אאא

אין כמו יין טוב המאפשר לנו לצאת למסע אל החושים. הוא חובק עולמות קסומים של מראות, צבעים, טעמים וריחות. הצטרפו למסע קסום ברמת הגולן, היא ארץ היין - במרכז המבקרים של יקבי רמת הגולן.

מרכז המבקרים של יקבי רמת הגולן פתוח לביקורים ומזמין את המטיילים ברמת הגולן ליהנות מחוויה ייחודית הכוללת הצצה מרתקת לעולם היין, תוך שימת דגש על רמת הגולן כאזור גיאוגרפי עילי לגידול יין איכותי, היא ארץ היין שלנו.

מדריכים מקצועיים מקבלים את פני המבקרים ומובילים אותם אל הסיור המרתק הנפתח בסרטון קצר המזמין את המבקרים לצלול לתוך עולם שכולו יין. לאחר הצפייה בסרטון מוזמנים האורחים להיכנס לאולם החביות המרשים מסוגו בארץ, בו אצורים יינות היקב לתקופת ההתיישנות. לאחר מכן הסיור ממשיך לאולם ייצור היין שם ניתנת למבקרים הזדמנות נפלאה ללמוד מקרוב על מומחיות ייצור יין משובח.

בתום הסיור מצפה לאורחים חוויה מענגת של טעימות יינות שונים אשר מפעילה את כל החושים. חוויית הטעימות מאפשרת למבקרים ליהנות ממגוון הניחוחות, הצבעים והטעמים של מבחר רחב מיינות היקב.

בנוסף, במרכז המבקרים פועלת גם חנות היקב בה נמכרים יינות יקבי רמת הגולן, יינות מתיישנים מיוחדים ונדירים ואביזרי יין מגוונים כמו גביעים, פותחנים ועוד מוצרים נלווים ליין.

ימי ושעות הפתיחה:

ביום א'- 8:30-18:00, בימי ב'- ה'- 8:30-18:30 יום ו' 08:30-14:00

מחירי כניסה: מבוגרים- 20 ₪ , ילדים- 16 ₪ , ילדים עד גיל 6 - ללא תשלום.

רצוי לתאם מראש בטלפון מס'- 04-6968409 או 04-6968435

נשמח לקבל מכם הערות או המלצות על מקומות ואתרים שיכולים לעניין את ציבור הגולשים. את הפניות יש לשלוח למיייל: ik@kikar.net