זופניק בכיכר • התמונות והנייעס של השבועזופניק בכיכר • כל התמונות והנייעס של השבוע
י"ג באדר תשפא | 25.02.21
התמונות, הנייעס והסיפורים הפיקנטיים של השבוע - ב"זופניק בכיכר" • מזפנק: איציק אוחנה • והשבוע: קרב הזמרים על התחפושת, הידוען והזקן, הרב על הסוס, הח"כ המחסן, הסגן שהסתפר, העיתונאי שניצל ו-5 הכתבות הנצפות השבוע ב'כיכר' (זופניק)
כשאלי הרצליך התנדב לסייע למגבית • צפוכשאלי הרצליך התנדב לסייע למגבית • צפואיציק אוחנה6
הזמר החסידי אלי הרצליך נודב לסייע לקמפיין ההתרמה בעת שעבר ברחוב על ידי בחור מישיבת 'באר יצחק' הסמוכה לביתו. הרצליך הרים את הכפפה ונכנס כדי לסייע לבחורים (אנשים)
ארי היל שימח בבתי הילדים החולים; תיעודארי היל שימח בבתי הילדים החולים; תיעודכיכר השבת1
הזמר ואמן הרגש ארי היל שמתנדב באופן קבוע במחלקות, יצא יחד עם מתנדבי "המשמחים" של ארגון 'רחשי לב' לשמחת פורים עד הבית - בבתי הילדים החולים; תיעוד מרגש (אנשים)
קורע לב: ישי ריבו ריגש את יתומי אסנת ע"הקורע לב: ישי ריבו ריגש את יתומי אסנת ע"האיציק אוחנה74
הזמר ישי ריבו הגיע אמש לנחם את בני משפחתה של אסנת בן שטרית ע"ה, האם הצעירה שנפטרה ללא מחלות רקע, וריגש את המשפחה כשביצע את השיר "ואפילו בהסתרה". צפו (ארץ)
הזמר משה פרץ סירב לחלל שבת ופרש מהעסקהזמר משה פרץ סירב לחלל שבת ופרש מהעסקאיציק אוחנה100
הזמר הישראלי המפורסם משה פרץ החליט לפרוש מעסקה בו זכה יחד עם איש עסקים נוסף, בשל העובדה שהקיוסק המדובר היה אמור להיות פתוח תוך חילול קדושת השבת (ברנז'ה)
זופניק בכיכר • התמונות והנייעס של השבוע
רכילות מהודרתזופניק בכיכר • התמונות והנייעס של השבועזופניק76

התמונות, הנייעס והסיפורים הפיקנטיים של השבוע • השכן של החטופה, האדמו"ר שהתאפר, הזמרים שהתחפשו, הצלם שמתאמן, ה'אמן' של איווט, סופר הכובע ו-5 הנצפות (זופניק)

זופניק בכיכר • התמונות והנייעס של השבוע
רכילות מהודרתזופניק בכיכר • התמונות והנייעס של השבועזופניק46

התמונות, הנייעס והסיפורים הפיקנטיים של השבוע • מי סירב להיות ח"כ בש"ס ומי סירב ל'ארץ נהדרת', היכן תועדו רבני ב"ב, הצלם צנח, העיתונאית שהתחפשה ו-5 הנצפות (זופניק)

טוקר למען החיסונים - אחרי מותה של אסנת
פעילות מרגשתטוקר למען החיסונים - אחרי מותה של אסנתאיציק אוחנה21

בעקבות פטירתה הטראגית של אסנת בן שטרית ע"ה מנגיף הקורונה - איש התקשורת מנחם טוקר, המתגורר בהר שמואל בסמוך לביתה של המנוחה רתם מאות אנשים להתחסן (בארץ)

הזוג המאושר. מזל טוב!
מזל טוב!צלם 'כיכר השבת' חיים גולדברג - התחתןאיציק אוחנה27

חיים גולדברג, עיתונאי וצלם 'כיכר השבת', התחתן בשעה טובה ומוצלחת עם נעמה גלבך, משכונת הר נוף בירושלים; בסידור חופה וקידושין כובד הגאון רבי חייקל מילצקי (אנשים)

לירן תמרי לצד הכסף שנמצא
"השגחה מטורפת"עיתונאי 'ידיעות' התפלל - ומצא את האבידהאיציק אוחנה9

"זה באמת סיפור על השגחה מטורפת", מסביר עיתונאי 'ידיעות אחרונות', בשיחה עם 'כיכר השבת', על האבידה שחיפש במשך שעות ורק לאחר שהתפלל - מצא את האבידה (ברנז'ה)

