זירת התאונההאחים מסרו שיעור לנושרים ונהרגו בתאונהאיציק אוחנה ויענקי כץ13
האחים חיים מאיר לביא וניסים שלום לביא, בניו של איש החינוך הרב ירון לביא, מסרו שיעור לנוער מתמודד במדרשיה של אביהם, בסיומו עלו על האופנוע. סמיטריילר דרס אותם (בארץ)
הרה"ח רבי ראובן הלוי וולס זצ"לדיין האמת: הרה"ח רבי ראובן הלוי וולס זצ"לשימי שפר3
בעיר ביתר עילית הלך לעולמו הבוקר (שני) באופן פתאומי הרה"ח רבי ראובן הלוי וולס זצ"ל, מזקני חסידי נדבורנה, כשהוא בן 80 בפטירתו. הלוויתו תצא בשעה 11:30 (דיין אמת)
הרב אייל אברהם בן שלמה ז"לדיין האמת: הרב אייל אברהם בן שלמה ז"ליענקי כץ7
בבני ברק הלך לעולמו, לאחר ייסורים קשים, הרב אייל אברהם בן שלמה ז"ל, והוא בן 51 בלבד בפטירתו. הותיר אחריו את רעייתו וארבעה יתומים, כשזכה להשיא רק את בתו (דיין האמת)
אסון: החולה נפטרה, חודש לפני חתונת בתהאסון: החולה נפטרה, חודש לפני חתונת בתהאלי רוטמן4
בבית החולים נפטרה מרת חוה יענטע ברייער, תושבת בית שמש, לאחר שסבלה מהמחלה הנוראה • לאחרונה אירסה את שני ילדיה, האמורים להתחתן במהלך השנה הקרובה (חסידים)
הגאון הרב אהרן בידרמן נפטר בפתאומיותהגאון הרב אהרן בידרמן נפטר בפתאומיותשימי שפר3
הבוקר נפטר באופן פתאומי הגאון הצדיק הרב אהרן בידרמן, אחיינו של הרה"ק רבי משה מרדכי מלעלוב זיע"א, כשהוא בן 60 בלבד בפטירתו. הלווייתו תצא הבוקר להר הזיתים (חרדים)
טרגדיה: האישה ציפורה רחל אושפיזאי ע"הטרגדיה: האישה ציפורה רחל אושפיזאי ע"השימי שפר11
טרגדיה בחסידות גור באשדוד עם היוודע דבר פטירתה של האישה החשובה מרת ציפורה רחל אושפיזאי ע"ה, אשת הרה"ח דוד מאיר אושפיזאי, מחשובי האברכים (דיין האמת)
אברך צעיר נפטר מהמחלה הקשה בגיל 37אברך צעיר נפטר מהמחלה הקשה בגיל 37שאול כהנא18
האברך ר' בן ציון מנחם מנדל פרלמוטר, נפטר הלילה מהמחלה הקשה, והוא בן 37 שנה בלבד. הותיר אחריו אלמנה וחמישה יתומים • ההלוויה תעבור הבוקר בבית המדרש של גור (חרדים)
המנוחרמות אבלה: הר"מ המוצלח והצעיר - נפטרחנני ברייטקופף ויענקי כץ32
תושבי שכונת רמות המומים, ר"מ ישיבת 'זוהר התורה', הרב דוב פלאי, נפטר לאחר מחלה ארוכה והשאיר שבעה יתומים יחד עם מאות תלמידים וחברים אבלים, שבורים וכאובים (בד"ה)
ה'בתים-מאכער' המפורסם והצדיק - נפטרה'בתים-מאכער' המפורסם והצדיק - נפטרחנני ברייטקופף6
לאחר מחלה ארוכה וקשה נפטר איש החסד ו'הבתים-מאכער' של ירושלים, הרב מרדכי רוזנטלר. בזכות צדקותו הרבה כל גדולי וחכמי ירושלים היו נוהגים לקנות ממנו תפילין (דיין האמת)
הגאון הרב פנחס הכהן רבין זצ"לדיין האמת: הגאון הרב פנחס הכהן רבין זצ"ליענקי כץ9
הבוקר (ראשון) נפטר לבית עולמו רבה של העדה הבוכרית, הגאון הרב פנחס הכהן רבין זצ"ל, והוא בן 80 בפטירתו. הלוויתו תצא בשעה 12:30 בבני ברק, בדרכה להר המנוחות (חרדים)
"אירוע מאוד חריג": נער חרדי נפטר בביה"ח"אירוע מאוד חריג": נער חרדי נפטר בביה"חאלי רוטמן17
למרות מחלתו הממאירה של הנער בן ה-15, פטירתו היכתה בהלם את כל מכריו, משום שאירעה בהפתעה - בעת שעבר היום טיפול בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים (דיין האמת)
אבל בחסידות גור: הרה"ח פנחס הנדלס ז"לאבל בחסידות גור: הרה"ח פנחס הנדלס ז"לשימי שפר6
אבל בחסידות גור בחיפה עם היוודע הבוקר דבר פטירתו של הרה"ח פנחס הנדלס ז"ל, מחשובי חסידי גור בחיפה כשהוא בן 60 לאחר שסבל לאחרונה מכמה מחלות והסתבכויות (חרדים)
יממה של טרגדיות: תינוק, בחורים ואמהות צעירות נפטרויממה של טרגדיות: תינוק, בחורים ואמהות צעירות נפטרושימי שפר58
משפחות רבות טעמו את טעם השכול ביממה האחרונה, הורים רבים יתיישבו שבעה על ילדיהם ועשרות יתומים נוספו במהלך היממה האחרונה שגבתה את חייהם של צעירים רבים (דיין האמת)
