משה לאון  משה ליאון  נהוראי..  נתניהו
היחצ"ן אסף משיח התחתן, הזמרים התייצבוהיחצ"ן אסף משיח התחתן, הזמרים התייצבו
ד' בכסלו תשעט | 12.11.18
איש יחסי הציבור והזמר בזכות עצמו, אסף משיח, התחתן בשבוע שעבר באשדוד. את החופה ניהל הרב אברהם יוסף ולמלאכת השירה הופקד הזמר אייל טוויטו מלווה בישראל סוסנה ותזמורתו (ברנז'ה)
בצלאל קאהן חגג בר מצווה לבנו, כולם התייצבובצלאל קאהן חגג בר מצווה לבנו, כולם התייצבויאיר טוקר13
ראשי ישיבות, רבנים, ח"כים, ראשי ערים, אנשי תקשורת וקהל רב השתתף בשמחת הבר מצווה לבנו של בצלאל קאהן, מנהל התכניות של "קול חי" באולמי "ויולה" בבית שמש (ברנז'ה)
הזמר פאר טסי באמירת 'נשמת' בכותל. צפוהזמר פאר טסי באמירת 'נשמת' בכותל. צפויאיר טוקר10
הזמר פאר טסי הגיע בחצות הלילה , יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים, לתפילה ברחבת הכותל המערבי בירושלים, שם אמר גם את ה'נשמת כל חי' • תיעוד (ברנז'ה)
אחרי הכהונה: זייברט בסבב אצל גדולי ישראלאחרי הכהונה: זייברט בסבב אצל גדולי ישראלשאול כהנא4
ראש העיר היוצא של בני ברק, חנוך זייברט, ממשיך לבקר אצל גדולי ישראל לקראת חתונת בתו וכן לקראת סוף כהונתו. זייברט מסכם את כהונתו ומספר על האחדות עם רובינשטיין (אנשים)
אירוסי בנו של ישראל קלרמן. צפו בגלריהאירוסי בנו של ישראל קלרמן. צפו בגלריהכיכר השבת18
בבני ברק נערכה אמש (ראשון) שמחת האירוסין לבנו של חבר מועצת העיר ירושלים, ישראל קלרמן, בהשתתפות הגרב"מ אזרחי, הגרב"ד פוברסקי, ח"כי דגל ואנשי תקשורת (ברנז'ה)
השחקן איתי תורג'מן: כיף לעבוד את ה'. צפו
ציציתהשחקן איתי תורג'מן: כיף לעבוד את ה'. צפו

השחקן איתי תורג'מן, שהה השבת בציון רבי נחמן מברסלב באומן, והקפיד על קלה כבחמורה. במוצאי שבת סיפר כמה כיף לעבוד את השם: 'התורה חיברה אותי לעולם שלי'. צפו (ציצית)

צפו: 'יובל המבולבל' מתפלל בציונו של מרן זצ"ל
ציציתצפו: 'יובל המבולבל' מתפלל בציונו של מרן זצ"ל

השחקן יובל שם טוב, הידוע בכינוי 'יובל המבולבל' הגיע בסוף השבוע, יחד עם חברו רב הסלבס מרדכי חסידים, להתפלל בציונו של מרן פוסק הדור הגר"ע יוסף זצ"ל. צפו (ברנז'ה)

משדר הבחירות ב'אולפן כיכר' • צפו בגלריה
מדיהמשדר הבחירות ב'אולפן כיכר' • צפו בגלריה

יוסי דייטש, משה ליאון, זאב אלקין, משה אבוטבול, אוריאל בוסו, חיים ביטון, אברהם ובר, עו"ד אברמי יוסטמן ועוד רבים התארחו בשידור חי ב'אולפן הבחירות' ב'כיכר השבת' • גלריה (חדשות)

ה'פדיחה' המשעשעת של  'שלום עכשיו'
מדיהה'פדיחה' המשעשעת של 'שלום עכשיו'

עמוד הטוויטר של ארגון השמאל הקיצוני הציב סקר פתוח לגולשים והובך קשות מתוצאות הסקר הסופיות שהצביעו על כך שרוב הציבור חלוק לגמרי על עמדת הארגון (מדיה, ברנז'ה)