ינון מגל סיים מסכת בבית מרן שר התורה
"קיבלתי סוכריה"ינון מגל סיים מסכת בבית מרן שר התורהאיציק אוחנה26

איש התקשורת הימני למד את מסכת תענית יחד עם הרב דוד דרוק, והיום הגיע עם ילדיו למעונו של מרן הגר"ח קנייבסקי, שם סיים את המסכת • ל'כיכר השבת' סיפר על התחושות (אנשים)

ברוך קרא לצד אבישי בן חיים
בשידור חיאחרי התקיפה הגיעה הסולחה: 'אוהב אותך'יאיר טוקר9

שעות ספורות לאחר העימות החריג שהיה באולפן בין אבישי בן חיים לברוך קרא - יש התנצלות. קרא פנה בשידור ואמר כי הוא מעריך ואוהב את בן חיים והוא מצר על מה שקרה • צפו (TV)

בן חיים לצד קרא
התנשאות?עימות חריג: "אני פרשן ואתה מפיץ שקרים" • צפויאיר טוקר26

העיתונאי אבישי בן חיים, הסביר היום באולפן החדשות, כי משפט נתניהו הוא ניצחון של האליטה. בתגובה, כתב המשפט של הערוץ, ברוך קרא, החליט לתקוף אותו אישית • צפו (בארץ)

החשבון של השגריר החדש
השלום כבר פההשגריר האמירתי צייץ לראשונה - בעבריתיאיר טוקר8

"אני שמח להשיק את חשבון הטוויטר שלי כשגרירה הראשון של איחוד האמירויות הערביות בישראל". כתב השגריר החדש של איחוד האמירויות בשפה העברית בחשבון הטוויטר (ברנז'ה)

מוציאים את השבת בכיף עם "מוצ"ש LIVE"
תכני האיכות לפני כולםמוציאים את השבת בכיף עם "מוצ"ש LIVE"כיכר השבת

עם ההצלחה הגדולה של 'מוצ"ש LIVE', כיכר השבת שמח להזמינכם גם השבוע להצטרף למוצ"ש חוויתי לכל המשפחה. במשדר תצפו לפני כולם בתכנים הפופולאריים של 'כיכר' (vod)

במעמד החתימה
דרמה בעולם הפרסוםבמגרש הגדולים: המשרד החרדי פתח מחלקת דיגיטלחנני ברייטקופף

"הקורונה האיצה תהליכים בתחום הדיגיטל כך שהחשיפה וההשפעה היא בהחלט גדולה יותר", מנכ"ל חברת הפרסום הגדולה בציבור החרדי מסביר על המיזוג • פרסום ראשון (ארץ)

רשת ויקטורי
ניהול משבריםכך מנע מנכ"ל ויקטורי משבר תקשורתי גדולמוטי רובינשטיין19

הודעה של בכיר ברשת 'ויקטורי' התגלגלה לתקשורת ותוך זמן קצר הציתה משבר ענק. מנכ"ל הרשת 'הרג' את הזעם הציבורי בתוך דקות בהודעה עם שלושה מרכיבים חיוניים (טור)

חונא דייטש עם ר' חיים סאפרין ז"ל
כיכר היום תיעוד מרגש: קומזיץ אצל ר' חיים סאפרין ז"לישראל כהן7

בחול המועד סוכות ארגן איש החסד חונא דייטש יחד עם הזמרים שרוליק קלצקין וצביקי לוקר קומזיץ אצל ר' חיים סאפרין ז"ל שסבל ממחלה קשה כשיחד הצליחו להעלות נהרה על פניו • צפו (אנשים)

השלכת בפארק סקולניקי
כיכר היום גלריה מרהיבה: ה"שלכת" במוסקבהכיכר השבת10

פתיתי השלג כבר מכסים ערים שונות ברוסיה אך מוסקבה הבירה, עדיין מכוסה ב"שלכת" מרהיבה וססגונית. הצלם לוי נזרוב תיעד את השלכת המפעימה בפארק סקולניקי (מעניין)

ברנז´ה

ברנז´ה ורכילות הן כמעט מילים גסות בציבור החרדי, אך כאן תוכלו למצוא הכל על ברנז´ה חרדית: פוליטיקאים, מוזיקאים, עסקנים, ועיתונאים חרדים. בקיצור -נפגשים בכיכר.

כיכר facebook