אאא

מסר מרגיע לח"כי ש"ס? יו"ר ש"ס חבר הכנסת אריה דרעי הצהיר הצהריים (שני) כי לא ידיח את חברי הכנסת המכהנים של תנועתו, וכי יפעל בנושא מול הרבנים החברים במועצת חכמי התורה של התנועה.

דבריו של דרעי מגיעים על רקע האפשרות לפירוק הממשלה והליכה לבחירות בקרוב בשל המחלוקות השונות בין חברי הקואליציה הנוכחית, וכן בשל החשש אצל גורמים בש"ס מניסיונות של דרעי להביא להדחת חלק מהח"כים ושיבוץ מועמדים אחרים במקומם.

רק אמש (ראשון), תקף יו"ר ש"ס לשעבר אלי ישי את דרעי בשל הדחת אשר מישאלי מתפקיד גזבר ש"ס בהסתדרות וקרא לדרעי "לעשות שלום אמיתי וליצוק לו תוכן אמיתי... לא שבוע אחרי להדיח אחד מהאנשים שהוא בתפקיד אפילו זניח, במיוחד שביקשתי שלא יעשו את זה ולמרות הכל זה נעשה".

"אף אחד לא תמים פה" אמר ישי בראיון למרדכי לביא בתכנית שמונה עד עשר ברדיו "קול ברמה". "אמרתי את זה בראיונות לך לאחר הפגישה ואני אומר את זה גם עכשיו: אני רוצה שהשלום יהיה אמיתי, שהציבור יאמין, שהציבור יראה מעשים ושכולנו באמת נשלב ידיים. אני אהפוך כל אבן למען השלום והאחדות". 

"כל מי שקשור אלי או קרוב אלי הוא צריך להיות בחוץ?" שאל ישי, "ככה אי אפשר לנהל מערכות, זה לא שיקולים מקצועיים. זה תפקיד שהוא עשה אותו בצורה טובה ויעילה ביותר, חמש שנים ללא שכר, אין שום סיבה... ואם רוצים לעבוד ביחד ויש מקום... אז צריך לעבוד ביחד, לא רק באמירה אלא גם במעשים".