אאא

הדרמה ב'יום ליום' נמשכת: לאחר הדיווח ב"כיכר השבת" לפיו צבי חקק, עוזרו האישי של מרן פוסק הדור רבי עובדיה יוסף זצוק"ל, קיבל הצהריים (שלישי) שיחת טלפון מהנהלת ביטאון ש"ס יום ליום' בה נאמר לו כי הוא מפוטר מתפקידו, הורה יו"ר ש"ס אריה דרעי לבטל את הודעת הפיטורין.

דרעי, ששמע על פיטורי חקק דרך התקשורת, יצר קשר עם הנהלת העיתון והביע מורת רוח מהמהלך, בהנהלת העיתון החליטו לקבל את בקשתו של דרעי ולבטל את פיטורי חקק לעת עתה. חקק עצמו, קיבל שיחת טלפון נוספת מהנהלת העיתון בה נאמר לו כי הפיטורים בוטלו.

מעיתון 'יום ליום' נמסר: "בעקבות התערבות ובקשה של יו"ר ש"ס אריה דרעי, הנהלת 'יום ליום' החליטה לבטל את הפסקת התקשורת עם הוועדה הרוחנית והוחלט להמשיך להתנהל מולה באופן הרגיל".

ההודעה על פיטורי חקק גררה זעם בקרב בני משפחתו של מרן הגר" יוסף זצ"ל: "מדובר בפגיעה קשה במורשתו של מרן הרב עובדיה יוסף, ובניסיון למחוק כל זכר מרחוב הקבלן 45", אמר אחד מבני המשפחה ל"כיכר השבת".

איציק סודרי, מי שהיה דובר ש"ס בעבר, ואחיה של יהודית יוסף כלתו של מרן הרב עובדיה יוסף, זעם גם הוא על פיטורי חקק וכתב בעמוד הטוויטר שלו: "אני ובני משפחתי, קרוביי וידידיי מבטלים כעת את המנוי לעיתון".