אאא

כלי התקשורת הסעודים דיווחו כי האקר (פצחן - בבן יהודאית) הסעודי המפורסם ביותר בעולם הערבי, שכונה "סייבר טרוריסט" ו- "מנצח היהודים", לאחר סדרת פריצות מוצלחת לאתרים ישראלים, מת לאחר התקף אסתמה קשה בעקבות סופת אבק שהתחוללה בממלכה בשבוע האחרון.

בן 28 היה האקר במותו, והחל לעבוד אך לפני ימים מספר בשירות הממשלה הסעודית. אך סופת האבק שפגעה בריאד ביום שלישי שעבר,  קטעה את הקריירה המפוארת, במהלך סופת האבק, הוא סבל מקשיי נשימה פונה לבית חולים שם מת מאוחר יותר.

"מנצח היהודים" זכה לתהילת עולם לאחר שפרץ לאתרים המאובטחים ברמה גבוהה ביותר, ביניהם: מייקרוסופט, מעבדות קספרסקי המפתחות תוכנות אנטי-וירוס ולשרת של אחד האקרים המפורסמים בעולם - קווין מיטניק. בעבר נטען כי הוא עמד מאחרי הפריצות לאתרי האינטרנט השונים בישראל.

חברו האקר הידוע בכינוי "hell cyber", ספד לו וסיפר כי "מנצח היהודים" הקדיש את חייו להגנת האיסלם ונביאו מוחמד, ובשל כך זכה להתייחסות התקשורת בישראל, ארצות הברית ובריטניה.

"סייבר טרוריסט קיבל הצעה לשתף פעולה עם חברה מרחוק, עבור סכום כסף נכבד, אך הוא דחה את ההצעה מכיוון שמדובר היה בחברה יהודית" סיפר "hell cyber".

נציין כי לא מדובר בהאקר סעודי אחר שהתפרסם בשם "עומאר", שפרץ לאתרי חברות האשראי הישראליות פרסם את פרטי כרטיסי האשראי של לקוחותיהם.