חברון  סליחות  גד אלבז  סורוצקין
חדש בטרמינל 1: עגלות קפה - עם כשרותחדש בטרמינל 1: עגלות קפה - עם כשרותדניאל הרץ4
בתגובה לתלונות הנוסעים שומרי המסורת הוצבו בטרמינל 1 בנתב"ג עגלות לממכר קפה ושתייה כשרה זאת לאחר שעד עתה פעלו שם רק חנויות שפתוחות בשבת ובמועדים (תיירות)
חורף בסין: האגמים הופכים ל"החלקרח"חורף בסין: האגמים הופכים ל"החלקרח"כיכר השבת
אפילו לא חייבים לדעת להחליק: האגמים הקפואים של בייג'ינג הופכים למשטחי החלקה בתקופת החורף הקרה. המוני סינים יוצאים אל האגמים כדי להחליק וליהנות (תיירות בעולם)
הסיכויים שלכם למות מהתרסקות מטוס קלושים מאי פעםהסיכויים שלכם למות מהתרסקות מטוס קלושים מאי פעםכיכר השבת2
כשמישהו אמר לחזון איש כי הוא מפחד לטוס מחשש שהמטוס יפול אמר לו החזו"א כי מטוסים לא נופלים אלא אנשים הם אלו שנופלים. מחקר חדש מגלה מהם הסיכויים הסטטיסטיים למות מהתרסקות מטוס(תיירות)
חנות של רשת פרימרקחשבה שהיא גרמניה וקיללה אותה בעבריתכיכר השבת10
תופעת הישראלי המכוער קורה בארץ לצערנו הרבה פעמים, אך כשזה מתפשט גם לחו"ל שם כל אחד אמור לשמש כשגריר ולהתנהג בהתאם, הסיפורים עוד יותר מקוממים (בעולם)
תביעה: "דלתא מפלה יהודים בגלל תפילות"תביעה: "דלתא מפלה יהודים בגלל תפילות"דניאל הרץ2
4 עובדים בחברת התעופה דלתא איירליינס הגישו תביעה כנגד החברה בטענה כי היא מפלה עובדים ונוסעים יהודים אך ורק בשל יהדותם בטענה שהם נוהגים בצורה מוזרה (תיירות)
טיול מרהיב דרך עדשת המצלמה לעמק פאסהטיול מרהיב דרך עדשת המצלמה לעמק פאסהכיכר השבת
הנופים הקסומים בכביש עמק פאסה הנמצא בהרי הדולומיטים הרמים שבצפון איטליה, הם עוצרי נשימה. האזור נחשב למומלץ במיוחד עבור תיירים שרוצים ליהנות מנוף בראשיתי (תיירות)
טיפוס על האוורסטממשלת נאפל אסרה על נכים לטפס על האוורסטכיכר השבת2
בעקבות מקרי המוות הרבים החליטה הממשלה בנאפל שלא לאפשר לבעלי מוגבלויות את הטיפוס בהר הגבוה בעולם שנמצא תחת שליטתה. מה עוד הוחלט?(תיירות)
אגם קרזהאגם קרזה, קניון ריו סאס בפונדו • גלריה מרהיבהכיכר השבת
אגם קרזה, קניון ריו סאס בפונדו והדרכים הקסומות המובילות אליהן. סיור מצולם אל הנופים המרהיבים של אזור הרי הדולומיטים שבצפון איטליה (תיירות בעולם)
טיול דרך עדשת המצלמה להודו המסתוריתטיול דרך עדשת המצלמה להודו המסתוריתכיכר השבת3
הודו הענקית מכילה שלל נופים, גוונים ומראות ייחודיים רק לה. הצלם נתי שוחט מביא גלרייה ענקית עם מראות קסומים ומרהיבים מחלקה הדרומי של הודו (תיירות בעולם)
תחנת חלל אילוסרציהרוסיה מתכננת: מלון חדש מחוץ לאטמוספירהכיכר השבת1
חמישה כוכבים? קטן עליהם. על פי התכנון הרוסי, בתוך מספר שנים תוכלו לארוז תיק ולשגר את עצמכם למלון החדש שיבנה מחוץ לאטמוספירה. למי זה מתאים? לאנשים שלא טסים בשביל קניות, אה, ולאנשים שיש להם עשרות מיליונים בצד (תיירות בעולם, או מחוץ לעולם)
גשר הזהבטיול קסום דרך עדשת המצלמה לקליפורניהכיכר השבת
קליפורניה שבארה"ב על מראותיה הקסומים של גשר הזהב בסן פרנסיסקו, קו החוף המדהים, כלא אלקטראז הידוע לשמצה ושמורות הטבע המדהימות שלה (תיירות בעולם)
טיול בעדשת המצלמה בכביש ורונה-בולזנוטיול בעדשת המצלמה בכביש ורונה-בולזנוכיכר השבת1
צפון איטליה על נופיה הקסומים במסע מרהיב ביופיו במראות מתוך כביש ורונה-בולזנו כשברקע הרי הדולמיטים הרמים והיפים (תיירות בעולם)
טיול מצולם בכביש קנזיי-ונציה בצפון איטליהטיול מצולם בכביש קנזיי-ונציה בצפון איטליהכיכר השבת
נופים מרהיבים במיוחד בדרך שבין העיירה קנזיי לעיר ונציה שבצפון איטליה. אגם מורטו, אגורדו בולנו, אגם אלג'ה ועוד מהנופים הקסומים של הרי הדולמיטים (תיירות בעולם)
אגם סורגהאזור עמק פאסה בהרי הדולומיטים • גלריהכיכר השבת1
נופיה הקסומים של צפון איטליה במסע מצולם לאגם סורגה, ויגו די פאסה, קנזיי, נהר אויזוי, מפל מואנה פרה די פאסה ועוד מראות מרהיבים מאזור הרי הדולמיטים (תיירות בעולם)
