אאא

יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי יצא בשעות הערב מחדרו של נשיא מועצת חכמי התורה מרן הגר"ע יוסף ועדכן בשיחה עם 'כיכר השבת' על מצבו  של הרב. "זה הזמן עכשיו להרבות בתפילה, לזעוק לשמיים שהקב"ה יושיע אותנו, אנחנו זקוקים למרן" אמר דרעי בדמעות.

"הרופאים עשו כל מה שהם יכולים, מרן נמצא כעת במצב יציב ומורדם, אנחנו מקווים שבעז"ה הרב יחזור לאיתנו, אבל זה תלוי הרבה מאוד בתפילות. צריך לקרוע את השמיים פשוטו כמשמעו, לזעוק, הוא האבא של כולנו, הוא הקדיש את כל חייו בשבילנו, עכשיו זה הזמן לזעוק לבורא עולם מכל הלב בבכיות ובדמעות שהקב"ה יושיע אותנו" 

"הוספנו לרב שם היום" מעדכן דרעי, "הוספנו לרב את השם חיים. להתפלל למען רבינו חיים עובדיה יוסף בן גורג'יה, שהקב"ה יוסיף לו חיים. ונראה אותו בעז"ה הרבה זמן אתנו ביחד וימשיך להנהיג אותנו".

כזכור, בשעות אחר הצהריים (שני) חלה הידרדרות חמורה במצבו של פוסק הדור מרן הגר"ע יוסף, זאת לאחר טיפול הדיאליזה שעבר הבוקר. 

הרב התקשה לנשום בכוחות עצמו, ובעקבות כך, צוות הרופאים הבכירים המטפל בו, החליט להכניסו לחדר הניתוח ולחברו למכונת הנשמה, זאת בכדי לסייע לו בנשימה. טרם ברור האם מדובר בחיבור זמני או קבוע.

סביב מיטתו של הגר"ע יוסף שהו בשעות האחרונות בניו הרב משה יוסף, הרב דוד יוסף, הרב יצחק יוסף, הרב אברהם יוסף, יו"ר ש"ס אריה דרעי וצוות הרופאים הבכירים המטפלים בו.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

גדולי הרבנים החליטו בשעות הערב להוסיף לרב את השם חיים, כאשר מעתה בתפילות לרפואתו יש לומר: הרב חיים עובדיה יוסף בן גורג'יה. 

כזכור, בעקבות ההחמרה במצבו של מרן הגר"ע יוסף, השיק רדיו 'קול ברמה' בשיתוף אתר 'כיכר השבת' מוקד לרישום קבלות טובות וחלוקת ספרי תהילים לרפואתו של הגר"ע יוסף. 

המוקד מופעל על ידי רדיו 'קול ברמה', ובשיתוף אתר 'כיכר השבת', להצטרפות למיזם, יש לחייג: 1800-888-444. 

הציבור נקרא להמשיך ולהעתיר בתפילה לרפואת מרן פוסק הדור הגאון רבי חיים עובדיה יוסף בן גורג'יה לרפואה שלימה בתוך שאר חולי ישראל.