מרגש: כך אביב גפן חגג בר מצווה לבנו דילןמרגש: כך אביב גפן חגג בר מצווה לבנו דילן
י"ט בתמוז תשפ | 11.07.20
בנו של הזמר והיוצר הישראלי, הגיע לגיל מצוות ואביב גפן החליט לחגוג לבנו דילן בר מצווה עם הנחת תפילין על ידי הזמר והיוצר אביתר בנאי - הקולגה שחזר בתשובה (ברנז'ה)
דיין קיבל מתנה מהאדמו"ר 'מצת ביזת הים'דיין קיבל מתנה מהאדמו"ר 'מצת ביזת הים'איציק אוחנה
קונסול ישראל בניו יורק, דני דיין, קיבל היום מתנה מהאדמו"ר מסקווירא לרגל סיום תפקידו כקונסול ישראל בניו יורק מצה של 'ביזת הים' המוכרת כסגולה לשמירה והצלחה (ציצית, ברנז'ה)
זופניק בכיכר • התמונות והנייעס של השבועזופניק בכיכר • התמונות והנייעס של השבועזופניק8
התמונות, הנייעס והסיפורים הפיקנטיים של השבוע - ב"זופניק בכיכר" • והשבוע: הח"כ והשר והביקור במשרד היח"צ, הח"כ המתעד, רה"ע שאוהב בהגזמה והעוגה של משי זהב (זופניק)
דנה ויסהאיום בתביעה: נתניהו התנצל בפני דנה ויסיאיר טוקר5
בנו של ראש הממשלה צייץ התנצלות וקרא למחוק את הציוצים נגד מגישת החדשות דנה ויס, בעקבות איום בתביעה נגדו • בנימין נתניהו הדהד את הציוץ בחשבון שלו (ברנז'ה)
אירינה נבזלין תוקפת: "הכתבה מגמתית"אירינה נבזלין תוקפת: "הכתבה מגמתית"יאיר טוקר5
אשתו של שר הבריאות יולי אדלשטיין, יוצאת בחריפות נגד הכתבה ב'כאן 11' על מסיבת יום הולדתה אחרי ההכרזה על ההגבלות, מציגה את העובדות ותוקפת את הפרסום (עיתונות)
זופניק בכיכר • התמונות והנייעס של השבוע
זופניקזופניק בכיכר • התמונות והנייעס של השבוע

התמונות, הנייעס והסיפורים הפיקנטיים של השבוע - ב"זופניק בכיכר" • והשבוע: החגיגה עם יצחק פינדרוס, סיור העיתונאים בבני ברק, הפגישה של סגל והבידוד של חנוך זייברט (זופניק)

זופניק בכיכר • התמונות והנייעס של השבוע
זופניקזופניק בכיכר • התמונות והנייעס של השבוע

התמונות, הנייעס והסיפורים הפיקנטיים של השבוע - ב"זופניק בכיכר" • והשבוע: הקרב על הג'וב באגף החינוך בירושלים, הברכה של יריב לוין לברוכי והחגיגה הביתית של בוסו (זופניק)

צביקה כהן
אנשיםצביקה כהן אושפז ב'הדסה': מצבו קל ויציב

מ"מ ראש עיריית ירושלים, צביקה כהן, שנדבק בנגיף הקורונה הובהל אמש לבית החולים 'הדסה עין כרם' בעיר, שם אושפז כשמצבו קל ויציב. ביה"ח:"אינו נזקק לתמיכת חמצן" (ברנז'ה)

בני אלבז מספר על תרופה לקורונה
אנשיםבני אלבז מציג: "זו התרופה היחידה למגיפה"

הזמר המפורסם מאשים שוב "מיליארדר ידוע" בהפצת הקורונה כדי לדלל את אוכלוסיית העולם, מסביר את האינטרס הכלכלי של בתי החולים ומציג את התרופה לנגיף. צפו (אנשים)

הבדרן קטורזה התפלל: "שתיפסק המגפה"
ציציתהבדרן קטורזה התפלל: "שתיפסק המגפה"

ישראל קטורזה והשף משה שגב הגיעו היום להתפלל ליד שריד בית מקדשנו: "זה מדהים. תחושה עילאית", אמר הבדרן • השף שגב: "כאן, אני מרגיש הכי מחובר לבורא עולם" (ברנז'ה)

