חסידישקייט  שולי רנד  קליש  סקר
צפו: 'יובל המבולבל' מתפלל בציונו של מרן זצ"לצפו: 'יובל המבולבל' מתפלל בציונו של מרן זצ"ל
י"א בחשוון תשעט | 20.10.18
השחקן יובל שם טוב, הידוע בכינוי 'יובל המבולבל' הגיע בסוף השבוע, יחד עם חברו רב הסלבס מרדכי חסידים, להתפלל בציונו של מרן פוסק הדור הגר"ע יוסף זצ"ל. צפו (ברנז'ה)
לוח מודעותהקרב הסוער על לוחות המודעות בירושליםשאול כהנא3
בעלי לוח היוצא בירושלים, מצד אחד וחברת הדבקת מודעות, מצד שני, מתגוששים בקרב על לוחות המודעות בירושלים, קרב הכולל אלימות ורדיפה, וביהמ"ש טרם קבע "מי התחיל" (פרסום)
ישיבת מועצה במודיעין עילית. אילוסטרציההעיתונאי החרדי פרש: 'מכבד את ה'גדולים''אבי רבינא10
משפחתו של העיתונאי, המיוחסת לגדולי ישראל, הפעילה עליו מכבש לחצים - שהצליח: הוא התפטר מהרשימה העצמאית, וכתב לראש העיר: "אני בטוח שאתה למען האזרח" (ברנז'ה)
כשיועצי גפני אוהבים ג'ינגל בחירות • צפוכשיועצי גפני אוהבים ג'ינגל בחירות • צפויאיר טוקר43
יועציו של יו"ר דגל התורה ח"כ גפני פצחו בריקוד סוער, לצלילי ג'ינגל הבחירות החדש של תנועתם. גם בכיר המפלגה הרב מרדכי בלוי נצפה מתופף ומוחה כף בהתלהבות • צפו (ברנז'ה)
ה'פדיחה' המשעשעת של  'שלום עכשיו'ה'פדיחה' המשעשעת של 'שלום עכשיו'דניאל הרץ9
עמוד הטוויטר של ארגון השמאל הקיצוני הציב סקר פתוח לגולשים והובך קשות מתוצאות הסקר הסופיות שהצביעו על כך שרוב הציבור חלוק לגמרי על עמדת הארגון (מדיה, ברנז'ה)
יובל דיין
ציציתהשאלה שמציקה ליובל דיין: "מה התכלית שלנו פה?"

הזמרת יובל דיין, שהצליחה לפתח לעצמה קריירה מוזיקלית מצליחה, למרות גילה הצעיר, מגלה בראיון את הקפדתה היתרה על שמירת שבת, ומתייחסת להמשך הופעותיה (ציצית)

שלמה גרוניך בירך לראשונה על ד' המינים
ציציתשלמה גרוניך בירך לראשונה על ד' המינים

הזמר והיוצר שלמה גרוניך אמנם הוציא בעבר אלבום יהודי אך מעולם לא בירך על ארבעת המינים. היום הוא פגש את המוזיקאי החב"די המצליח דניאל זמיר שזיכה אותו (ברנז'ה)

משעשע: "אצביע כמו בתשמ"ט"; "אז לא נולדת"
מדיהמשעשע: "אצביע כמו בתשמ"ט"; "אז לא נולדת"

חילופי עקיצות בין כתבים המסקרים את החרדים בכלי התקשורת הכלליים, לבין העסקנים החרדים הבכירים, הובילו היום לגלי צחוק • שרקי ואדמקר VS גפני וראוכברגר. צפו (ברנז'ה)

רזי ברקאי ויוסי דייטש
מדיהרזי ברקאי על יוסי דייטש: 'פשוט יש לו את זה'

המועמד החרדי לראשות עיריית י-ם יוסי דייטש, קצר מחמאות מצוות המגישים רזי ברקאי ורינה מצליח, שהתפעמו משנינותו ומיכולותיו התקשורתיות כמרואיין לתכניתם בגלי צה"ל (ברנז'ה)

