אאא

13 שנה לאחר שהוקם, אתר ynet, אתר החדשות והתוכן מבית 'ידיעות אחרונות' המוביל במדינה, משנה את פניו, ומקבל עיצוב חדש, בשלב זה לדף הבית של האתר. 

השינוי עדיין לא זמין נכון לשעה זו לכל הגולשים באתר, אולם באמצעות לינק שהעלו באתר ynet לעמוד הפייסבוק של האתר, ניתן להיכנס ולצפות בגרסת בטא של דף הבית החדש של האתר המוביל את שירותי התוכן השונים בישראל.

בעיצוב החדש, נראה דף הבית של ynet כגדול יותר, כאשר הכותרת הראשית באתר שעד היום עמדה על שתי שורות, הוגדלה לכותרת הנפרשת על 3 שורות טקסט. בנוסף, גם התמונה שלצד הכותרת הראשית הוגדלה והיא רחבה יותר. ונוסף מתחת לתאריך הלועזי גם תאריך עברי.

שינוי נוסף ב'הום פייג' הוא הזזת הידיעות המקודמות בעמוד הראשי תחת הכותרת הראשית, שעד היום הוצבו בצד השמאלי בעמוד הראשי. הידיעות המקודמות הוזזו ימינה מעט, וכיום הן נמצאות יותר במרכז העמוד. 

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'דיגיטל' ותישארו מעודכנים

שינוי נוסף הוא הוספת ידיעה נוספת המופיעה בשורת הקידום בדף הבית, מה שמביא לכך שבעיצוב החדש נמצאות 7 ידיעות מקודמות תחת הכותרת הראשית. 

מלבד זאת, העיצוב החדש של דף הבית נוספו אלמנטים חדשים שמוסיפים לאתר תדמית עיצובית חדשנית ומתקדמת יותר ומספקים לגולשים חווית גלישה נעימה יותר.

יצויין, כי גרסתו החדשה של דף הבית, נמצאת בשלבי בטא, וכי יתכנו שינויים בעיצוב הסופי, ב-ynet אף מבקשים מהגולשים לשלוח פידבקים ולהביע את דעתם לגבי העיצוב החדש לעמוד הבית של האתר. 

הכותרת הראשית החדשה
הכותרת הראשית החדשה
המדורים בדף הבית
המדורים בדף הבית