דרעי לצד תמונות הגר"ע יוסף  (צילום: פלאש 90)
אאא

לקיים בנו חכמי ישראל: "רבותי, הקדוש ברוך הוא, בידו נפש כל חי. הרופאים אומרים מה שהם חושבים והם אומרים שהוא בסכנה מיידית", כך התבטא הבוקר יו"ר ש"ס, אריה דרעי, בקול חנוק מדמעות. 

בראיון למרדכי לביא ברדיו קול ברמה אמר דרעי: "אנחנו יודעים שהקדוש ברוך הוא יכול לעשות נסים ונפלאות. לא נשארו לי מילים או דמעות. צריך לשבת ולבכות לבורא עולם ולהתחנן לנפשנו. ראינו כבר אצל גדולי ישראל נסים. כבר בשבוע שעבר, בזמן שהרופאים התייאשו. 

"אנחנו צריכים להתפלל. שכל אדם יעזוב את עיסוקיו ויתפלל. מוכרחים לזעוק לשמים, לבכות מכל הלב. הדקות הללו יקרות ביותר, כל אחד איפה שהוא נמצא, אני לא רוצה לתאר, כל אחד מבין איזה חלל, מה יהיה חלילה וחס, איך העולם יתנהג בלי השמש? איך העולם יתנהג בלי ירח? מי ינהיג אותנו? מי ימלא את מקומו? צריך פשוט להזעיק שמיים ולבכות לבורא עולם. אנא קדוש ברוך הוא, רחם רחם רחם עלינו". 

דרעי הוסיף בכאב: "לא בשבילו אנחנו מתפללים, אנחנו מתפללים בשבילנו, אנחנו זקוקים לו. הקדוש ברוך הוא לא ימאס בתפילת רבים, תינוקות של בית רבן, בנות ישראל, נשים צדקניות, להדליק נרות לרבי מאיר בעל הנס, לתת צדקה, כל אחד יעשה מה שיכול לרפואה, זה אבא שלנו! זה מנהיג שלנו! אנחנו זקוקים לו! הדור זקוק לו! הוא מגן על הדור! בכל מצב שהוא לא יהיה כל עוד הוא חי איתנו הוא מגן עלינו!

"השם ירחם, צריך להתפלל לקדוש ברוך הוא ואני מאמין באמונה שלמה, עם כל המצב הקשה וכל מה שהרופאים אומרים".