German..  www..  www.fsymc..  אבא
מה שאמא ומצלמה יכולות לעשותהתינוקת הזו זה הדבר הכי חמוד שתראו היוםכיכר השבת14
אמא משקיענית מצלמת כל יום את בתה התינוקת בתחפושת אחרת - וללא ספק, ראויה לתואר "האמא הכי משקיענית של השנה". גלריה ממיסה (הורים, משפחה)
לרענן את הכללים לנהיגה בטוחה. אילוסטרציה3 דברים שחייבים לעשות כדי להימנע מתאונות דרכיםkikar.co.il בשיתוף הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים4
כהורים אנחנו יודעים את הסכנות שעומדות בפני הנהגים הצעירים: נסיעה שעות רבות בדרכים, עייפות ותשישות, נהיגה ללא חגורות בטיחות ומהירות מופרזת. הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים מזכירה ומרעננת את הכללים לנהיגה בטוחה, כדי שילדנו יחזור בשלום (חינוך, זהירות בדרכים)
ילדים רבים, הוריםאחת ולתמיד: למה הילדים לא מפסיקים לריב?מנוחה פוקס
בדרך כלל הם החברים הכי טובים, אבל כשהם בבית, נראה שכל מה שיש להם לעשות זה לריב. למה? • מנצחים את החופש הגדול עם מנוחה פוקס - פרק חמישי (הורים, משפחה)
מדוע תאומים זהים מאריכים יותר שנים?מדוע תאומים זהים מאריכים יותר שנים?דניאל הרץ
מחקר חדש שנערך בדנמרק מראה שתאומים, במיוחד זהים, הם בעלי כושר הישרדות גדול הרבה יותר משאר האוכלוסייה. הסיבות ככל הנראה הקשר הרגשי והחברי הקרוב (משפחה)
עובדת מהבית? כך תגרמי לכולם להיות מרוציםעובדת מהבית? כך תגרמי לכולם להיות מרוציםמנוחה פוקס
איך מצליחים לגרום לכך שגם הבוס יהיה מרוצה וגם הילדים יהיו מרוצים? • מנצחים את החופש הגדול עם מנוחה פוקס - פרק רביעי בסדרת סרטונים עם טיפים ועצות (הורים, משפחה)
מטפלת חדשה היא סכנה למוות בעריסהמטפלת חדשה היא סכנה למוות בעריסהדניאל הרץ3
יותר ממחצית ממקרי המוות בעריסה אירעו בשבוע הראשון בפעוטון או אצל מטפלת חדשה. כך עולה ממחקר שנערך על ידי עמותת עתיד לחקר ולמניעת מוות פתאומי בעריסה (הורים)
רק ל-20% מהתינוקות יש מקום במעונותרק ל-20% מהתינוקות יש מקום במעונותדניאל הרץ
לקראת שנת הלימודים נרשם מחסור חמור במעונות היום הרשמיים והורים רבים שקיבלו תשובה שלילית מהמעונות יצטרכו למצוא תוך שבועיים מקום פרטי במחיר כפול (הורים)
איך תגרמו לילדים שלכם לישון מוקדם? צפואיך תגרמו לילדים שלכם לישון מוקדם? צפומנוחה פוקס
איך לגרום לכך שהילדים ילכו לישון בשעה סבירה? • מנצחים את החופש הגדול עם מנוחה פוקס - סדרת סרטונים, טיפים ועצות • צפו בפרק השני בסדרה הפופולרית (משפחה, הורים)
הולכים לבד לבית הספר? אבא ואמא עלולים להישלח לכלאהורה נשפט והואשם בגין שליחת ילדו לבית הספרכיכר השבת6
הילדים שלכם הולכים לבדם ברגל לבית הספר או ללא הסעה מסודרת? במדינה הזו אתם עלולים לחטוף מאסר של עד שלוש שנים מאחורי סורג ובריח. אז איפה זה קורה? (הורים, משפחה)
פרגני לעצמך, אמא. הרווחת את זה ביושראמא, מתי בפעם האחרונה פרגנת לעצמך?כיכר השבת
