקר בעיר הבירה האוסטרית וינה וחזר משם עם תיעוד ייחודי של הלילה בעיר העתיקה והמודרנית ועמוסת האורות כאחת (תיירות בעולם)
יופי גיאורגי כזה עוד לא ראיתם • תיעוד נרחביופי גיאורגי כזה עוד לא ראיתם • תיעוד נרחבכיכר השבת6
הצלם מוטי גרין עזב לכמה ימים את צילומי הרבנים, ויצא לנפוש בבטומי שבגיאורגיה, שם הוא הצליח להוציא תמונות יפהפיות מהרי הקווקז והים השחור • תיעוד נרחב; צפו (מעניין)
גלריה מרהיבה מנופיה היחודיים של יפן • צפוגלריה מרהיבה מנופיה היחודיים של יפן • צפוכיכר השבת1
הצלם נתי שוחט, בגלריה מרהיבה נוספת מנופיה של יפן, הנופים העירוניים לצד נופי הטבע הייחודיים ליפן (תיירות בעולם)
סיור דרך עדשת המצלמה ברחובות טוקיוסיור דרך עדשת המצלמה ברחובות טוקיוכיכר השבת1
טוקיו בירתה של יפן אחת הכלכלות הגדולות בעולם, היא עיר מתקדמת במיוחד ומלאת ארכיטקטורה מודרנית. הצלם נתי שוחט בגלריית ענק מרחובותיה של טוקיו הייחודית (תיירות)
טיול לכפר יפני מסורתי דרך עדשת המצלמהטיול לכפר יפני מסורתי דרך עדשת המצלמהכיכר השבת3
הכפר שירקווגו במרכז יפן, שנחשב לאתר מורשת של אונסק"ו, מספק נופים מרהיבים של יפן ותרבותה. הצלם נתי שוחט בגלריה ייחודית של נופים וצבעים (תיירות בעולם)
מסע אל הנופים המרהיבים של אתיופיהמסע אל הנופים המרהיבים של אתיופיהמישאל לוי
החל מהמעיינות, המפלים והנוף המרהיב - עד לתנאי המחיה הקשים של האזרחים (תיירות, בעולם)
הדמיה של האדג'מתכננים ביקור בניו יורק? יש אטרקציה חדשה בעירשירות כלכליסט
בגובה של 100 קומות נבנה דק תצפית בחלק החיצוני של גורד שחקים שמאפשר למבקרים להתקדם 25 מטר מעבר למבנה עצמו. כמה עולה התענוג? (תיירות בעולם)
'ורג'ין אטלנטיק' תתחשב בנוסעים החרדים'ורג'ין אטלנטיק' תתחשב בנוסעים החרדיםכיכר השבת5
חברת התעופה המפעילה קו בין תל אביב ללונדון החליטה לפנות לציבור החרדי וביקשה טיפים מיהודים תוך הבטחה להתחשבות בכשרות מהדרין ובהפרדה בין גברים ונשים (עולם)
גאלין והחתולה השמנההתרגיל המדהים של הנוסע שהבריח למטוס את החתול השמן שלושירות כלכליסט10
נוסע לא היה מרוצה מסירובה של חברת התעופה הרוסית להעלות למטוס את החתול השמן שלו ששוקל יותר מ-8 ק"ג. אז הוא תיכנן תרגיל מורכב, שבמהלכו החליף אותו בחתול צנום לצורך הצ'ק אין. לאחר שהתפאר במעשה בפייסבוק - החליטה החברה להענישו, מה שגרר גלי תמיכה בחתול בפייסבוק (תיירות)
אמסטרדםלא רק טחנות רוח: תיעוד מרהיב מאמסטרדםכיכר השבת1
תעלות שמזכירות את ונציה, שווקים ססגוניים ואמנות רחוב: הצלם חיים טויטו חזר מאמסטרדם עם גלריית תמונות שתגרום לכם לארוז לשם מזוודה כאן ועכשיו (תיירות בעולם)

תיירות בעולם

טיסות, אטרקציות, מסלולים טיול המותאמים לחרדים ודתיים ברחבי העולם. כתבות מרתקות וחדשות מעולם התיירות מסביב לעולם.

כיכר facebook