הרב שניר גואטה אצל הרב דוד לאו
ציציתמבעד למחיצה: הרב שניר גואטה והרב לאו

מזכה הרבים הרב שניר גואטה, לשעבר שחקן כדורגל בליגת העל שחזר בתשובה, הגיע ללשכתו של הרב הראשי לישראל הגאון הרב דוד לאו לקבלת ברכת הדרך והתייעצות (אקטואלי)

תמר איש שלום
עיתונותבדמעות: המגישה נפרדה מהכתבים שפוטרו

מגישת 'חדשות 13' תמר איש שלום, נפרדה היום בסוף מהדורת החדשות, מהכתבים שעזבו או פוטרו מהערוץ. איש שלום לא התאפקה ובמהלך הפרידה הזילה דמעה. צפו (ארץ)

ברק רביד
עיתונותברק רביד זומן לשימוע, יאיר נתניהו לעג לו

במסגרת הקיצוצים ב'חדשות 13', זומנו עובדים בכירים בערוץ לשימוע • בין השמות: הכתב המדיני ברק רביד • בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, לעג לו וספג מתקפה מימין ומשמאל (ברנז'ה)

"סתם תמונה של חרדים בקורונה? לא יקרה"
מדיה"סתם תמונה של חרדים בקורונה? לא יקרה"

מקרים כמו זה שאירע בימים האחרונים, כאשר דיווח על קורונה אצל פלסטינים לווה בתמונה של חרדים, עמדו במוקד מפגש מרתק שהתקיים בב"ב עם אחד מבכירי 'קשת'. תיעוד (ברנז'ה)

ישי לפידות
מדיההעזיבה והמעבר // ישי לפידות בטור מיוחד

ישי לפידות, עורר טלטלה כאשר עזב את הבית הרדיופוני שלו ב-20 שנה האחרונות – רדיו 'קול חי', ועבר ל'קול פליי' של 'קול ברמה' • בטור אישי ומיוחד הוא מספר מה עובר עליו (ברנז'ה)

רשת ויקטורי
פרסום ושיווקכך מנע מנכ"ל ויקטורי משבר תקשורתי גדול

הודעה של בכיר ברשת 'ויקטורי' התגלגלה לתקשורת ותוך זמן קצר הציתה משבר ענק. מנכ"ל הרשת 'הרג' את הזעם הציבורי בתוך דקות בהודעה עם שלושה מרכיבים חיוניים (טור)

ליצמן
פרסום ושיווק"להסביר לציבור": משרד הבריאות שכרו משרד ייעוץ

משרד הבריאות שכר משרד ייעוץ, בכדי שיסייע לו בגיבוש האסטרטגיה התקשורתית וההסברה לציבור עם ההקלה בהגבלות. במשרד אומרים: "מורכבות המצב והמסרים המשתנים בתדירות גבוהה מחייבים עיבוי המערך" (כלכלה)

חונא דייטש עם ר' חיים סאפרין ז"ל
כיכר היום תיעוד מרגש: קומזיץ אצל ר' חיים סאפרין ז"ל

בחול המועד סוכות ארגן איש החסד חונא דייטש יחד עם הזמרים שרוליק קלצקין וצביקי לוקר קומזיץ אצל ר' חיים סאפרין ז"ל שסבל ממחלה קשה כשיחד הצליחו להעלות נהרה על פניו • צפו (אנשים)

השלכת בפארק סקולניקי
כיכר היום גלריה מרהיבה: ה"שלכת" במוסקבה

פתיתי השלג כבר מכסים ערים שונות ברוסיה אך מוסקבה הבירה, עדיין מכוסה ב"שלכת" מרהיבה וססגונית. הצלם לוי נזרוב תיעד את השלכת המפעימה בפארק סקולניקי (מעניין)

ברנז´ה

ברנז´ה ורכילות הן כמעט מילים גסות בציבור החרדי, אך כאן תוכלו למצוא הכל על ברנז´ה חרדית: פוליטיקאים, מוזיקאים, עסקנים, ועיתונאים חרדים. בקיצור -נפגשים בכיכר.

כיכר facebook
רשת ויקטורי
מוטי רובינשטיין
כך מנע מנכ"ל ויקטורי משבר תקשורתי גדול
ז' בתמוז תשפ18
ההדלקה בבתי אונגרין
חיים גולדברג
צלם אוהב תמונות? // חיים גולדברג
י"ב בסיון תשפ8