אאא

בעוד מרבית תושבי ירושלים והאזור, נהנים מהמחזה המרהיב של השלג הלבן, ואחרים מבקשים לבוא ולחזות ביופי, יש משפחה אחת שדווקא רוצה מאוד להימלט מהשלג.

אהרן גרנות-גרנביץ, עיתונאי חרדי מעיתון "משפחה", מחתן הערב (חמישי) את בתו באולמי גן אירועים לב האצולה הממוקם בצומת ירקונים בפתח-תקווה, אלא שבעקבות פתיתי השלג שיורדים סמוך לביתו בקריית ארבע, נמנע ממנו לעת עתה לצאת לעבר החתונה.

"התעוררנו לבוקר לבן בהרי חברון", כתב  גרנות לקוראיו בפייסבוק, "בדרך כלל אני מתרונן ממראה כזה, לא ביום שבסופו אני אמור ללוות את בתי לחופתה באזור המרכז. פתיתי שלג ענקיים מונעים בינתיים את יציאתנו לחתונה ואנחנו תקועים בבתינו".

גרנות מבקש מתומכיו להגיע ולשמוח עמו בחתונה וזאת בשל ביטולי הזמנות מאת עשרות מוזמנים: "מתרוננים מהלבוש הלבן המכסה את עירנו האהובה ומלאי דאגה לחתונה. אם אתה רוצה להצחיק את הקב"ה ספר לו על התוכניות שלך. החתונה מתקיימת בגן האירועים 'לב האצולה' צומת ירקונים. עד כה הודיעו כ-60 אורחים על ביטול בואם עקב מזג האוויר. אין מצווה גדולה ממצוות שמחת חתן וכלה. כולם מזומנים לבוא ולשמח וכל המשמח חתן וכלה שכרו הרבה מאוד".

בשיחה עם "כיכר השבת" סיפר גרנות על אפשרויות החילוץ: "הרשויות פועלים לתת לנו פתרונות שונים, ייתכן שבעוד מחצית השעה משטרת ישראל תסיע אותנו ברכבי גי'פ עד לצומת שבו לא יורד שלג ומשם נסע בהסעה מאורגנת".