בנתב"ג, היוםהיסטוריה: טיסה מסחרית לדובאי יצאה לדרךחנני ברייטקופף2
170 אנשי עסקים ישראליים, יצאו הצהריים בטיסה המסחרית הראשונה מישראל לאיחוד האמירויות. חברי המשלחת ישהו במלון בו תוגש להם ארוחת בוקר מהדרין • תיעוד מנתב"ג (TVׂ)
גמזו היום, בנתב"גגמזו בנתב"ג: "יש להפריד בין האדום לירוק"כיכר השבת
מנהל 'מגן ישראל', פרופ' רוני גמזו ערך היום סיור בנתב"ג, ואמר כי יש להפריד את הנכנסים לישראל ממדינות אדומות, לבין המגיעים לארץ ממדינות ירוקות, בצורה בטוחה (אקטואלי)
היומן המצולם מאבו דאבימיוחד: האוכל הכשר של אבו דאבי • צפוכיכר השבת14
אחרי שסונוור מהפאר וההדר באיחוד האמירויות, נציג 'כיכר השבת' לאבו דאבי, ירד לחדר האוכל והופתע מהאוכל הכשר, המגוון והטעים שהוצע לו. כך זה ישפיע על שומרי כשרות (TV)
מהמסע לאבו דאבינציג 'כיכר' לאבו דאבי מדווח • פרק 1 במסעחנני ברייטקופף14
"הם מתנצלים שאנו מלווים רק בניידות מסוג מרצדס הפשוטים ביותר באבו דאבי. פה, שוטר יכול גם לנסוע על ניידת למבורגיני או פורשה", נציג 'כיכר' בתיעוד מיוחד • צפו בהיסטוריה (עולם)
שדה תעופה בדובאי, איחוד האמירויותהיסטוריה: 28 טיסות בשבוע מישראל לדובאייוסי נכטיגל2
'הסכם אברהם', בין ישראל לאיחוד האמירויות, עלה הערב שלב, כאשר נצגי המדינות הודיעו כי השבוע ייחתם הסכם בין המדינות שיאפשר 28 טיסות שבועיות מנתב"ג (תיירות בעולם)
נתב"גחוזרים מחו"ל ומבולבלים מההנחיות? • צפוכיכר השבת6
שדה התעופה כמעט לא פעיל, אך מהיום יש שינויים בכניסה לישראל; יש נקודות אדומות ונקודות ירוקות, ועליכם להוכיח שאתם לא צריכים להיכנס לבידוד. מבולבלים • צפו (אקטואליה)
פאפוס - "בירת התיירות הכשרה של אירופה"פאפוס - "בירת התיירות הכשרה של אירופה"כיכר השבת3
באירוע מיוחד שהתקיים בסוכת מלון Blue Lagoon בפאפוס, בהשתתפות כ-500 יהודים, הכריז שר התיירות של קפריסין, מר סאבס פרדיוס, על העיר פאפוס כבירת התיירות הכשרה של אירופה (תיירות)
המסע בקרואטיהשווה לנסוע? צפו בסיכום המסע לקרואטיהכיכר השבת2
הרצון לצאת מישראל מבלי להיכנס לאחר מכן לבידוד, גרמו לדודי רובינשטין לנסוע למדינה הירוקה קרואטיה. בפרק הסיום, דודי מגיש את כל הפלוסים והמינוסים של המקום. צפו (תיירות)
יומן מסע לחצי האי האיסטרי: צפו בפרק 5יומן מסע לחצי האי האיסטרי: צפו בפרק 5כיכר השבת1
דודי רובינשטיין הזמין כרטיס טיסה לקרואטיה. כדי שהוא לא יהנה לבד, רובינשטיין יעדכן את קוראי 'כיכר' בכל הנעשה • פרק 5: טיול לחצי האי האיסטרי המרהיב (תיירות בעולם)
רשימת המדינות ה'ירוקות' מתארכת ממחררשימת המדינות ה'ירוקות' מתארכת ממחרדניאל הרץ
