אאא

אריה דרעי, חבר הנהגת תנועת ש"ס הגיע בשעות הערב (רביעי) לעיר החרדית אלעד, לכנס בחירות שנערך בעיר.

במהלך הכנס אמר דרעי: "אנחנו הולכים היום עם המסר של האחדות, והלוואי ואחינו האשכנזים ידבקו בדבר הזה, ואז יהיה קידוש ה' עוד יותר גדול, שכל המחנה של שומרי התורה על כל עדותיהם יוצאים למערכה הזאת מאוחדים ואז נצליח בעז"ה".

רגע מעניין נרשם במהלך הכנס כאשר המנחה, שם טוב מנחם הזמין את דרעי לדבר ואמר: "נקבל בברכה את מקים עולה של תורה..ראש הממשלה הבא של ישראל רבי אליהו (הטעות במקור) דרעי..."

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

אך כשדרעי ניגש למיקרופון ואמר: "ברשות הרבנים, ברשות שר הדתות וראש העיר, וברשות המנחה", כאן הוא התמהמה, כנראה שלא זכר את שמו של המנחה.., כשהקהל צעק לעבר דרעי "שם טוב מנחם" הוא ענה: "את השם שלו אני יודע.. אני לא אתבלבל".

גורם באלעד אמר ל'כיכר השבת': "היו בכנס הזה 37 רבנים מאלעד, זה כנס אחדות של בני התורה הספרדים בעיר, הכינוס היה תחת הנהגתו של הרב מרדכי מלכא, רבה של אלעד, העבירו כאן מסר של אחדות, אם אריה דרעי ואלי ישי הצליחו להתאחד אין סיבה שהעסקנים והרבנים באלעד לא יצליחו להתאחד".

כזכור, אתמול (שלישי) כינס דרעי פעילים במלון בעיר טבריה שם הוא גם נאם לראשונה מאז חזרתו לתנועה. וזאת לאחר שבכנס השקת הקמפיין בבנייני האומה דרעי לא דיבר בעקבות מחלוקת פנימית בתנועה.

דרעי הצהיר בכינוס בטבריה על כוונתו לסייע גם לאזרחים הערביים וזכה למחיאות כפיים: "לצערי, רוב המגזר הערבי נמצא במדינה של אלה שאין להם ואנחנו דואגים לאנשים האלה. הם רוצים לשמור על המורשת שלהם וגם אנחנו רוצים לשמור על שלנו, אני מקווה שנוכל לעזור להם כמו שנעזור לאחרים" אמר דרעי