חברון  ישיבת חברון  שריה  קשש
הולכים לבד לבית הספר? אבא ואמא עלולים להישלח לכלאהורה נשפט והואשם בגין שליחת ילדו לבית הספרכיכר השבת6
הילדים שלכם הולכים לבדם ברגל לבית הספר או ללא הסעה מסודרת? במדינה הזו אתם עלולים לחטוף מאסר של עד שלוש שנים מאחורי סורג ובריח. אז איפה זה קורה? (הורים, משפחה)
פרגני לעצמך, אמא. הרווחת את זה ביושראמא, מתי בפעם האחרונה פרגנת לעצמך?כיכר השבת
פרגני לעצמך, אמא. אמנם מגיע לך הרבה יותר, אך אנחנו לא שוכחים שיש דבר כזה שנקרא 'מציאות' והיא נושפת בעורפנו וארגנו רשימה מצומצמת אך הגיונית (הורים, משפחה)
מותג החיתולים "ליטופים" מבית סנוסנו משיקה מחדש את סדרת החיתולים של המותג "ליטופים"kikar.co.il בשיתוף סנו1
לאחר פיתוח של מספר שנים הכוללות עבודות מחקר וטכנולוגיה של מעבדות בינלאומיות בשיתוף מעבדות סנו בישראל, נוצר מותג "ליטופים". בעקבות התגובות הנלהבות המהלך השיווקי הושלם והחיתולים מושקים בימים אלו באופן רשמי (משפחה, שיווקי)
חדש במאמע: מנוחה פוקס בתכנית מצולמתחדש במאמע: מנוחה פוקס בתכנית מצולמתמנוחה פוקס
איך לעזור לילדינו לפתח הרגלי אכילה נכונים? מתאים לימי החופשה וגם לימים רגילים • מנצחים את החופש הגדול עם מנוחה פוקס - סדרת סרטונים, טיפים ועצות • צפו (משפחה)
כץ שם "ברקס" לעובדים הסוציאלייםחיים כץ: שינויים בהליך הוצאת ילדים מהביתדניאל הרץ
שר הרווחה, חיים כץ הודיע על שינויים משמעותיים בהליך הוצאת ילדים מהבית שיכללו מקום משמעותי יותר לדעת הילד והוריו ויכולת ערעור על ההחלטה (הורים, משפחה)
בעשרה צעדים לגמול את הילד מחיתול. אילוסטרציהבלי טריקים ובלי שטיקים: איך לגמול את הילד מחיתולkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
בכל מקום בעולם, הגמילה מחיתול היא תהליך שיכול לעבור בקלות או כסיוט מתמשך. האם הבית מוכן לכל הפספוסים שיכולים לבוא? יש דרך שלווה להתמודד עם הרצונות העצמאיים של הקטנטן בלי לצאת מדעתנו? אז מסתבר שזה אפשרי. המדריך לחיים שפויים (הורים)
בובת הקסם שמרדימה ילדים בזמן קצרהמחיר שהורים מוכנים לשלם עבור הבובה הזו מטורףכיכר השבת4
הסיבה: היא גורמת לילדים להירדם תוך זמן קצר מאוד. אוקיי, זה כבר הגיוני יותר. כי איזה הורה לא ירצה פתרון קסם לדקות - סליחה, שעות! - מורטות העצבים שאנו מעבירים בניסיון להרדים אותם? (הורים)
מכסים את התינוק בעגלה? אתם מסכנים אותומכסים את התינוק בעגלה? אתם מסכנים אותודניאל הרץ1
נושא המוות בעריסה מעסיק רופאים רבים שמנסים להבין את גורמי הסיכון וסיבתם. מחקר חדש גילה גורם נוסף שמגדיל את הסכנה - מחסור באוויר טרי לתינוק כשהוא מכוסה בעגלה (הורים, משפחה)
ויראלי: הרגע בו פעוטה שמעה את אמה - לראשונהויראלי: הרגע בו פעוטה שמעה את אמה - לראשונהשושי מילר6
קולה של אימא: אנאבל לורנס, פעוטה חירשת בת שלושה חודשים, זכתה לשמוע לראשונה את קולה של אמה באמצעות מכשירי שמיעה שהורכבו על אוזניה. התגובה שלה הצליחה להפוך לוויראלית ברשת. צפו בווידאו (משפחה)