החל ממחר תתווספנה המדינות הבאות לרשימת המדינות הירוקות: אוסטרליה, אורוגוואי, איחוד האמירויות, אירלנד, טאיוואן, נורווגיה, סינגפור, פורטוגל ותאילנד (תיירות בעולם)
יומן מסע לקרואטיה היהודית: צפו בפרק  4יומן מסע לקרואטיה היהודית: צפו בפרק 4כיכר השבת3
דודי רובינשטיין הזמין כרטיס טיסה לקרואטיה. כדי שהוא לא יהנה לבד, רובינשטיין יעדכן את קוראי 'כיכר' בכל הנעשה • פרק 4: טיול לקרואטיה היהודית ולעיר זאגרב (תיירות בעולם)
הנופים המרהיבים בקרואטיהיומן מסע למדינה הירוקה • צפו בפרק שלישיכיכר השבת7
דודי רובינשטיין הזמין כרטיס טיסה לקרואטיה. כדי שהוא לא יהנה לבד, רובינשטיין יעדכן את קוראי 'כיכר' בכל הנעשה • פרק 3: טיול באזור שמורת אגמי פליטביצה הקסומים (תיירות)
הנופים המרהיבים בקרואטיהיומן מסע למדינה הירוקה • צפו בפרק השניכיכר השבת5
דודי רובינשטיין הזמין כרטיס טיסה לקרואטיה. כדי שהוא לא יהנה לבד, רובינשטיין יעדכן את קוראי 'כיכר' בכל הנעשה • פרק 2: טיולים באגמים ראסטוקה ושמורת אגמי קרקא (תיירות)
יומן מסע לחו"ל בימי קורונה • צפו בפרק 1יומן מסע לחו"ל בימי קורונה • צפו בפרק 1כיכר השבת
בשבוע שעבר השמיים נפתחו לישראלים. דודי רובינשטיין הזמין כרטיס טיסה לקרואטיה. כדי שהוא לא יהנה לבד, רובינשטיין יעדכן את קוראי 'כיכר' בכל הנעשה • פרק 1: הטיסה (תיירות)
טיול דרך עדשת המצלמה לטנזניה המרהיבהטיול דרך עדשת המצלמה לטנזניה המרהיבהכיכר השבת4
אריות, פילים, נמרים, עדרי תאו, צבועים, זברות ועוד אלו רק חלק מעולם החי הגדול של טנזניה שבאפריקה, צפו בגלריה מרהיבה מהמדינה שבמזרח היבשת השחורה (תיירות בעולם)
אולם נוסעים יוצאים נתב"ג קורונה חו"ל טיסה טיסות 2עם השמים נפתחו גם ביטוחי הנסיעות: צפויה התייקרות במאות אחוזיםנעמי צורף, כלכליסט
חברות הביטוח מקיימות שיחות עם רשות ההון על גיבוש פוליסות ייחודיות לטיסות בתקופת הקורונה. על פי גורמים בענף, בני הגיל השלישי ישלמו תוספת של מאות אחוזים, ולצעירים בריאים התמחור יעלה בעשרות אחוזים (תיירות)
מהיום: השמים נפתחים לטיסות; כל הפרטיםמהיום: השמים נפתחים לטיסות; כל הפרטיםדניאל הרץ4
אחרי כחצי שנה של שמים סגורים לטיסות, היום השמים נפתחים גם עבור טיסות תיירות וללא בידוד אך בינתיים רק לשלוש מדינות באירופה ובכפוף לשורת תנאים והנחיות (עולם)
לוקסנברגטעות של העובד, לימד אותי לקח לכל החייםמיכאל לוקסנברג9
מיכאל, מנכ"ל 'לוקסנברג טורס', נזכר השבוע בטעות של אחד מעובדיו לפני 30 שנה, הטעות של העובד לימדה אותו לקח לכל החיים, שיושמה במפתיע במקרה שקרה לאחרונה (דעות)
