רובשקין  חסידיסטוק  בית מאיר  שמעון טובול
קובי אפללו ושוער הנבחרת מבקשים סליחה בכותלקובי אפללו ושוער הנבחרת מבקשים סליחה בכותל
י' באלול תשעח | 21.08.18
הזמר הישראלי קובי אפללו ושוער נבחרת ישראל לירן שטראובר הגיעו אמש (שני), יחד עם חברם רב הסלבס מרדכי חסידים, לתפילת 'הסליחות' בחצות לילה ברחבת הכותל • תיעוד (ציצית)
ח"כ מיכאל מלכיאליבת נולדה לחבר-הכנסת מיכאל מלכיאליכיכר השבת12
חבר-הכנסת מיכאל מלכיאלי, מתנועת ש"ס, חגג הלילה את הולדת בתו במזל טוב, בבית החולים 'הדסה הר הצופים'. מלכיאלי, בן 35 ואב לארבעה בנים ושתי בנות (אנשים)
העורך הראשי של 'ידיעות אחרונות' פורשהעורך הראשי של 'ידיעות אחרונות' פורשיאיר טוקר2
העורך רון ירון שעבד ב'ידיעות אחרונות' במשך 26 שנה מתוכם 7.5 שנים בתור העורך הראשי, הודיע על פרישתו מהתפקיד בסוף החודש. "לא אנסה לומר שזה רגע קל עבורי" (עיתונות)
מכירות. אילוסטרציהיודע למכור? בוא אלינו לכיכר השבתכיכר השבת3
בעל/ת יכולת שכנוע? אוהב/ת למכור? אוהב/ת כסף? אם את/ה מוכשר/ת ומחפש סביבת עבודה ייחודית מתגמלת ומאתגרת - בוא/י והצטרף/י לצוות המנצח של כיכר. ניסיון במכירות חובה!!!
משה חוגג בכותל המערבי, בשבוע שעברהבעלים לא הגיע למשחק: "אני שומר שבת"יאיר טוקר18
משה חוגג, הבעלים החדש של קבוצת הכדורגל ביתר ירושלים, נעדר אמש ממשחקה הראשון של קבוצתו • הסיבה: הוא שומר שבת ולא הצליח להגיע למגרש בלא חילול שבת קודש (ציצית)
"שמע ישראל", קובי פרץ בצאתו מהכלא
ציציתכשקובי פרץ הבחין ברב מצגר עושה ספונג'ה

הלימוד עם הרב הראשי יונה מצגר, החיזוק ממאיר רבין, ההתבודדות באגף 10, האמונה שהכל מכוון מלמעלה והדרישה לאכול מהדרין • ראיון של אמונה עם הזמר קובי פרץ (ברנז'ה)

מתחזקים: הסלבס התפללו בכותל ובציון מרן
ציציתמתחזקים: הסלבס התפללו בכותל ובציון מרן

השחקנים הישראלים גיל דסיאנו ואנג'ל בונני הגיעו, יחד עם חברם רב הסלבס מרדכי חסידים, לסליחות בכותל ולאחר מכן התפללו בציון מרן הגר"ע יוסף וחכם בן ציון אבא שאול (ברנז'ה)

אילוסטרציה
מדיהה-BBC החליף את הכותרת "ישראל הרגה"

לאחר ביקורת של משרד החוץ על כותרת חד-צדדית ומסיתה ב-BBC בנוגע לאשה ולתינוק הפלסטינים שנהרגו בהפצצות, הסכימה סוכנות הידיעות לשנות את הכותרת (פוליטי, בעולם)

אורי רווח
מדיהעיתונאי חרדי הקריא מכתב של הרבי וננזף

העיתונאי החרדי אורי רווח הקריא מכתב של הרבי מליובאוויטש שעסק בנושא אנשי 'המצעד', והוזמן לשיחת נזיפה, היום (רביעי) הוא הוזמן לשיחה נוספת, עם הסמנכ"ל (ברנז'ה, מדיה)

העיתונאי ומקורבו של ביבי הצליח לקומם עליו את הברנז'ה
עיתונותהעיתונאי ומקורבו של ביבי הצליח לקומם עליו את הברנז'ה

