אילוסטרציהנפטרה מקורונה: מרת יעל אלחדד ע"ה
י"ז באדר תשפא | 01.03.21
במחלקת הקורונה ב'שערי צדק' נפטרה בשעה האחרונה מרת יעל אלחדד ע"ה, אם לארבעה מירושלים, שלפני שבועות ספורים נדבקה בנגיף ותוך זמן קצר מצבה הידרדר (דיין האמת)
המנוח ז"לה'מגביר' מאולמות השמחה נפל קורבן לנגיףשימי שפר10
שנים ארוכות בהן זכה להיות ר' בנימין שותף פעיל וקבוע בשמחת חתן וכלה, הסתיימו באחת, עם פטירתו בבית החולים - בתום תקופה בה התייסר מהנגיף, שפגע בו קשות (דיין האמת)
המשגיח  הרה"ח רבי משה מרדכי ריזל זצ"להמשגיח הרה"ח רבי משה מרדכי ריזל זצ"לשימי שפר2
בבית החולים נפטר הרה"ח רבי משה מרדכי ריזל זצ"ל, מחשובי חסידי סלונים ששימש כר"מ וכמשגיח בישיב. 'נזר התורה', לאחר שנדבק בנגיף הקורונה, והוא בן 79 בפטירתו (דיין אמת)
בימי השבע ברכות של בנו: הרב מנחם ימיני נפטר מקורונהבימי השבע ברכות של בנו: הרב מנחם ימיני נפטר מקורונהאיציק אוחנה10
מבית החולים, השתתף האב החולה בנגיף הארור בשמחת נישואי בנו. בתוך ימי השבע ברכות, השיב את נשמתו לבוראה • הותיר אחריו דור ישרים מבורך, 11 ילדים - אחד מהם עדיין לא חיתן (דיין האמת)
מעסקני צאנז: הרה"ח ר' מאיר מושקוביץ ז"למעסקני צאנז: הרה"ח ר' מאיר מושקוביץ ז"לשימי שפר3
בשנה האחרונה סבל המנוח ממחלה קשה, איתה התמודד וקיבל את הייסורים הקשים באהבה, עד אשר הבוקר הוא השיב את נשמתו ליוצרה למגינת לב בני המשפחה ומכריו (חסידים)
שמעון דגן ז"לאחרי שנפצע בתאונה: הבחור שמעון דגן ז"לשימי שפר32
בדרכו חזור מפעילות חסד בעיר מודיעין עילית, ולפתע מסיבה שטרם ברורה רכבו נכנס בחוזקה באוטובוס, מה שגרם לפציעתו הקשה. בערב שבת נפטר - הלווייתו הערב (חרדים)
המנוח זצ"לבגיל 62: משגיח הישיבה נפטר מנגיף קורונהשימי שפר16
משגיח ישיבת קרית מלך הגר"א פפויפר, הלך לעולמו במחלקת הקורונה ב'מעייני הישועה', בגיל 62 - כשבועיים אחרי פטירת חמותו, אף היא מהנגיף. בתו כלה; חתונתה נדחתה (דיין אמת)
מהמחלה הארורה: מרת שרה רבקה גפנרמהמחלה הארורה: מרת שרה רבקה גפנרשימי שפר3
אבל בחסידות ויז'ניץ: האישה החשובה מרת שרה רבקה גפנר ע"ה, נפטרה לאחר מאבק ממושך במחלה הידועה רח"ל. בנה, הוא המשב"ק של האדמו"ר מויז'ניץ מרכז (ברוך דיין האמת)
יוסף מרדכי קדוש נפטר אחרי עשור של חולייוסף מרדכי קדוש נפטר אחרי עשור של חוליאיציק אוחנה130
"לפני שעה קלה, אשתי ואני התבקשנו ממלך מלכי המלכים הקדוש ברוך הוא להשיב לו את הפיקדון שנתן לנו", הודיע אביו של הנער החרדי שנלחם במשך עשור במחלה הקשה (חרדים)
