אאא

תושבי אלעד מסרבים לשכוח את תאונת הדרכים המחרידה, שאירעה השבו שוב בסמוך ליישובם, על כביש 444 שכבר קיבל את הכינוי "כביש הדמים".

התאונה הקטלנית שאירעה בראשית השבוע בכביש הזה, בה נהרג ר' ישראל וינטר ז"ל, בעת ששב מחתונת בנו, ונפצעו ארבעת אחי הכלה, ילדי משפחת ציטרנבוים מאלעד, הביאה את מתנדבי איחוד הצלה באלעד, לקום ולעשות מעשה, להיאבק למען החיים ולמנוע את הישנותם של תאונות דומות בעתיד.

תחת הכותרת "מסע למען החיים", יצאו ביום שלישי הקרוב, ח' בתמוז (30 ביוני), מתנדבי "איחוד הצלה" באלעד, לתהלוכת רכבים, אופנועים ואמבולנסים בכביש 444, מצומת הכניסה לעיר אלעד ועד לצומת הכניסה לישוב שוהם וחזרה.

"המטרה שלנו היא להעלות את המודעות לסכנות והבעיות בכביש הדמים", אומר ר' משה סעדון, יו"ר "איחוד הצלה" באלעד. "תמיד אחרי תאונות קטלניות בכביש מבטיחים לשדרג את התשתיות במקום, וכעבור זמן כולם שוכחים. החלטנו שלא להרפות ולהראות שאנחנו לא שוכחים".

מדובר 'איחוד הצלה' ר' בצלאל קאהן נמסר, כי תהלוכת כלי הרכב של "איחוד הצלה" תצא מאלעד בשעה 18:00 אחר הצהרים, והיא נערכת באישור המשטרה. לתהלוכה צפויים להצטרף מתנדבים רבים מכל רחבי הארץ.