הזירה, הערבאסון: ירחמיאל ישעיהו ברכר נפל בנחל ונהרגשימי שפר17
בתום מבצע החילוץ של בחורי הישיבה שטיילו בנחל סמאר שבמדבר יהודה, נאלצו כוחות הרפואה לקבוע את מותו של הבחור שנפל מגובה 30 מטר, בן למשפחה חסידית (חרדים)
טרגדיה בחסידות: הגברת לאה הורביץ ע"הטרגדיה בחסידות: הגברת לאה הורביץ ע"השימי שפר4
לאחר שנות סבל מהמחלה הנוראה, הלכה הערב לעולמה הגברת לאה הורביץ ע"ה, שבועיים לפני שמחת בר המצווה לבנה, וכחודש וחצי לפני שמחת נישואי בנה השני (חרדים)
הרב משומר ז"לרב העיר הוותיק: הרב משומר צוברי זצ"ליענקי כץ20
במשך קרוב ליובל שנים, שימש הרב משומר כרבה של גן יבנה והיה אהוב על כל התושבים - חילוניים ודתיים כאחד. השבת בשעה 10:30 בבוקר הוא נפטר לאחר מחלה קצרה (חרדים)
הגאב"ד זצ"לציריך אבלה: הגאב"ד הגר"ש ברייש - נפטרשימי שפר11
הגאב"ד הראשי של ציריך במשך עשרות שנים, הגאון רבי שאול ברייש הלך לבית עולמו עם כניסת השבת, לאחר תקופה בה היה מאושפז בבית החולים של ציריך במצב קשה (דיין האמת)
הגרש"ז אולמן זצ"להאב"ד נפטר: רבי שלמה זלמן אולמן זצ"לשימי שפר11
אבל בעולם התורה ובעיר מודיעין עילית עם היוודע דבר הסתלקותו לגנזי מרומים של הגאון רבי שלמה זלמן אולמן זצ"ל, אב"ד מודיעין עילית, והוא בשנת ה-73 לחייו (דיין האמת)
אסון בשיכון סקווירא: נכד האדמו"רים טבעאסון בשיכון סקווירא: נכד האדמו"רים טבעיענקי כץ7
במהלך שייט, בעיר רוקלנד, התהפכה הסירה בה שהה הילד יוסף גולדמן ז"ל. לאחר דקות הוא נמשה מהמים ופונה לבית החולים, שם נקבע מותו. הלוויתו התקיימה סמוך שבת (חרדים)
זירת התאונה, השבוענפצע בתאונה ונפטר: מרדכי זאב וינברג ז"לדוד הכהן5
תלמיד הישיבה, מרדכי זאב וינברג ז"ל, שנפצע בחול המועד בתאונה לילית בכביש המנהרות בדרך לביתר עילית, הלך לעולמו בליל שבת, לאחר שהרופאים נלחמו על חייו (דיין אמת)
הנער אשר חזות ז"ל; פגוע הברק בחוף זיקיםהנער אשר חזות ז"ל; פגוע הברק בחוף זיקיםאלי רוטמן21
מהמרכז הרפואי ברזילי נמסר כי נקבע מותו של אשר חזות, הבחור בן ה-14 שנפגע אתמול מפגיעת ברק בעת ששהה יחד עם בני משפחתו בחוף זיקים • מוקדם יותר הוסיפו לו את השם חיים (בארץ)
דיין האמת: הרב אברהם יהושע אורי זצ"לדיין האמת: הרב אברהם יהושע אורי זצ"לשימי שפר4
'רבי שייע הצדיק', מגדולי וחשובי החסידים בחסידות ראחמסטריווקא, נפטר לאחר מחלה קשה כשהוא בן 77 בפטירתו. במשך שנים שימש כמלמד בתלמוד תורה (דיין אמת)
יגאל ברזמן ז"ל משוחח עם הרב פינטו בט"ו בשבט האחרוןהקבלן המוכר מהעיר בית שמש הלך לעולמושאול כהנא13
לאחר מחלה קצרה יחסית ממנה סבל במשך כשנה וחצי, השיב הבוקר ר' יגאל ברזמן ז"ל, איש עסקים ובעל חסד מוכר בעיר בית שמש, את נשמתו לבוראו כשהוא בן 43 בלבד (דיין האמת)
הרב משה גולדשטיין ז"לנפטר הרב'ה המיתולוגי בחיידר 'מסורה' בי-םאיציק אוחנה6
בשעות הבוקר (חמישי) הלך לעולמו הרב'ה המיתולוגי של כיתה א' בחיידר 'מסורה' הירושלמי, הרב משה גולדשטיין ז"ל, והוא בגיל 84. הלוויתו תצא בשעה 16:15 מרמת שלמה (דיין אמת)
יחד עם מרן הגר"חבמהלך החג: זקן יהודי הולנד, בן 100 - נפטריענקי כץ4
זקן הקהילה היהודית באמסטרדם שבהולנד, ר' אהרון ארונסון, נפטר בליל ראש השנה, כשהוא בן 100. בשבת האחרונה עוד הלך להתפלל בבית הכנסת שלו - ושם התמוטט (דיין האמת)
אבל באלעד: נפטר הרב אליעזר בן דוד זצ"לאבל באלעד: נפטר הרב אליעזר בן דוד זצ"לכיכר השבת19
מקים מוסדות 'אור האמת' בעיר אלעד וממקימי סמינר 'אור החיים', הגאון הצדיק רבי אליעזר בן דוד זצ"ל נפטר הלילה בגיל 87. הלווייתו תצא הבוקר מבית המדרש נר יוסף באלעד (דיין האמת)

הודעות פטירה

הודעות פטירה

כיכר facebook
משה שילת
הרב משה שילת
מרבים שלום בעולם // הרב משה שילת
כ"ז בכסלו תשעח9