אאא

עשרות שלטים נתלו ביממה האחרונה בכניסות לקברי צדיקים בצפון, בעיקר בטבריה וצפת. על השלטים נכתב, "אין כניסה לבעלי אייפון ודומיו או אינטרנט פרוץ".

המקומות בהם נתלו השלטים הם בעיקר חילוניים, כך שפרסומם הביא להתמרמרות האוכלוסייה המקומית ולהגברת המתח בין חרדים לחילוניים במקום. 

אחד השלטים הוצב בכניסה לקבר ר' מאיר בעל בטבריה, מקום בו מגיעים רבים מתושבי העיר החילוניים והדתיים בכדי להשתטח על הקבר ולקיים טקסים דתיים רבים, החל מתספורת החלאקה וכלה בחתונות.  פרסום השלט עורר את זעמם של המתפללים החילונים: "לאף אחד אין מונופול על המקום הקדוש הזה" הם אמרו בשיחה עם כלי תקשורת חילונים. 

לפני פחות מחודש החל הקמפיין הנוכחי, עת עטו סיירות האייפון על בתי גדולי ישראל ותלו שם מודעות בגנות האייפון. על השלטים נכתב "אין כניסה לבעלי אייפון ודומיו". 

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

בין הבתים בהם נתלו המודעות: בית מרן הגר"ע יוסף שכזכור שוהה בימים אלו בהתאוששות בבית החולים לאחר ניתוח שעבר, בית מרן הגר"ח קנייבסקי, בית הגר"ש אויערבך. ובית הגראי"ל שטיינמן.

עוד באותו הערב, פורסמו בירושלים ובבני ברק שלטים בהם נכתב כי "כל גדולי ישראל תולים שלטים בביתם, מה איתך", כאשר במודעה הובאו תצלומים מבתי גדולי ישראל בהם פורסמ

א, שצפה בתליית השלטים בביתו של מרן הגראי"ל שטיינמן ציין בסרקזם: "המוזר הוא, שלאחר שהשלטים נתלו, הוציאו אותם תולי המודעות מכשיר אייפון, ותיעדו את עבודתם".