ביום הולדתו ה-70: המשפיע נפטר מהקורונהביום הולדתו ה-70: המשפיע נפטר מהקורונהשאול כהנא7
המשפיע הגה"ח אברהם שמואל בוקיעט, ממשפיעי חסידות חב"ד, נפטר אחרי שהיה חולה במשך תקופה מנגיף הקורונה • במהלך חייו הספיק לערוך ולהוציא לאור 49 ספרים (דיין האמת)
המנוח ז"להמזכיר המיתולוגי: רבי שלמה זלמן ברנד ז"לשימי שפר3
אבל בחסידות ויז'ניץ לאחר פטירת הרה"ח רבי שלמה זלמן ברנד ז"ל, מזקני וחשובי חסידי ויז'ניץ, ומי ששימש המזכיר המיתולוגי של החסידות במשך שנים, בן 82 בפטירתו (חרדים)
הרה"ח רבי רפאל ברוך בוקשפן ז"לבן 53 בלבד: הרה"ח רפאל ברוך בוקשפן ז"לשימי שפר28
בבית החולים נפטר הרה"ח רבי רפאל ברוך בוקשפן ז"ל, לאחר כמה שבועות של מאבק בנגיף הקורונה, והוא בן 53 בלבד בפטירתו. זכה להסתופף בצילו של האדמו"ר מלוצק (דיין אמת)
לאחר מחלה: מרת אסתר פרומט הייגר ע"הלאחר מחלה: מרת אסתר פרומט הייגר ע"השימי שפר
טרגדיה בשיכון ויז'ניץ בבני ברק עם היוודע דבר פטירתה של האשה מרת אסתר פרומט הייגר ע"ה, אשת האברך הרב זעליג הייגר, והיא בת 29 בלבד בפטירתה - לאחר מחלה (דיין האמת)
בני ברק: הפקח האהוב נפטר מנגיף הקורונהבני ברק: הפקח האהוב נפטר מנגיף הקורונהאיציק אוחנה14
יצחק ביטון, פקח השיטור העירוני בעיר, נפטר הלילה אחרי שחלה בנגיף הקורונה • "תמיד היה עוזר לכולם בחפץ לב", הספידו בעיר את הפקח עם האופניים החשמליים (דיין האמת)
נפטר מהנגיף: חבר המועצה הרב משה צאלח ז"לנפטר מהנגיף: חבר המועצה הרב משה צאלח ז"לשימי שפר9
חבר מועצת העיר פתח תקווה מטעם סיעת ש"ס, נפטר אחרי שחלה בנגיף הקורונה. בעיר מספידים ומספרים כי לחם למען קדושת השבת והיה איש של חסד ונתינה לאחרים (דיין האמת)
בבוקר נסע כדי להתפלל; בערב השיב נשמתובבוקר נסע כדי להתפלל; בערב השיב נשמתוכיכר השבת6
הרה"ח רבי מנחם גולדברגר, מחשובי חסידי קרלין, נסע אתמול בשעות הבוקר לשאת תפילה בכותל המערבי ובקבר רחל לישועת הכלל והפרט. בלילה, בפתאומיות, נפטר (דיין האמת)
אסון: האב נפטר מקורונה - בתו במצב קשהאסון: האב נפטר מקורונה - בתו במצב קשהאלי רוטמן15
הרב חנניאל ז"ל, חבר קהילת 'חזון איש' בזכרון יעקב ומשגיח כשרות על שחיטת אווזים, נפטר מקורונה, בה הוא ובתו - יולדת במצב קשה - חלו בתוך ה'שלשים' על אם המשפחה (דיין אמת)
רבי שמואל קריבוס זצ"לזקן חסידי סלונים: רבי שמואל קריבוס זצ"לשימי שפר7
