אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לנאמר בכתבהאפשר להציל את הנוער הנושרחגית אמאייב26
ילדים שבוחרים לסטות מהדרך של הוריהם, עמוק בליבם מנסים אף לבחון את אהבת הוריהם אליהם. סיפורו של נער נושר, שרק חיפש דבר אחד: אהבה (משפחה, בית)
צחוק יפה לבריאותצחוק יפה לבריאותחגית אמאייב4
אם רוצים להגיע לידי שמחה אמיתית בתוך מהלך החיים הסוער שכל אחד ואחד מאיתנו חווה עלינו לעצור ולשאול עצמנו האם לא שכחנו משהו - להיות משוחררים (בבית)
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לנאמר בכתבהילדים הם המראה של ההוריםחגית אמאייב5
מה שהילד באמת לוקח מהוריו היא דוגמא ומעשה לאופן בו אמור הוא לנהוג עם עצמו ומול סביבתו. את כל כוחו ואישורו שואב הוא מהם. טיפים לחינוך נכון (במשפחה)
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לנאמר בכתבהביטחון עצמי נמוך? ההורים שלכם אשמיםבת-שבע ברטמן14
רבים מייחסים לביטחון עצמי תכונות קסם ומאמינים כי כל בעיותיהם נובעות מחוסר ביטחון עצמי. מהו ביטחון עצמי, איך מעודדים ביטחון עצמי אצל ילדים? (משפחה, הורים)
משרד החינוך: פייסבוק מסוכן לילדיםמוריה חן16
שבוע המודעות לגלישה בטוחה באינטרנט: משרד החינוך מזהיר הורים מפני הסכנות האורבות לילדיהם ברשתות החברתיות. ההמלצה: לגלוש יחד עם הילדים (משפחה)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)הילד מפונק מדי? כך תשימו לו גבולותבת-שבע ברטמן4
איך נדע אם אנחנו מפנקים את הילד יותר מדי? בת שבע ברטמן עושה סדר בנושא במדור הייעוץ של כיכר השבת ומשיבה לאמא תוהה: מה בין אהבה לפינוק יתר? (בית)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)הילדה מסרבת לאכול? בת-שבע מייעצתבת שבע ברטמן8
מה עושים אם הילדה בררנית מאוד וממעטת לאכול? בת-שבע ברטמן מגישה את הפתרון וסוקרת את הרגלי התזונה הרווחים אצל ילדים. הורים, אל תפספסו (בית)
מאמילנד: האירוע המדובר לאמא החרדיתמאמילנד: האירוע המדובר לאמא החרדיתמוריה חן8
אולמי "כתר הרימון" יהפכו בראשון ובשני לממלכה של אמהות: עשרות מופעים, עולם של תוכן אמהי, קטעי וידאו, רגש, מוזיקה ותחרויות. התוכניה המלאה (בבית, הורים)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)האתגר של הקיץ: לצאת עם ילדים למסעדהשושי הלר13
איך מקנים לילדים הרגלי התנהגות נכונים למסעדות? כיצד עליכם להגיב בזמן התפרצות של ילד במהלך בילוי במסעדה? שושי הלר מגישה טיפים חובה להורים (ארץ)
(צילום: פלאש 90)'אפרת' הצילה למעלה מ-50 אלף תינוקותחנה בורט3
מאות מתנדבות באגודת 'אפרת' השתתפו בערב הוקרה, שערכה האגודה לכבודן. המנכ"ל: "לא היינו זוכים להציל למעלה מ-50 אלף ילדים וילדות בלעדיכן" (משפחה)
(צילום: פלאש 90)ועכשיו: הקרב על מחירי תחליפי החלבשושי הלר8
רשת רמי לוי החליטה להוריד את מחיר תחליפי החלב לפחות מ-40 שקלים, לעומת 60 ברשתות אחרות. בניו פארם מוכרים את המוצר במחיר דומה, רק לחברי מועדון
(צילום אילוסטרציה: פלאש 90)מחקר הלמ"ס מגלה: צניחה בילודה אצל הנשים החרדיותחנה בורט51
"תכנון משפחה?" מחקר חדש של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מצביע על ירידה ברורה ברמת הפריון בקרב הנשים חרדיות לאורך העשור האחרון: מכ-7.6 לידות בממוצע לכ-6.5 לידות - ירידה של כ-15%. שיא הפריון: בתקופה שבין 2003 ל-2005 - יותר מ-7.6 ילדים לכל אשה (משפחה, הורים)
אמא? הקו החם של "מטרנה" מחכה לךכיכר השבת1