שבע שנות איירופלוט בישראל.איירופלוט מציינת שבע שנות פעילות בישראלkikar.co.il בשיתוף איירופלוט7
במהלך 2017 החברה הטיסה כ-900 אלף נוסעים בקו תל אביב מוסקבה, אחד מהקווים המצליחים ביותר של חברת התעופה הלאומית של רוסיה. החברה מציעה חמש טיסות יומיות בקו עם 137 יעדי המשך (תיירות, שיווקי)
פאסו פרדוימסע מצולם להרי הדולמיטים בצפון איטליהכיכר השבת13
נופים מרהיבים במיוחד בהרי הדולמיטים הגבוהים שבצפון איטליה במסע מצולם ייחודי ומרתק. העיירות הציוריות לצד ההרים הרמים והמרשימים (תיירות בעולם)
ביקור באזור הר מרמולדה בהרי הדולומיטיםביקור באזור הר מרמולדה בהרי הדולומיטיםכיכר השבת1
טיול מרהיב במיוחד דרך עדשת המצלמה לנופים הקסומים של הרי הדולמיטים הגבוהים שבצפון איטליה ובמיוחד באזור הר מרמולדה וקניון סוטוגודה הצבעוני (תיירות בעולם)
מראנוסיור בערים הקסומות בולזאנו ומראנו בצפון איטליהכיכר השבת3
עריה של איטליה מכילות הפתעות רבות, צפו בסיור מצולם בערים בולזאנו (בולצאנו) בה רבים עדיין דוברים גרמנית ומארנו שבצפון איטליה, הנהרות היפיפיים והגנים הקסומים (תיירות)
טיול בנופי סלובקיה דרך עדשת המצלמהטיול בנופי סלובקיה דרך עדשת המצלמהכיכר השבת
סלובקיה מדינה הררית במרכז אירופה מכילה נופים מרהיבים וייחודיים שהצלם יהב גמליאל מביא רק טעימה מהם ומגן החיות המקומי שמספק מראות מעניינים מעולם החי (תיירות בעולם)
צפו • עיירת הנופש קנזיי, עמק פאסה, הרי הדולומיטיםצפו • עיירת הנופש קנזיי, עמק פאסה, הרי הדולומיטיםכיכר השבת8
טיול מרהיב דרך עדשת המצלמה לעיירת הנופש קנזיי. העיירה נמצאת בעמק פאסה שבהרי הדולומיטים, מחוז אלטו אדיג'ה,צפון איטליה. צפו בנופים הייחודיים (תיירות בעולם)
טיול ללונדון המלכותית דרך עדשת המצלמהטיול ללונדון המלכותית דרך עדשת המצלמהכיכר השבת5
לונדון ידועה במבניה העתיקים והמיוחדים, בארמונות הגדולים של משפחת המלוכה, נהר התמזה והגשר המפורסם שעליו. הצלם יונתן זינדל בסיור בנופיה הקסומים של העיר (תיירות)
מחדל: אלפי טיסות של חברה אמריקנית נותרו ללא טייסיםמחדל: אלפי טיסות של חברה אמריקנית נותרו ללא טייסיםכיכר השבת1
החברה שעומדת להפסיד מאות אלפי דולרים הציעה לטייסים שלה הצעה משודרגת לפיה התעריף השעתי לעבודה יעמוד על 150%, האם זה מה שיגרום ל-15,000 טיסות להיות מאוישות בטייס? תיכף נדע (תיירות)
סיור מצולם לתעלותיה הקסומות של ונציהסיור מצולם לתעלותיה הקסומות של ונציהכיכר השבת1
ונציה האיטלקית ידועה בתעלותיה היפות ובמבנה הייחודי שלה כשהיא בעצם נמצאת על המים. צפו בסיור בעיר העתיקה, בגונדלות שהפכן לסימן ההיכר של העיר ובתעלות (תיירות)
זריחה בסין. התמונה שזכתה במקום הראשוןמדהים: תמונות הפנורמה הכי טובות שצולמו ב-2017כיכר השבת5
תחרות צילמי הפנורמה Epson International Pano Awards מספקת כמידי שנה תצלומים מרהיבים מרחבי העולם. אז מה התמונה שקטפה את המקום הראשון? צפו בגלריה (בעולם)
סיור מצולם בנופים הייחודיים של הפיליפיניםסיור מצולם בנופים הייחודיים של הפיליפיניםכיכר השבת4
הפיליפינים מדינת איים הכוללת 7,107 איים קטנים עם נופים רבים ייחודיים, ערים מתקדמות דוגמת הבירה מנילה וכפרים קטנים שנראה כי נותרו הרחק מאחור במאה ה-19 (תיירות)
סיור מצולם: קטינציו, עמק פאסה, הדולומיטים האיטלקיםסיור מצולם: קטינציו, עמק פאסה, הדולומיטים האיטלקיםכיכר השבת2
איטליה ובמיוחד צפון ארץ המגף מציגה נופים מרהיבים במיוחד עבור התיירים. הרי הדולמיטים הגבוהים לצד הנופים הירוקים במיוחד. צפו בטיול מצולם באזורים הקסומים באיטליה (תיירות)

תיירות בעולם

טיסות, אטרקציות, מסלולים טיול המותאמים לחרדים ודתיים ברחבי העולם. כתבות מרתקות וחדשות מעולם התיירות מסביב לעולם.

עדכונים
כיכר facebook