אאא

בשעות הצהריים של יום שישי הגיע יו"ר ש"ס לשעבר, אריה דרעי לנחם את האדמו"רים בני האדמו"ר מויז'ניץ זצוק"ל.

תחילה הגיע דרעי לביתו של מרן האדמו"ר מויז'ניץ זצוק"ל ברח' אהבת שלום בבני-ברק, שם פגש את מרן האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א שקיבלו בחביבות יתרה.

דרעי סיפר לרבי כי הוא זוכר את האדמו"ר זצ"ל מתקופת לימודיו בישיבת "בית הלל", ועד היום אינו שוכח את שקדנותו ושקיעותו בתורה שבלטה לעיני כל.

המשב"ק הרב הרשל כץ סיפר לאדמו"ר מויז'ניץ כי לפני שנים, דרעי ביקר בבית האדמו"ר מויז'ניץ זצ"ל, כשהוא מתלווה למנהיגה הרוחני של ש"ס מרן הגר"ע יוסף שליט"א. הרב שוחח עם האדמו"ר זצ"ל ארוכות בדברי תורה והתפלפל עימו בלימוד. דרעי סיפר כי זוכר את הביקור ההיסטורי שהשפיע עליו רבות.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

לאחר מכן הגיע דרעי לבית-המדרש "מרכז חסידי ויז'ניץ", שם נכנס לנחם את האדמו"ר הרמ"מ מויז'ניץ שליט"א שאף הוא קיבל את יו"ר ש"ס לשעבר במאור פנים.

האדמו"ר הרמ"מ שליט"א סיפר לדרעי באריכות על שקידתו של אביו זצ"ל על התורה. "הוא לא היה מוותר ומבקש תמיד מבחורי הישיבה שיסתכלו בתוך הספר ולא יצטטו בעל פה". לדבריו, כל רגע פנוי הוא הקדיש ללימוד התורה שהיה בוער בעצמותיו.

דרעי סיפר לאדמו"ר כי אחד הנושאים החשובים ביותר לאדמו"ר היה חינוך הילדים, ובכל האירועים הציבוריים בהם השתתף דיבר על כך תדיר.