אאא

"בית שמש קרובה לליבי, כל נושא שבו אוכל לעזור לבית שמש ולתושביה יהיה זה לי לזכות", כך אמר יו"ר ועדת הכספים הרב משה גפני לראש עיריית בית שמש משה אבוטבול בפגישתם במשכן הכנסת.

הפגישה בין השנים נערכה בבניין הכנסת, ובה נטלו חלק גם סגן ראש העיר שמואל גרינברג, מנכ"ל העירייה עו"ד מתי חותה וגזבר העירייה אריה ברדוגו.

פגישה זו בין צמרת עיריית בית שמש לבין יו"ר ועדת הכספים הרב משה גפני, היא פגישה ראשונה מאז נכנס חה"כ גפני לתפקידו כיו"ר ועדת הכספים, ולכך ראש עיריית בית שמש הביע בפניו את התקווה שהרב גפני יהיה לעזור לצרכיה של בית שמש, שכן כעיר מתפתחת יש לה צרכים מיוחדים מעל ומעבר לערים אחרות.

במהלך הפגישה שערכה כשעה, הועלו מספר נושאים חשובים ביותר לבית שמש, כמו סיוע משרדי ממשלה, פיתוח אזורי התעשייה, וסיוע לבניית מוסדות חינוך חדשים עבור אלפי תלמידים בעיר שעדיין לומדים בקרוונים.

חה"כ הרב גפני אמר לראש העיר, כי הנושאים שהועלו כל אחד מהם כבד משקל, אך הוא יעשה הכל כדי לסייע לבית שמש. "פריחתה של בית שמש והרחבת גבולותיה קרובים לליבי, ולכך אתם יכולים לראות בי כ"שגריר" של בית שמש בכנסת בכלל ובועדת הכספים בפרט". דברי חה"כ גפני.