לראות רופא ילדים גם לפני שקורה משהו. אילוסטרציההתפתחות הילד: לראות רופא דווקא כשבריאיםkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
לפגישות תקופתיות מסודרות עם רופא הילדים שלכם יש חשיבות עצומה להתפתחות שלו, בכל המישורים. אל תחכו להצטננות הבאה שלו. מדריך להורים בחורף (חינוך, שיווקי)
מתחם לגו ענק מספק חוויה יוצאת דופןכייף לילדים עם לגו: החופש הזה יהיה מהנה במיוחדkikar.co.il בשיתוף לגו
אין ילד שלא מכיר את המשחק האהוב - 'הלגו', במשך השנים משחק הלגו השתדרג והפך למשחק הנמכר ביותר בעולם. מתחם לגו ענק יספק לילדכם חוויה יוצאת דופן, וכן, גם לכם ההורים. גדול יותר, מרגש יותר עם שלל פעילויות לילדים (משפחה, שיווקי)
פיתוח ישראלי: טיפול בילדי ADHD מגיל 4פיתוח ישראלי: טיפול בילדי ADHD מגיל 4דניאל הרץ1
עד היום טיפלו בילדים עם בעיות קשב וריכוז רק מגיל 6. פיתוח ישראלי חדש מאפשר טיפול בילדים כאלו כבר מגיל 4 באמצעות גישה שממוקדת דווקא בהורים (הורים)
כל מה שצריך לדעת על התפתחות הראייה. אילוסטרציהעיניים שלי - התפתחות הראייה של ילדכםkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
הידעתם? – בעוד שלתינוק יש שמיעה מושלמת מהרגע שבו הוא מגיע לאוויר העולם, חוש הראייה שלו ימשיך את תהליך ההתפתחות שלו עד גיל עשר. כל מה שצריך לדעת על האיבר הרגיש ביותר שלנו ואיך שומרים עליו כשעוד אפשר (הורים, שיווקי)
המבצע שזכה לביקוש רב שנה שעברה, חוזר. אילוסטרציהמותג החיתולים האגיס חוזר עם מבצע 6 בום!kikar.co.il בשיתוף האגיס
מותג החיתולים המוביל – האגיס, חוזר ובגדול עם מבצע הצבירה האטרקטיבי והחדשני, שזכה לתגובות נלהבות וביקוש רב בשנה שעברה. רוכשים 5 אריזות ממגוון חיתולי האגיס ומקבלים אריזת חיתולי האגיס פרידום דריי במתנה (הורים, שיווקי)
שעת הורות: אבות יוכלו לחלוק בשעת ההנקהשעת הורות: אבות יוכלו לחלוק בשעת ההנקהדניאל הרץ
הצעת החוק שמעניקה לאבות את הזכות לחלוק בשעת ההנקה שניתנת במשך ארבעה חודשים מסיום חופשת הלידה כדי לטפל בתינוק אושרה סופית במליאת הכנסת (משפחה)
אילוסטרציה, למצולמים אין כל קשר לנאמר בכתבהיומנה של אמא: ילדים זו שמחה, חברים זו ברכהמיכל סגל7
מאז שבני בכורי עמד על דעתו הפך ביתנו הקט לבית ועד לחברים, אנחנו משתדלים מאד להיות דוגמא אישית להכנסת אורחים, אבל הילדים לקחו את זה קצת רחוק כנראה. הטור של מיכל סגל (משפחה)
סקר חדש: הציבור הישראלי רוצה להשקיע יותר במשפחהסקר חדש: הציבור הישראלי רוצה להשקיע יותר במשפחהדניאל הרץ1
"הציבור הישראלי רוצה להשקיע זמן רב יותר במשפחה", כך עולה מסקר שנערך לאחרונה לקראת הקמת בית מדרש לענייני חברה של ארגון חותם. אחוז מהנשאלים חשים תסכול בנוגע לזמן אותו הם מקדישים למשפחה (משפחה, הורים)
2 קיווי או ש...רגע, מה?11 סיבות למה אסור להשאיר ילדים עם אבא לבדכיכר השבת18
11 תמונות של אבות כושלים במיוחד שמובילות למסקנה בלתי נמנעת אחת: להשאיר ילדים לבד עם אבא שלהם - סיכון לא קטן. צפו בגלריה (הורים)
הנשים החרדיות סובלות יותר מדיכאון אחרי לידההנשים החרדיות סובלות יותר מדיכאון אחרי לידהמאמע
