אאא

גולן טלקום עושה זאת שוב. חמישה חודשים לאחר כניסת החברה לשוק הסלולר הכשר עם הסים הכשר שלה – מהלך שהוביל לירידה של עשרות אחוזים במחירי המסלולים הכשרים בכל החברות – גולן טלקום מורידה בימים האחרונים פעם נוספת את מחירי הסים הכשר ב-55% (!). ההוזלה הנוכחית הופכת פעם נוספת את המחיר של גולן טלקום למחיר הזול ביותר בשוק למסלול כשר.

משמעות המהלך היא כי בשבועיים הקרובים (עד לתאריך י בסיון, 8.6) יהיה ניתן לרכוש סים כשר של החברה, באישור ועדת הרבנים לענייני תקשורת, ב-27 ש"ח בלבד לחודש, ללא הגבלת שיחות (כולל שיחות ל-55 יעדים בחו"ל), למשך 12 חודשים. מבדיקה שנערכה בתאריך 21.5 מול מוקדי המכירות של החברות המתחרות עולה כי גם לאחר ההוזלות שלהן מחיריהן עדיין יקרים בעשרות אחוזים מהמחיר של גולן והם עומדים (כולל שיחות לחו"ל) על בין 39.9 ש"ח לחודש, בחברת הוט, ל49 ש"ח לחודש, בחברות פלאפון ואורנג'.

יצויין כי מעבר להוזלה במחיר של גולן למשך 12 חודשים, עם תום משך זמן המבצע יעמוד המחיר על 79 ש"ח בלבד, בניגוד לחלק מהחברות בהן מחיר ברירת המחדל נע סביב ה-90 ש"ח. ההוזלה הנוכחית מגיעה לאחר שרק לאחרונה, ערב חג הפסח, הורידה החברה את המחירים ב-40%, מהלך שגרר צלילה במחירים בכל החברות ולהצטרפותם של אלפי לקוחות חדשים מהמגזר החרדי לגולן טלקום.

בגולן טלקום מציינים כי "הבטחנו ואנו מקיימים. המהפכה שהובלנו במגזר הכללי מושלמת בימים אלה גם במגזר החרדי. בזכות כניסת גולן טלקום לשוק הסלולר הכשר ירדו המחירים בשוק זה בלמעלה מ-40 אחוזים. לפני כניסתנו לשוק, במשך שנים חברות הסלולר ניצלו את המגזר החרדי. גם החרדים אינם פראיירים יותר. כיום לציבור החרדי יש אלטרנטיבה זולה וטובה יותר, מה שמאלץ את כולם להוריד מחירים".