הזיגזוג בדעותיו של שמעון ריקלין, עיתונאי המקורב לנתניהו, בנושא הטיפול בהסלמה בעזה עורר גל של תגובות בטוויטר, נגד ובעד, חלקם אף ציניות. ריקלין לא נשאר חייב (עיתונות)

הממונה אישר את המיזוג בין ערוץ 10 לרשת
עיתונותהממונה אישר את המיזוג בין ערוץ 10 לרשת

הממונה על ההגבלים העסקיים אישרה את עסקת המיזוג בין שני ערוצי הטלוויזיה בטענה שערוץ 10 לא יוכל להמשיך ולהתקיים ללא המיזוג מה שייפגע בתחרות בשוק (עיתונות)

היועצים טוקר, צור, קרויזר ובלומנטל, לצד הקמפיין המסית
פרסום ושיווקהקמפיין שהסית: "החרדים יודעים להחזיר"

"בית יהודי חזק יבלום את החרדים", היתה כותרת קמפיין הנפל של הבית היהודי בבירה, ממנו התנערה גם הנהגת התנועה • כעת אנשי המקצוע מחווים את דעתם המקורית בסוגיה (ארץ)

פרס אפי לפרסום מימד.
פרסום ושיווקהיסטוריה: פרס זהב בינלאומי הוענק למהלך שיווקי הגדול בעולם החרדי

תחרות שיווקית ענק בשם AwardsE ffie המתנהלת בין 49 מדינות, הכתירה במקום ראשון את משרד פרסום מימד ומחלבת טרה הישראליות בקטגוריית המגזרים על שינוי שוק החלב במגזר החרדי עם ציון גבוה בכלל הפרמטרים: אסטרטגיה, קריאייטיב, מדיה ואפקטיביות המהלך והעניקה להן פרס זהב. מהלך שיווקי שעוד לא ראינו בתולדות העולם החרדי (פרסום ושיווק)

שבע ברכות לסורוצקין: רובשקין הפתיע • צפו
אנשיםשבע ברכות לסורוצקין: רובשקין הפתיע • צפו

האסיר המשוחרר המפורסם המבקר בישראל הפתיע את הרב אליעזר סורוצקין בשבע הברכות שנערך לבנו על ידי לב לאחים בירושלים. "באתי להודות לקב"ה ולמי שהתפלל עליי" (חרדים)

הרב אליעזר סורוצקין חיתן את בנו • צפו  בגלריה
אנשיםהרב אליעזר סורוצקין חיתן את בנו • צפו בגלריה

בבני ברק נערכה אמש (שלישי) חתונת בנו של הרב אליעזר סורוצקין, מנכ"ל 'החינוך העצמאי' ו'לב לאחים', וחתנו של הגאון רבי ישראל מאיר לאו • צפו בתיעוד ענק (ברנז'ה)

חונא דייטש עם ר' חיים סאפרין ז"ל
כיכר היום תיעוד מרגש: קומזיץ אצל ר' חיים סאפרין ז"ל

בחול המועד סוכות ארגן איש החסד חונא דייטש יחד עם הזמרים שרוליק קלצקין וצביקי לוקר קומזיץ אצל ר' חיים סאפרין ז"ל שסבל ממחלה קשה כשיחד הצליחו להעלות נהרה על פניו • צפו (אנשים)

השלכת בפארק סקולניקי
כיכר היום גלריה מרהיבה: ה"שלכת" במוסקבה

פתיתי השלג כבר מכסים ערים שונות ברוסיה אך מוסקבה הבירה, עדיין מכוסה ב"שלכת" מרהיבה וססגונית. הצלם לוי נזרוב תיעד את השלכת המפעימה בפארק סקולניקי (מעניין)

ברנז´ה

ברנז´ה ורכילות הן כמעט מילים גסות בציבור החרדי, אך כאן תוכלו למצוא הכל על ברנז´ה חרדית: פוליטיקאים, מוזיקאים, עסקנים, ועיתונאים חרדים. בקיצור -נפגשים בכיכר.

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
העיתונאים מוצצי הדם // הרב ישראל גליס
כ"ט בשבט תשעח9