ערוץ 10 עומד בפני סגירתו: המיזוג בוטל
עיתונותערוץ 10 עומד בפני סגירתו: המיזוג בוטל

בעלי המניות של 'רשת' הודיעו שלאור הסחבת והעיכוב בהחלטת מועצת הרשות השנייה בנוגע למיזוג עם ערוץ 10 הם נאלצים לוותר על העניין ולהמשיך בתכניותיהם (עיתונות)

הרב קוק והרב אוירבך. משני צדי המתרס
עיתונותאש המחלוקת: עיתון חרדי לא יפרסם כתבות

המחלוקת העזה לקראת הבחירות בטבריה, בין קהילת המקובל הגר"ד קוק לבין שאר רבני העיר והקהילות, הובילה עיתון מקומי לפרסום הבהרה, "לאור חשש מפגיעה בגדולי ישראל" (ברנז'ה)

מי המפרסמים הגדולים בציבור החרדי?
פרסום ושיווקמי המפרסמים הגדולים בציבור החרדי?

נתוני הפרסום בציבור החרדי נחשפים: מי משרד הפרסום עם התקציבים הגדולים ביותר ואיזו חברה בחרה לפרסם הכי הרבה בציבור החרדי בשנה האחרונה • כל הנתונים (פרסום ושיווק)

גיורא בר דעה
פרסום ושיווקגיורא בר דעה מונה למנכ"ל שטראוס

חודשיים לאחר ההודעה על סיום כהונתו של גדי לסין כנשיא ומנכ״ל קבוצת שטראוס בשל סיבות בריאותיות ומינוי בר דעה כממלא מקומו, הפך המינוי לקבוע (ברנז'ה)

סקר 'פגישה אישית': אלו הם ארבעת הזוכים
אנשיםסקר 'פגישה אישית': אלו הם ארבעת הזוכים

כ-40,000 גולשים השתתפו בפרויקט הייחודי ש"כיכר השבת" הציג לפתיחת השנה. אז מי מבין 16 הדמויות המפורסמות שהופיעו בסקר, יישבו לפגישה עם גולש שבחר בהם? (מיוחד)

צפו: מרן יוצא בפעם האחרונה ל'שיעור השבועי'
אנשיםצפו: מרן יוצא בפעם האחרונה ל'שיעור השבועי'

מידי מוצאי שבת, במשך עשרות שנים, מסר מרן פוסק הדור רבינו עובדיה יוסף זצוק"ל את שיעורו השבועי. חודשים ספורים לפני שנפטר, יצא בפעם האחרונה לשיעור בביתו. צפו (חרדים)

חונא דייטש עם ר' חיים סאפרין ז"ל
כיכר היום תיעוד מרגש: קומזיץ אצל ר' חיים סאפרין ז"ל

בחול המועד סוכות ארגן איש החסד חונא דייטש יחד עם הזמרים שרוליק קלצקין וצביקי לוקר קומזיץ אצל ר' חיים סאפרין ז"ל שסבל ממחלה קשה כשיחד הצליחו להעלות נהרה על פניו • צפו (אנשים)

השלכת בפארק סקולניקי
כיכר היום גלריה מרהיבה: ה"שלכת" במוסקבה

פתיתי השלג כבר מכסים ערים שונות ברוסיה אך מוסקבה הבירה, עדיין מכוסה ב"שלכת" מרהיבה וססגונית. הצלם לוי נזרוב תיעד את השלכת המפעימה בפארק סקולניקי (מעניין)

ברנז´ה

ברנז´ה ורכילות הן כמעט מילים גסות בציבור החרדי, אך כאן תוכלו למצוא הכל על ברנז´ה חרדית: פוליטיקאים, מוזיקאים, עסקנים, ועיתונאים חרדים. בקיצור -נפגשים בכיכר.

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
העיתונאים מוצצי הדם // הרב ישראל גליס
כ"ט בשבט תשעח10