אאא

כשגל הסערה וההסתה נגד הציבור החרדי נמצא בשיאו, הגיעה תורה של העדה החרדית להשיב מלחמה: במוצאי שבת הקרוב תתקיים הפגנה ב'כיכר השבת' בירושלים שם יכריזו: "התורה היא אחת ולא תוחלף".

בעצרת יביעו גם תמיכה בשמואל וויספיש, פעיל משמר הצניעות, שיכנס ביום ראשון לכלא מעשייהו על מעשיו האלימים בהם הורשע לאחרונה.

במודעות חריפות שמתפרסמות הערב נכתב תחת הכותרת 'הדרת חרדים': "בימים אלו משתולל היקום הציוני בהתקפה חסרת תקדים על הציבור החרדי, ה'מואשם' בשמירת כללי הצניעות והקדושה כפי הנדרש בהלכה, על הפרדה באוטבוסים, בפתחי בתי הכנסת הומי אדם, ועל אי הסכמתו שבתוככי שכונתו החרדית המובהקת ימוקם בית הספר דתי לאומי לבנות, שבלבושם הלא צנוע (בלשון המעטה) מכאיב ופוגע בתושבים, ששלמו ממיטב כספם על מנת לגור בחממה היהודית הרחק מהפרהסיה החילונית-חולנית המיצרה את צעדיו של ירא ה'".

והמודעה ממשיכה: "אך מה יעשו, ולא די שלא עלה בידם מבוקשם, נפל עליהם פחד היהודים 'החרדים' ההולכים ומתרבים בלע"ה עד שאין הם מסתירים שריבוי זה מפחיד אותם יותר מהאיום האירני... אין הם יודעים שכבר קדם להם מלך מצרים באומרו 'פן ירבה' ושכינה הקדושה אמרה 'כן ירבו' .

"כל ראשי המדינה שאולפו להעמיד פני אוהבי חרדים, ברגע שיצא המרצע מן השק כולם כאחד התנפלו על החרדי 'הגלותי' ורוצים לבולעו חיים, ברגע הם שכחו שהם באמצע משחק ה'דאגה לחרדים' וכל אחד הוציא מנרתיקו את האמת הארסית הטמונה עמוק עמוק בליבו האנטישמי השונא וזולל חרדים".

בעצרת צפויים להשתתף חברי הבד"צ.