10% עד 15% מהנשים יסבלו מדיכאון אחרי לידה, נשים בשנות העשרים לחייהן עומדות על כ- 30% דיכאון אחרי לידה. הדיכאון מתאפיין במצבים רגשיים שונים שעשויים להתפתח בימים ובחודשים שלאחר הלידה, למשל חרדות, הפרעה טורדנית וכפייתית ותסמונות גופניות * ממחקר נוסף בתחום עלה כי נשים חרדיות סובלות יותר מדיכאון אחר לידה, מדוע? (הריון ולידה)
הצעת חוק: גם גברים יוכלו לצאת ל'שעת הנקה'הצעת חוק: גם גברים יוכלו לצאת ל'שעת הנקה'דניאל הרץ2
על פי ההצעה שעברה בוועדת העבודה בכנסת יוכלו אבות לחלוק יחד עם בת זוגם את שעת ההנקה שתקרא "שעת הורות" - שעה כל יום במשך החודשים הראשונים לאחר החזרה מהחופשה (משפחה)
כך החל הילד "האילם" לדבר...כך החל הילד "האילם" לדבר...פייגי רייניץ, עוס"ית2
זה קורה אט-אט ללא סימנים מקדימים: הילד הקטן שפורח בבית, סוגר את פיו על מסגר ובריח כשהוא מגיע לגן או לבית הספר ושום פרס או מתנה לא עוזרים • תכירו: אילמות סלקטיבית (משפחה)
יואב קישמסתמן: חזקת הגיל הרך תבוטל חלקיתדניאל הרץ
בשל הלחץ הכבד של ארגוני הנשים וחלק מהח"כיות, חלקן ממפלגות הקואליציה, הודיע יו"ר הקואליציה דוד ביטן לח"כ יואב קיש יוזם החוק כי יאלץ להתפשר על חלקו. קיש נטש בזעם את הדיון (משפחה)
אושר פה אחד: חופשת לידה קצרה גם לאבותאושר פה אחד: חופשת לידה קצרה גם לאבותדניאל הרץ9
החל מהבוקר יכולים לצאת אבות לחופשת לידה קצרה של 6 ימים לאחר לידת בנם או בתם. החוק שעבר בקריאה שלישית מקדם את נושא הורות האבות ונועד לאפשר להם להיות עם התינוק (משפחה)
המדריך להתפתחות המוטורית העדינה של הילד. אילוסטרציהדוקטור, מתי הוא יגזור? מדריך להתפתחות הילדkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
על מה מעידה יכולת הציור של הילד? באיזה גיל הוא מתחיל להרכיב פאזלים ומה לעשות אם הוא לא מתעניין בציור ובתנועה? המדריך להתפתחות המוטוריקה העדינה (הורים, שיווקי)
זה לא תינוק, זה רכב משפחתיהאולטרסאונד חשף: זה לא תינוק, זה רכב משפחתיכיכר השבת18
זוג הורים שהגיעו לבדיקת אולטרסאונד חטפו הלם קל כשבמקום תינוק בתנוחה כלשהי, הם גילו...רכב. ולא סתם, אלא מדגם משפחתי (הורים)
אילוסטרציהרוצה ללדת? זו הסגולה של מרן הרב שטיינמןישראל כהן
החברותא של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן, סיפר כי אדם שכמה מבני משפחתו לא נפקדו עדיין בפרי בטן ומחכים לזכות בילדים פנה למרן וביקש סגולה לילדים. זה מה שהגראי"ל ענה (חרדים)

הורים

הנחיית הורים באתר כיכר השבת - ערוץ הורים מביא לכם את כל מה שמעניין וחשוב לדעת בכל תחום בחיי ההורות במשפחה היהודית או החרדית. ידיעות ומחקרים הנחיות והדרכות הורים שיקלו עליכם בחינוך ובזוגיות

כיכר facebook
הרב חיים ולדר
הרב חיים ולדר
אל תוציאו אותם מהקבוצה! // חיים ולדר
י"ז בסיון תשעח54
שאטרסטוק
עמירן דביר
עמירן דביר לבני נוער: 'אל תעשו את הטעות'
ט"ז בסיון תשעח200
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לנאמר בכתבה
רבקה רוכברגר
זהירות משלוח חורג // טור דעה
ז' באדר תשעז3