הגרי"י גולדשמידט זצ"לנפטר מקורונה: הגאון רבי יהושע גולדשמידט זצ"ל
י"א בסיון תשפ | 03.06.20
אחרי שבועות ארוכים של ייסורים ותפילות בלתי פוסקות של משפחתו ותלמידיו, גופו של הרב גולדשמידט זצ"ל - מראשי כולל 'טל תורה' - הוכרע מהנגיף, שפגע קשות בריאותיו (דיין האמת)
'הפריע לרב שנשים טיפלו בו כשהיה מונשם''הפריע לרב שנשים טיפלו בו כשהיה מונשם'חנני ברייטקופף23
אחיו של הרב עוזר דרורי שנפטר מנגיף הקורונה, הספיד אותו במסע הלווייתו: "איזה דקדוק בהלכה. הוא לא ויתר על שום פרט" • גיסו ספד: "משאת חייו היה לימוד תורה" • צפו (חרדים)
ר' עוזר זצ"לאסון - אחרי רגיעה: ה'מתמיד' נפטר מקורונהאלי רוטמן17
אחרי שבועות ארוכים בהם הניחה המגפה ממסע הקטל ברחוב החרדי, נפטר היום אברך חשוב, הגאון רבי עוזר דרורי - חברו של הגרח"א טורצ'ין זצ"ל שנפטר אף הוא מהנגיף (דיין האמת)
טרגדיה: יקי אדמקר ליווה את בתו למנוחותטרגדיה: יקי אדמקר ליווה את בתו למנוחותאיציק אוחנה24
לאחר חצות לילה, בבית ההלוויות שמגר בירושלים, ליווה העיתונאי, יקי אדמקר, את בתו, רננה חיה ע"ה, למנוחות שעות לאחר הסתלקותה כשהיא בת ארבעה חודשים בלבד (חרדים)
ר' בן ציון ז"ל'הנפטר דאג: כשאמות - מה יקרה לילדי'. צפוחנני ברייטקופף18
במסע הלוויה של ר' בן ציון דז'מיטרובסקי ז"ל, שיצא משמגר, הספידוהו בבכי תמרורים בנו הבכור אפרים, ר"י נהורא הרב אברהם גרינבוים ורב בית הכנסת בשכונה. תיעוד כואב (חרדים)
אחרי יותר משנתיים בהן סבל: ר' בן ציון נפטר
הודעות פטירהאחרי יותר משנתיים בהן סבל: ר' בן ציון נפטר

במשך יותר משנתיים סבל הרב בן ציון דז'מיטרובסקי, המנהל של ישיבת 'נהורא', מהמחלה הקשה, איתה התמודד בגבורה, עד שהיום הסתלק לעולמו בביתו - והוא רק בן 50 (דיין האמת)

ר' אליהו ז"ל
הודעות פטירה'השם הציל אותי', אמר 'בובה' - ואז התמוטט

כשכונני ההצלה הגיעו לר' אליהו חדד ז"ל שהתמוטט בכנרת, הוא פלט כמויות מים גדולות, ולפני שאיבד הכרה לגמרי הספיק לומר להם: "הקדוש ברוך הוא הציל אותי. זה נס..." (דיין האמת)

כותבי השורות
הספדיםקווים לדמותו של הרה״ג סעדיה בן חיון זצ״ל

הרב שמעון הלוי בלוך ובנו שלומי בטור פרידה מראש ישיבת חכמי פרובנציה הרה״ג ר׳ סעדיה בן חיון זצ״ל שנפטר ממחלת הקורונה ויום השלושים שלו יחול בשבת קודש (דיין האמת)

תיעוד ממסע ההלויה
הספדיםבפעם השלישית: מסע הלווית נפטר הקורונה

סיפור משפחתי קורע לב. אחרי שגברת רוזנברג איבדה את אמה ואת אחיה - בגלל הנגיף המסוכן ולאחר שהיא הבריאה. היום, בפעם ה-3, היא ליוותה למנוחות את בעלה • צפו (בד"ה)

דיין האמת

כיכר השבת מביא לכם בערוץ מיוחד, הודעות פטירה, הספדים והלוויות של אישים חשובים במגזר החרדי והדתי - רבנים, אישי ציבור, פוליטיקאים ועוד. ברוך דיין האמת.

כיכר facebook