פרגני לעצמך, אמא. אמנם מגיע לך הרבה יותר, אך אנחנו לא שוכחים שיש דבר כזה שנקרא 'מציאות' והיא נושפת בעורפנו וארגנו רשימה מצומצמת אך הגיונית (הורים, משפחה)
מותג החיתולים "ליטופים" מבית סנוסנו משיקה מחדש את סדרת החיתולים של המותג "ליטופים"kikar.co.il בשיתוף סנו1
לאחר פיתוח של מספר שנים הכוללות עבודות מחקר וטכנולוגיה של מעבדות בינלאומיות בשיתוף מעבדות סנו בישראל, נוצר מותג "ליטופים". בעקבות התגובות הנלהבות המהלך השיווקי הושלם והחיתולים מושקים בימים אלו באופן רשמי (משפחה, שיווקי)
חדש במאמע: מנוחה פוקס בתכנית מצולמתחדש במאמע: מנוחה פוקס בתכנית מצולמתמנוחה פוקס
איך לעזור לילדינו לפתח הרגלי אכילה נכונים? מתאים לימי החופשה וגם לימים רגילים • מנצחים את החופש הגדול עם מנוחה פוקס - סדרת סרטונים, טיפים ועצות • צפו (משפחה)
כץ שם "ברקס" לעובדים הסוציאלייםחיים כץ: שינויים בהליך הוצאת ילדים מהביתדניאל הרץ
שר הרווחה, חיים כץ הודיע על שינויים משמעותיים בהליך הוצאת ילדים מהבית שיכללו מקום משמעותי יותר לדעת הילד והוריו ויכולת ערעור על ההחלטה (הורים, משפחה)
בעשרה צעדים לגמול את הילד מחיתול. אילוסטרציהבלי טריקים ובלי שטיקים: איך לגמול את הילד מחיתולkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
בכל מקום בעולם, הגמילה מחיתול היא תהליך שיכול לעבור בקלות או כסיוט מתמשך. האם הבית מוכן לכל הפספוסים שיכולים לבוא? יש דרך שלווה להתמודד עם הרצונות העצמאיים של הקטנטן בלי לצאת מדעתנו? אז מסתבר שזה אפשרי. המדריך לחיים שפויים (הורים)
בובת הקסם שמרדימה ילדים בזמן קצרהמחיר שהורים מוכנים לשלם עבור הבובה הזו מטורףכיכר השבת4
הסיבה: היא גורמת לילדים להירדם תוך זמן קצר מאוד. אוקיי, זה כבר הגיוני יותר. כי איזה הורה לא ירצה פתרון קסם לדקות - סליחה, שעות! - מורטות העצבים שאנו מעבירים בניסיון להרדים אותם? (הורים)
מכסים את התינוק בעגלה? אתם מסכנים אותומכסים את התינוק בעגלה? אתם מסכנים אותודניאל הרץ1
נושא המוות בעריסה מעסיק רופאים רבים שמנסים להבין את גורמי הסיכון וסיבתם. מחקר חדש גילה גורם נוסף שמגדיל את הסכנה - מחסור באוויר טרי לתינוק כשהוא מכוסה בעגלה (הורים, משפחה)
ויראלי: הרגע בו פעוטה שמעה את אמה - לראשונהויראלי: הרגע בו פעוטה שמעה את אמה - לראשונהשושי מילר6
קולה של אימא: אנאבל לורנס, פעוטה חירשת בת שלושה חודשים, זכתה לשמוע לראשונה את קולה של אמה באמצעות מכשירי שמיעה שהורכבו על אוזניה. התגובה שלה הצליחה להפוך לוויראלית ברשת. צפו בווידאו (משפחה)
לראות רופא ילדים גם לפני שקורה משהו. אילוסטרציההתפתחות הילד: לראות רופא דווקא כשבריאיםkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
לפגישות תקופתיות מסודרות עם רופא הילדים שלכם יש חשיבות עצומה להתפתחות שלו, בכל המישורים. אל תחכו להצטננות הבאה שלו. מדריך להורים בחורף (חינוך, שיווקי)
מתחם לגו ענק מספק חוויה יוצאת דופןכייף לילדים עם לגו: החופש הזה יהיה מהנה במיוחדkikar.co.il בשיתוף לגו
