אאא

יומיים בלבד לפני סיום מערכת הבחירות ואחמדינג´אד תוקף בנאום בחירות את מתנגדיו הרפורמיסטים. "יש לכם קשר עם ארגונים ציוניים" אומר אחמדינג´אד בנאום חריף.

מכחיש השואה מאשים את הרפורמיסטים כי הם משתמשים בשיטותיו של היטלר על מנת להילחם נגדו וכי הם מפיצים שקרים וזיופים במטרה לסלקו מכס הנשיאות.

העובדה שאזרחים רבים מביעים את תמיכתם במועמד הרפורמיסטי, חוסיין מוסאווי, מדירה שינה מאחמדינג´אד. המפגן הגדול בו יצרו אוהדי מוסאווי שרשרת אנושית לכל אורכה של טהרן מצליחה להוציא אותו משלוותו והוא אף מתבטא כי יש לכלוא את הרפורמיסטים מאחורי סורג ובריח.

בכירים במשמרות המהפכה אומרים כי ניסיונם של תומכי הרפורמיסטים להשתלט על הרחוב, מהווה ניסיון ליצור ´מהפכת קטיפה´, כמו זו שהתרחשה לפני 20 שנה בצ´כוסלובקיה. אך באיראן, אומרים הגורמים, מהפכה זו לא תצלח שכן "כל סוג של מהפכת קטיפה נידון לכישלון אצלנו באיראן", אומרים במשמרות המהפכה.

החל מהיום לא ניתן יהיה לבצע שום פעילות תעמולתית במסגרת מערכת הבחירות, שכן החוק באיראן קובע כי יומיים לפני הבחירות אין לבצע כל תעמולת בחירות". מי שיתפס מדביק מודעות או מבצע כל פעילות הקשורה לבחירות, ייעצר.