אבל בחסידות סלונים עם היוודע פטירתו בשיבה טובה של הרה"ח רבי שמואל קריבוס זצ"ל, זקן החסידים החשובים, בן 99 בפטירתו; זכה לשהות בצלם של אדמו"רי החסידות (דיין האמת)
נפטר המוהל הוותיק הרה"ח מאיר שקול ז"לנפטר המוהל הוותיק הרה"ח מאיר שקול ז"לשימי שפר3
במשך השנים זכה המנוח למול אלפי ילדים ולהכניסם לבריתו של אברהם אבינו, כאשר רבנים ואדמו"רים מכלל המגזרים סמכו עליו. בחודשים האחרונים נחלש, עד שנפטר (דיין האמת)
אברהם בדמן ז"ל והחיסון"מפיצי הפחדות מהחיסונים רצחו בחור"משה מנס145
הבחור אברהם בדמן בן ה-36 נפטר מסיבוכי הקורונה, ובבית הכנסת בו התפלל מאשימים: אדם שהפיץ הפחדות נגד חיסונים, שכנע אותו וכך "רצח אותו". הגבאי אומר ל'כיכר': חייבים לפרסם את זה (חרדים)
אב ל-15, הקטן רק בן שנה, התמוטט  ונפטראב ל-15, הקטן רק בן שנה, התמוטט ונפטרשימי שפר23
טרגדיה קשה בשכונת נווה שרת בתל אביב לאחר שאמש נפטר בפתאומיות הרב עמוס ארביב ז"ל, רב בית הכנסת בשכונה ומחסידי ברסלב המפורסמים, בן 52 בלבד (חרדים)
המנוח ז"לאבל בצאנז: הרה"ח חיים יעקב ארנפלד ז"לשימי שפר8
המנוח עבר במהלך השבוע האחרון התקף לב, ומאז אושפז בבית החולים. הערב, התמוטט ונפטר • ר' חיים יעקב היה האיש שכותב את דברי התורה של אדמו"רי בית צאנז (חרדים)
הגאון רבי חיים מאיר וואזנר זצ"לנפטר מקורונה: האב"ד הגרח"מ וואזנר זצ"לשימי שפר53
בבית החולים מעייני הישועה בבני ברק הסתלק לעולמו לפני זמן מה ראש ישיבת 'חכמי לובלין' וגאב"ד 'זכרון מאיר' הגאון רבי חיים מאיר וואזנר זצ"ל, בנו של מרן הגר"ש וואזנר זצ"ל, מנגיף הקורונה (חרדים)
המנוח זצ"לנפטר מנגיף קורונה: הגאון רבי ציון כהן זצ"לשימי שפר21
בירושלים נפטר בשעות האחרונות הגאון הרב ציון כהן זצ"ל, לשעבר ראש ישיבת פורת יוסף בשכונת קטמון בירושלים, ומגדולי תלמידי החכמים - לאחר שנדבק בקורונה (דיין האמת)
רבי יהודה סלאנים זצ"לזקן חסידי 'סלאנים': רבי יהודה סלאנים זצ"לשימי שפר1
אבל כבד בחסידות סלאנים, עם פטירתו של הרה"צ רבי יהודה סלאנים זצ"ל, מזקני החסידות, ומהדמויות הוותיקות, והוא בן 96. בנו הוא העסקן המפורסם רבי אברהם סלאנים (דיין אמת)
טרגדיה: האברך הצעיר ר' אליהו מילצקי ז"לטרגדיה: האברך הצעיר ר' אליהו מילצקי ז"לשימי שפר47
בעת ששהה בביתו, עבר ר' אליהו דום לב וכוחות ההצלה שהוזעקו לביתו ביצעו בו פעולות החייאה נמרצות לעיני רעייתו וביתם הקטנה • למרות מאמצי הרופאים, קבעו את מותו (חרדי)

הודעות פטירה

הודעות פטירה

כיכר facebook
משה שילת
הרב משה שילת
מרבים שלום בעולם // הרב משה שילת
כ"ז בכסלו תשעח9