אאא

לקיים בנו חכמי ישראל: בניו של פוסק הדור מרן הגאון רבי חיים עובדיה יוסף המאושפז בבית החולים הדסה עין כרם ומצבו מוגדר קשה מאוד, הגיעו בשעה האחרונה לבית החולים, והם שוהים בסמוך למיטת אביהם. 

בני של הרב עובדיה קיבלו עדכון על מצבו, כאשר בין היתר נאמר להם על ידי הרופאים כי הגרח"ע פקח את עיניו הבוקר וניסה להתנתק ממכשיר ההנשמה, אולם הרופאים החליטו להרדימו שוב לטובת בריאותו.

לדברי הרופאים ישנו שיפור קל במדדים, אך מצבו הכללי של הרב עדיין קשה מאוד ומוגדר כקריטי. 

בניו של הרב עובדיה יוסף מבקשים מהציבור להמשיך ולהתפלל לרפואת אביהם הגדול הנלחם בשעות אלו ממש על חייו. 

בתוך כך, בשעה האחרונה קיבל הראשל"צ הרב שלמה עמאר מסר מבני משפחתו של הגר"ע, ולפיו הם מבקשים ממנו שלא להגיע לבית החולים. המסר, זכה לתמיכתם של כל בני המשפחה.

הסיבה להעברת המסר, היא הכותרת שהודלפה לכאורה על ידי אנשיו של הרב עמאר ל'מעריב'. ולפיה לכאורה הרב יוסף מינה אותו ליורשו, דבר שלא היה ולא נברא. 

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

כזכור, אמש, לאחר החלטת גדולי הרבנים, נוסף לשמו של מרן הרב עובדיה יוסף השם 'חיים', בכך, בתפילות מאמש לרפואתו, מוזכר שמו של הרב כ"הרב חיים עובדיה יוסף בן גורג'יה". 

פרס: מתפלל לרפואת הרב יוסף (צילום: לע"מ)

בעקבות ההחמרה במצבו של מרן הגר"ע יוסף, השיק רדיו 'קול ברמה' בשיתוף אתר 'כיכר השבת' מוקד לרישום קבלות טובות וחלוקת ספרי תהילים לרפואתו של הגר"ע יוסף.

המוקד מופעל על ידי רדיו 'קול ברמה', ובשיתוף אתר 'כיכר השבת', להצטרפות למיזם, יש לחייג: 1800-888-444.

הציבור נקרא להמשיך ולהעתיר בתפילה לרפואת מרן פוסק הדור הגאון רבי חיים עובדיה יוסף בן גורג'יה לרפואה שלימה בתוך שאר חולי ישראל.