אין ילד שלא מכיר את המשחק האהוב - 'הלגו', במשך השנים משחק הלגו השתדרג והפך למשחק הנמכר ביותר בעולם. מתחם לגו ענק יספק לילדכם חוויה יוצאת דופן, וכן, גם לכם ההורים. גדול יותר, מרגש יותר עם שלל פעילויות לילדים (משפחה, שיווקי)
פיתוח ישראלי: טיפול בילדי ADHD מגיל 4פיתוח ישראלי: טיפול בילדי ADHD מגיל 4דניאל הרץ1
עד היום טיפלו בילדים עם בעיות קשב וריכוז רק מגיל 6. פיתוח ישראלי חדש מאפשר טיפול בילדים כאלו כבר מגיל 4 באמצעות גישה שממוקדת דווקא בהורים (הורים)
כל מה שצריך לדעת על התפתחות הראייה. אילוסטרציהעיניים שלי - התפתחות הראייה של ילדכםkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
הידעתם? – בעוד שלתינוק יש שמיעה מושלמת מהרגע שבו הוא מגיע לאוויר העולם, חוש הראייה שלו ימשיך את תהליך ההתפתחות שלו עד גיל עשר. כל מה שצריך לדעת על האיבר הרגיש ביותר שלנו ואיך שומרים עליו כשעוד אפשר (הורים, שיווקי)
המבצע שזכה לביקוש רב שנה שעברה, חוזר. אילוסטרציהמותג החיתולים האגיס חוזר עם מבצע 6 בום!kikar.co.il בשיתוף האגיס
מותג החיתולים המוביל – האגיס, חוזר ובגדול עם מבצע הצבירה האטרקטיבי והחדשני, שזכה לתגובות נלהבות וביקוש רב בשנה שעברה. רוכשים 5 אריזות ממגוון חיתולי האגיס ומקבלים אריזת חיתולי האגיס פרידום דריי במתנה (הורים, שיווקי)
שעת הורות: אבות יוכלו לחלוק בשעת ההנקהשעת הורות: אבות יוכלו לחלוק בשעת ההנקהדניאל הרץ
הצעת החוק שמעניקה לאבות את הזכות לחלוק בשעת ההנקה שניתנת במשך ארבעה חודשים מסיום חופשת הלידה כדי לטפל בתינוק אושרה סופית במליאת הכנסת (משפחה)
אילוסטרציה, למצולמים אין כל קשר לנאמר בכתבהיומנה של אמא: ילדים זו שמחה, חברים זו ברכהמיכל סגל7
מאז שבני בכורי עמד על דעתו הפך ביתנו הקט לבית ועד לחברים, אנחנו משתדלים מאד להיות דוגמא אישית להכנסת אורחים, אבל הילדים לקחו את זה קצת רחוק כנראה. הטור של מיכל סגל (משפחה)
סקר חדש: הציבור הישראלי רוצה להשקיע יותר במשפחהסקר חדש: הציבור הישראלי רוצה להשקיע יותר במשפחהדניאל הרץ1
"הציבור הישראלי רוצה להשקיע זמן רב יותר במשפחה", כך עולה מסקר שנערך לאחרונה לקראת הקמת בית מדרש לענייני חברה של ארגון חותם. אחוז מהנשאלים חשים תסכול בנוגע לזמן אותו הם מקדישים למשפחה (משפחה, הורים)
2 קיווי או ש...רגע, מה?11 סיבות למה אסור להשאיר ילדים עם אבא לבדכיכר השבת18
11 תמונות של אבות כושלים במיוחד שמובילות למסקנה בלתי נמנעת אחת: להשאיר ילדים לבד עם אבא שלהם - סיכון לא קטן. צפו בגלריה (הורים)

הורים

הנחיית הורים באתר כיכר השבת - ערוץ הורים מביא לכם את כל מה שמעניין וחשוב לדעת בכל תחום בחיי ההורות במשפחה היהודית או החרדית. ידיעות ומחקרים הנחיות והדרכות הורים שיקלו עליכם בחינוך ובזוגיות

כיכר facebook
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לנאמר בכתבה
רבקה רוכברגר
זהירות משלוח חורג // טור דעה
ז' באדר תשעז3
אילוסטרציה
מרדכי כהן
לא יבוא אוטיסט בקהל ה' / טור מטלטל
י"ב באלול תשעו26