hah rhcu..  njer  www..  אורי אבנרי
הורים, אלו השלבים שילדיכם צריכים לעבורהורים, אלו השלבים שילדיכם צריכים לעבורכיכר השבת
ברגע שהילד נולד, נולדים אצלנו ההורים אינסטינקטים חדים, ולצידם עולות חששות. זה טבעי וזה בסדר, אבל כדאי שתלמדו את שלבי ההתפתחות של הילדים כמו שצריך (משפחה)
מחקר: ילד שאוכל דגים הוא ילד חכם יותרמחקר: ילד שאוכל דגים הוא ילד חכם יותרכיכר השבת2
חכם אוהב דגים? מסתבר שמאוד, השאלה היא רק מה קדם למה. מחקר חדש מגלה כי ילדים שניזונו מדגים בארוחותיהם, נהנים מאייקיו גבוה יותר ומשנת לילה טובה יותר (הורים, בבית)
אילוסטרציהטרגדיה: שעות אחרי החתונה - הכלה מתהכיכר השבת13
הבעל, שהפך מהר מידי לאלמן אמר: "מבחינתי הת׳ר חצתה את קו הסיום של המרתון כמנצחת. אף אחד לא האמין שתצליח לעשות את זה והיא הראתה לכולם"(משפחה)
מחקר חדש טוען כי ילודה גבוהה מזקינה את עור הפניםמחקר חדש טוען כי ילודה גבוהה מזקינה את עור הפניםכיכר השבת15
כולנו רוצים עור מבריק שילווה אותנו לתמיד, אבל מה זה עור יפה וחלק לעומת נחת אינסופית מילדים שממלאים את כל חיינו. הגיע הזמן שתתחילי לשמוח בקמטים שלך(הורים)
חוזרים לניינטיז: כפר סבא מעודדת שימוש בחיתולים רב פעמייםחוזרים לניינטיז: כפר סבא מעודדת שימוש בחיתולים רב פעמייםכיכר השבת9
השימוש בחיתולים רב פעמיים פסק כמעט לחלוטין בתחילת שנות ה-90 ולאט לאט הסתיים לגמרי. אלא שהדאגה לשלום כדור הארץ הביאה לפיתוח של חיתול רב פעמי שיעזור לצמצום הנזק האקולוגי ויכול לחסוך לכם הרבה כסף (משפחה)
כך תדעו בקלות האם ילדכם שמאלי או ימיניכך תדעו בקלות האם ילדכם שמאלי או ימיניכיכר השבת8
פעם, כשילד גילה סימני איטרות, נהגו בו ביד קשה כדי שיהפוך להיות ימיני, היום השיטות רוככו וכבר לא מתעללים בילדים אך הם עדיין עוברים הליך היימנה שלא בהכרח טוב להם (הורים)
בוטל המכס על מוצרי תינוקות, משקפיים ועדשות מגעבוטל המכס על מוצרי תינוקות, משקפיים ועדשות מגעכיכר השבת5
בנוסף, חתם שר האוצר גם על צו המבטל את המס על משקפי ראיה ועדשות מגע. הצו יהיה בתוקף עד לסוף השנה הבאה ובהתאם לתוצאות יוחלט אם ימשיך הצו או שלא (משפחה)
מחקר: הילד יורש את החכמה - רק מהאמאמחקר: הילד יורש את החכמה - רק מהאמאכיכר השבת10
המחקר החדש מנפץ תפיסה שהייתה קיימת במשך שנים רבות לפיה הגנים מגיעים מהאבא או משני ההורים יחד. המחקר נעשה על ידי מספר חוקרים בנפרד והתוצאות היו זהות (הורים)
חוקרים מרגיעים: זה בסדר לאהוב יותר את הילד הצעירחוקרים מרגיעים: זה בסדר לאהוב יותר את הילד הצעירכיכר השבת5
חוקרים בארצות הברית עושים סוף לשאלה שמייסרת את מצפונם של הורים רבים וקובעים, זה טבעי לאהוב את הילד הצעיר וזה לא פוגע לו בהתפתחות אלא להיפך. ומה עם השאר?
כך תכירו את ילדכם דרך... הציורים שלוכך תכירו את ילדכם דרך... הציורים שלוכיכר השבת
הילד צייר ציפור בלי כנף? דוקטור יונתן שתיל שחיבר ספרים בנושא פיתח שיטה שמלמדת איך לקרוא נכון ציורים של ילדים וגם, האם בכלל כדאי לכם לעשות את זה? (משפחה, הורים)
אילוסטרציהבת 98 עברה לבית אבות - כדי לעזור לבנהכיכר השבת10
האם המבוגרת ששימשה כאחות, עזבה את דירתה ועברה להתגורר בבית האבות שם נמצא בנה הבכור. הבן המרוגש סיפר כי אמא זאת אמא ולכן הוא סופג לעיתים הערות... (משפחה)
מחקר חדש: יש דבר כזה אינסטינקט אימהימחקר חדש: יש דבר כזה אינסטינקט אימהיכיכר השבת3
מחקר חדש מאמת את מה שמיליוני נשים טוענות משחר ההיסטוריה: יש דבר כזה אינסטינקט אימהי. המחקר מצא תגובות מוחיות דומות לנשים בעולם כולו לבכי תינוק (הורים)