חברת "מטרנה" מציגה קו חם לאמהות: "שרות הלקוחות" של מטרנה מושתת על צוות של יועצות תזונה מקצועיות (דיאטניות, אחות טיפת חלב, אמהות) להן ידע נרחב בכל הקשור לתזונה
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לכתבה (פלאש 90)ילדכם עלול לפתח הפרעת אכילה, בגללכםשרה בר אשר, כיכר השבת2
מחקרים: אחוז לא מבוטל של ילדים עלול לפתח הפרעת אכילה כבר מגיל צעיר. שרה בר אשר פונה להורים: הכל תלוי בכם. כך תמנעו את התפתחות ההפרעה המסוכנת
ליל הסדר עם אבא: זכרונות מקסם שאבדיעל זולדן3
"העיקר בפסח הוא לא לנקות את התנור, אלא לספר את הסיפור. זה הנס והקסם". יעל זולדן נזכרת בגעגועים ב"סדר" בבית הוריה, ומבטיחה: השנה אחזיר את הקסם
(צילום אילוסטרציה: פלאש 90)שירות בפגייה: צידניות לקירור חלב אםחנה בורט
שירות חדשני: צידניות לקירור חלב אם יושאלו לאמהות שתינוקם מאושפז בפגייה. השירות החל לפעול במעייני הישועה. יועצת ההנקה באגף ילודים מסבירה (משפחה)
(צילום: פלאש 90)זולה, יציבה, רחבה: מדריך לעגלה מושלמתאיטל קציר
ברשימת הקניות הארוכה הניצבת בפני כל הורה צעיר, עגלת תינוק תופסת מקום משמעותי מאוד. קיימים הרבה דגמים של עגלות. מהי המומלצת ביותר? (בית, הורים)
(צילום: פלאש 90)כמה התינוק שלכם צריך לישון בלילה?איטל קציר2
אין לך תינוק שאין לו שעה: לכמה שעות שינה זקוק תינוק? מומחים משיבים על השאלה ומציגים טבלה מפורטת לפי שעות וגילאים (משפחה, בית)
הרבנית לצד הגר"ח (צילום: כיכר השבת)בהסכמת הרבניתחנה בורט15
הרבנית אסתר טולידנו החלה ללמד בבית-הספר להורות "שלימותא". הרבנית קנייבסקי כתבה לה ברכה וביקשה לפרסמו. אנו מקיימים (משפחה)
מקשטים את הסוכה, עם כיכר השבתכיכר השבת4
המדור ´משפחה´ של כיכר השבת מציג: קישוט לסוכה, שלב אחר שלב בתמונות. יש לכם רעיונות לקישוט? בואו לספר לנו (משפחה)
(צילום אילוסטרציה: פלאש 90)הוקם בית-ספר חרדי להורות ומשפחהחנה בורט9
הוקם בית הספר הראשון להורות ומשפחה במגזר החרדי. "שלימותא" יכשיר הורים ומטפלים בנושאי חינוך וניהול המשפחה. הפרטים (הורים, משפחה)
(צילום: פלאש 90)שעת סיפור: כך תעשו את זה הכי נכוןד"ר רן נבון
לזמן איכות עם הילדים, משמעות חשובה לפיתוח הקשר בין הילד להורה. לרגל שבוע הספר, מקבץ טיפים ועצות לסיפור לפני השינה (משפ´, חינוך)
(צילום: פלאש 90)הקיץ כאן: איך עוברים אותו בשלום?שרית עטיה שמואלי
הטמפרטורות גבוהות במיוחד, השמש קופחת – זמן טוב לדרוש מהגוף התייחסות מיוחדת. שורת טיפים שיעזרו לכן להתמודד עם הקיץ (משפחה)
שיחת סלוןח.להב2
הסלון של היום מתנער מהמוסכמות, משתחרר מקיפאונו ופותח בפנינו עולם שלם של עיצובים ורעיונות. אימרו שלום לסלון העבר (בבית, מגזין)
הכיסוי המהפכני (צילום: יח"צ)כדי להגן על התינוק לא צריך שכפ"ץיוסי נכטיגל
עגלת תינוק מהפכנית שיוצאת בימים אלה לשוק, תגן על העולל הרך מפני זיהומים הקיימים באוויר. אז איך זה עובד? כל הפרטים (משפחה, הורים)
(צילום: פלאש 90)ברגל ימין: כך תסדרו את הבוקר שלכםיהודית הורביץ6
שעת בוקר זה זמן של מתחים, אי סדר, ניסיון לרדוף אחר השעון והילדים גם יחד. אפשר גם אחרת? יהודית הורביץ מאמינה שכן (משפחה)

הורים

הנחיית הורים באתר כיכר השבת - ערוץ הורים מביא לכם את כל מה שמעניין וחשוב לדעת בכל תחום בחיי ההורות במשפחה היהודית או החרדית. ידיעות ומחקרים הנחיות והדרכות הורים שיקלו עליכם בחינוך ובזוגיות

כיכר facebook
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לנאמר בכתבה
רבקה רוכברגר
זהירות משלוח חורג // טור דעה
ז' באדר תשעז3