קורונה בפריז צרפתצרפת: ישראלים יידרשו בבדיקת קורונה בכניסה למדינהשירות כלכליסט5
רה"מ ז'אן קסטקס פרסם רשימה של 16 מדינות הרלוונטיות לכך, בהן גם ארה"ב וברזיל, זאת לאחר עלייה במספר הנדבקים בצרפת; לדבריו, הבדיקות מיועדות עבור "אזרחים צרפתים שגרים במדינות הללו או אזרחים של אותן מדינות שמתגוררים בצרפת"; מי שיתגלה כחיובי יישלח לבידוד של 14 יום
במהלך הפגישהמקלב הבטיח לבכירים: "אעזור לענף שלכם"חנני ברייטקופף1
משבר ענף התיירות, הביא את בכירי סוכני הנסיעות החרדים ומנכ"לי חברות התעופה, לפגישה אצל סגן שר התחבורה, אורי מקלב, שהתחייב לעזור להם להגיע לפתרון בזמן הקרוב (עולם)
טשקנט, עיר הבירה האוזבקיתהמדינה שמשלמת 3000 דולר לחולה קורונהדניאל הרץ1
המדינה המוסלמית במרכז אסיה, הצליחה למנוע את התפשטות נגיף הקורונה, כעת היא מציעה לתיירים לבקר בה ללא חשש ובמידה ויידבקו בכל אופן יפוצו ב-3000 דולר (עולם)
מטוס של חברת אמירטס - מבפניםכך מתמודדת חברת התעופה מדובאי עם המשברשירות כלכליסט5
חברת התעופה הלאומית של דובאי תרחיב את שיתוף הפעולה עם החברה המקומית פליידובאי ותצרף לצי שלה מטוסים קטנים יותר; בכוונת החברה לחזור ולהפעיל טיסות ל־55 יעדים בחודש יולי ולהוסיף חמישה יעדים באוגוסט. בין היעדים: אתונה, רומא, מינכן ולרנקה
מחכים כבר לטוס לחו"ל? זה המתווה הצפוימחכים כבר לטוס לחו"ל? זה המתווה הצפויכיכר השבת
הקורונה ייבשה לחלוטין את תחום התיירות והטיסות כעת עם החזרה לשגרה מתחילים הדיונים גם על החזרה לטיסות לחו"ל ואולי גם חזרתם של התיירים לפחות מחלק מהמדינות (תיירות)
קפריסיןהמדינות שישראלים ייכנסו אליהן ללא בידודכיכר השבת6
למדינות האיים מסביבנו כבר יש תאריך מתי יוכלו אזרחי ישראל להיכנס לתחומן - ללא צורך בחובת בידוד. וגם; יש מדינה אחת בעולם שמאשרת רק לישראלים להיכנס בתחומה (אקטואליה)
חברת תעופה ריינאייר Ryanairההערכה: היקף הטסים ירד בלפחות 50 אחוזשירות כלכליסט
חברת הלואו קוסט האירית, 'ריינאייר', פרסמה את דוחות השנה הפיסקאלית 2020, והורידה את יעד הנוסעים השנתי שלה ל-80 מיליון - שזה חמישים אחוז פחות משנה רגילה (אקטואלי)
חוף בקפריסיןהישראלים יוכלו לטוס בקיץ ליעדים האהובים?יוסי נכטיגל
בשל שיתוף הפעולה בין המדינות - האהובות על הציבור הישראלי בחופשת הקיץ. גם השנה, למרות הקורונה תתאפשר הגעתם של הישראלים לשם - תחת הגבלות מיוחדות (חדשות)

תיירות בעולם

טיסות, אטרקציות, מסלולים טיול המותאמים לחרדים ודתיים ברחבי העולם. כתבות מרתקות וחדשות מעולם התיירות מסביב לעולם.

כיכר facebook