הורים, אל תגזימו! מותר לגוון בשגרההורים, אל תגזימו! מותר לגוון בשגרהמנוחה פוקס1
אז הנה באה השיגרה, החוקים וכללי הבית נכנסו שוב לתקפם, ולנו נדמה כהורים כי אנחנו חייבים לשמר את השיגרה על מנת להיות הורים טובים, יעילים ומחנכים. מסתבר שלא תמיד זה טוב ואפילו יכול להזיק לילד (משפחה)
אילוסטרציהילדים מאשפזים את הסבא כדי לא לארחואלי רוטמן6
מזעזע: בבתי החולים מאשרים כי קיימת תופעה של אשפוז קשישים במחלקות השונות, בידי קרובי משפחתם, וזאת כדי להיפטר מה"מעמסה" הכרוכה באירוח שלהם בחגים (משפחה)
שיקויים מתפוצצים עם הילדים - ביקורתשיקויים מתפוצצים עם הילדים - ביקורתנתנאל לייפר1
משחקי הקופסה המודרניים נותנים לנו ההורים הזדמנות מחודשת גם לשחק עם הילדים ואפילו ליהנות בעצמנו מהמשחק ומזמן האיכות והפעם סקירת משחק חדש (הורים)
מערכת שעות. אילוסטרציההילדים רק חזרו לבית הספר וכבר שכחו את המחברת?kikar.co.il בשיתוף מאוחדת
לשחק עם הילדים בכיף בלי לסבול משעמוםלשחק עם הילדים בכיף בלי לסבול משעמוםנתנאל לייפר4
אנו רוצים לשחק עם הילדים, אבל פעמים רבות מתקשים להשתעמם עם המשחקים הישנים והילדותיים. כמה המלצות למשחקים עם הילדים שיאתגרו גם אתכם ההורים (משפחה)
הורים, רוצים ילד חכם? חבקו אותוהורים, רוצים ילד חכם? חבקו אותוכיכר השבת8
מחקר חדש מגלה שיש קשר בין החיבוקים שהילדים שלנו מקבלים מאיתנו, ההורים, לבין התפתחותם השכלית. ככל שהילד ייעטף בחום ובאהבה - המוח שלו יגדל יותר (הורים)
נסיעה בטוחה. אילוסטרציהמצילים חיים: חופשה בטוחה גם בתקופת בין הזמניםkikar.co.il בשיתוף הרשות הלאומית
טיטולים.אם התינוק שלכם ישן טוב בלילה, אתם יכולים גםkikar.co.il בשיתוף טיטולים
הילד צריך משקפיים? 280. אילוסטרציההילד צריך משקפיים? אתם לא צריכים לשלם עליהםkikar.co.il בשיתוף 280
מריאנה ריס שיפריטהתינוקת שנדבקה בהרפס מנשיקה נפטרהכיכר השבת9
תינוקת בת שבועיים נפטרה לאחר שנדבקה בנגיף ההרפס שחדר לדמה ופגע במוחה. לדברי הרופאים היא נדבקה ככל הנראה מאדם שנישק אותה והביא למותה הטרגי (בריאות)
אילוסטרציהתינוקת במצב אנוש לאחר שנדבקה מהרפסכיכר השבת7
תינוקת בת שישה ימים מאושפזת במצב אנוש לאחר שנדבקה בהרפס, ככל-הנראה מאדם שנישק אותה. הוריה בפוסט נרגש: אל תנשקו תינוקות באיזור הפנים, שמרו עליהם (משפחה)
המצילים מזהירים: גלגל ים הוא "גלגל המוות"המצילים מזהירים: גלגל ים הוא "גלגל המוות"כיכר השבת10
גלגלי הים הנפוצים לילדים קטנים, עם מקום להכנסת הרגליים - הם סכנה של ממש לחיי ילדיכם. כל הכללים כיצד לנהוג בבריכה ולשמור על הילדים בריאים ושלמים (הורים, משפחה)
מדריך להורים: תנו חופש לילד שלכםמדריך להורים: תנו חופש לילד שלכםכיכר השבת
התקופה של החופש הגדול מזכירה לנו שאחד מהצרכים הבולטים של הנפש - הוא החופש. מתי ניתן לילדים הקטנים שלנו חופש ומתי נשגיח עליהם בשבע עיניים? (הורים)
היום בו שכחתי את הילדה שלי במכונית לוהטתהיום בו שכחתי את הילדה שלי במכונית לוהטתכיכר השבת
וידוי פומבי: כיצד חטאתי במה שהורים "טובים" חושבים שלעולם לא יעשו

הורים

הנחיית הורים באתר כיכר השבת - ערוץ הורים מביא לכם את כל מה שמעניין וחשוב לדעת בכל תחום בחיי ההורות במשפחה היהודית או החרדית. ידיעות ומחקרים הנחיות והדרכות הורים שיקלו עליכם בחינוך ובזוגיות

כיכר facebook
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לנאמר בכתבה
רבקה רוכברגר
זהירות משלוח חורג // טור דעה
ז' באדר תשעז3
אילוסטרציה
מרדכי כהן
לא יבוא אוטיסט בקהל ה' / טור מטלטל
י"ב באלול תשעו26