חתימה בצד שמאל - אנשים שיוצרים קשר טוב עם החברהכשחתימה ובטחון עצמי נפגשיםתמר פינקלשטיין2
חותמים בצד שמאל של הדף? אתם פתוחים והולכים לקראת החברה, החתימה שלכם גדולה מהטקסט? יש בכם עצמה ומנהיגות, אך גם דימוי עצמי נמוך ורצון לחפות עליו (גרפולוגיה)
אין לי חתימה, הכל בסדר אצליהפסיכולוגיה מאחורי החתימהתמר פינקלשטיין3
האם אתם טיפוסים שהולכים בתלם, או פורצי מסגרות? תמר פינקלשטיין במאמר מרתק על הפסיכולוגיה העומדת מאחורי החתימה התקנית וגם ניתוח החתימה השבועי (גרפולוגיה)
צניעות בחיים האישיים: חתימתו של דוד בן גוריוןהאם את גאה בבן הזוג שלך?תמר פינקלשטיין2
האם את גאה בבן הזוג שלך? האם אתה סומך על הוריך? תמר פינקלשטיין מנתחת חמישה סוגי חתימות, וגם - לפי החתימה בן גוריון היה אדם צנוע בחייו האישיים (גרפולוגיה)
חושפים תעודת הזהות שלנו: חתימה על חוזההחתימה על החוזה שחושפת שקריםתמר פינקלשטיין3
תמיד סקרן אתכם לדעת מה החתימה שלכם אומרת עליכם? הגרפולוגית תמר פינקלשטיין במאמר ראשון בסדרה - הסודות שאנו חושפים על עצמינו כשאנו חותמים (גרפולוגיה)
חנוכייה סימטרית מאודמה החנוכייה שאני מצייר אומרת עלי?תמר פינקלשטיין4
שנייה לפני שחג החנוכה מסתיים וחולף לו, הגרפולוגית תמר פינקלשטיין עם מאמר מיוחד שמסביר מה ציור החנוכייה שלנו אומר על האישיות שלנו. התוצאות מפתיעות (גרפולוגיה)
גרפולוגיהתורת השרבוטים: נערה חסרת מנוחתמר פינקלשטיין7
א.נ. בחורה בת 20, תוססת ומלאת אנרגיה וחיות פוטרה מעבודתה. השרבוטים שהיא מפיקה מגלים את חוסר השקט שמאפיין אותה, כמו גם חששותיה מפני העתיד. גרפולוגיה (בית)
שרבוטים שחושפים את המצוקות הנסתרותשרבוטים שחושפים מצוקות וקשייםתמר פינקלשטיין6
אתם יושבים סתם כך ומשרבטים להנאתכם? ברגעים אלו אתם חושפים דברים שאולי גם אתם לא יודעים על עצמיכם. תמר פינקלשטיין על קשיים ומצוקות בראי השרבוט (גרפולוגיה)
הסודות שלכם נחשפים בכתב ידכםהסודות שלכם נחשפים בכתב ידכםתמר פינקלשטיין6
השרבוטים שלכם מלמדים על האופי והאישיות שלכם, מבלי שתדעו. מה אתם מציירים, ומה זה מלמד עליכם? תמר פינקלשטיין מגלה את סודות הנפש. מאמר ראשון בסדרה (גרפולוגיה)
אילוסטרציה. למצולמת אין קשר לנאמר בכתבהגרפולוגיה: לגלות את עצמנו מחדשתמר פינקלשטיין22
כתב היד הוא ראי של הנפש, באמצעותו אפשר לחקור את תכונות האופי שלנו, ולגלות דברים שלא ידענו על עצמנו. מהשבוע ב"כיכר השבת": אתם שולחים כתב יד, גרפולוגית מנתחת (בית)

גרפולוגיה

בערוץ גרפולוגיה של כיכר השבת תוכלו ללמוד הכל על ניתוח כתב יד, לימוד מאפייני אישיות, ניתוח חתימה בכלים גרפולוגים, על ידי כתבות ותוכן מגרפולוגים מקצועיים.

כיכר facebook