השער בעברית
עיתונותבשער העיתון הנחשב בפיטסבורג: הקדיש

העיתון "פיטסבורג פוסט-גאזט", הנחשב לאחד העיתונים החשובים בארה"ב, פרסם ביום שישי כותרת ראשית - בעברית, עם ארבע המילים הראשונות של הקדיש. צפו בשער (ברנז'ה)

ליברמן הניח אבן פינה לתחנת 'גלי צה"ל' בירושלים
עיתונותליברמן הניח אבן פינה לתחנת 'גלי צה"ל' בירושלים

שר הביטחון אביגדור ליברמן הניח הבוקר (חמישי) את אבן הפינה להקמת משכן הקבע של גלי צה"ל בירושלים. "אני בטוח שהיום הזקן (בן-גוריון) שמח", אמר ליברמן. צפו (ברנז'ה)

לוח מודעות
פרסום ושיווקהקרב הסוער על לוחות המודעות בירושלים

בעלי לוח היוצא בירושלים, מצד אחד וחברת הדבקת מודעות, מצד שני, מתגוששים בקרב על לוחות המודעות בירושלים, קרב הכולל אלימות ורדיפה, וביהמ"ש טרם קבע "מי התחיל" (פרסום)

מי המפרסמים הגדולים בציבור החרדי?
פרסום ושיווקמי המפרסמים הגדולים בציבור החרדי?

נתוני הפרסום בציבור החרדי נחשפים: מי משרד הפרסום עם התקציבים הגדולים ביותר ואיזו חברה בחרה לפרסם הכי הרבה בציבור החרדי בשנה האחרונה • כל הנתונים (פרסום ושיווק)

"של נעליך" הטיחה; צייץ תמונה עם גרביים
אנשים"של נעליך" הטיחה; צייץ תמונה עם גרביים

יועץ התקשורת של ראש הממשלה בנימין נתניהו, יונתן אוריך, שעשע את הטוויטר כשהתנצח עם העיתונאית רינה מצליח אותה האשים בסיקור מוטה כנגד בנימין נתניהו (ברנז'ה)

יוסי לוין עם ענת קליש
אנשיםכך ניצחנו בחיפה • האסטרטג החרדי מדבר

רבות נכתב על ניצחונה של עינת קליש את ראש העיר יונה יהב בחיפה. האסטרטג החרדי, יוסי לוין, שהיה חלק מהצוות שלה, חושף בפני 'כיכר השבת' את חלק מהשיטות (ברנז'ה)

חונא דייטש עם ר' חיים סאפרין ז"ל
כיכר היום תיעוד מרגש: קומזיץ אצל ר' חיים סאפרין ז"ל

בחול המועד סוכות ארגן איש החסד חונא דייטש יחד עם הזמרים שרוליק קלצקין וצביקי לוקר קומזיץ אצל ר' חיים סאפרין ז"ל שסבל ממחלה קשה כשיחד הצליחו להעלות נהרה על פניו • צפו (אנשים)

השלכת בפארק סקולניקי
כיכר היום גלריה מרהיבה: ה"שלכת" במוסקבה

פתיתי השלג כבר מכסים ערים שונות ברוסיה אך מוסקבה הבירה, עדיין מכוסה ב"שלכת" מרהיבה וססגונית. הצלם לוי נזרוב תיעד את השלכת המפעימה בפארק סקולניקי (מעניין)

ברנז´ה

ברנז´ה ורכילות הן כמעט מילים גסות בציבור החרדי, אך כאן תוכלו למצוא הכל על ברנז´ה חרדית: פוליטיקאים, מוזיקאים, עסקנים, ועיתונאים חרדים. בקיצור -נפגשים בכיכר.

כיכר facebook
יוסי דייטש
אבי רבינא
הבועה הברנז'אית מתפוצצת // אבי רבינא
כ"ב בחשוון תשעט66
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
העיתונאים מוצצי הדם // הרב ישראל גליס
כ"ט בשבט תשעח10