סובול  אומן  www.bzkjic..  www..
אין הדרת נשים; במגזרנו יש הדרת גברים!אין הדרת נשים; במגזרנו יש הדרת גברים!כיכר השבת
מי חושב שיש הדרת נשים במגזר שירים את ידו. מסתבר שרבים מאיתנו טועים, אין הדרת נשים, במגזר שלנו יש הדרת גברים. ראיון עם הסופרת והמחנכת מנוחה פוקס (מאמע)
וידאו ויראלי: החגיגה הסודית של התינוקות בלילהוידאו ויראלי: החגיגה הסודית של התינוקות בלילהשושי מילר17
יונתן וסוזנה בלקין, הורים לשני תינוקות חמודים מניו יורק, התקינו מצלמה בחדר השינה של הילדים שלהם כדי לבדוק מה קורה איתם במהלך הלילה - והופתעו כשגילו את התוצאה (הורים)
חובת צפייה: 5 סימנים שהילד עובר התעללות בגןחובת צפייה: 5 סימנים שהילד עובר התעללות בגןכיכר השבת
אתר סמול-טוק הפיק סרטון שכל הורה חייב לצפות בו: 5 סימנים שיאפשרו לכם לזהות שלילד שלכם לא טוב בגן וחלילה הוא עובר התעללות (ילדים, הורים)
מחקר מפתיע: בחופש הילדים צומחים בקצב מהיר יותרמחקר מפתיע: בחופש הילדים צומחים בקצב מהיר יותרכיכר השבת2
מחקר חדש נותן הסבר לתופעה שגרמה לכם לתהות איך תמיד אחרי חופשות, הבגדים של הילד נראים קטנים פתאום. ובכן, כדאי לכם לחדש את מלאי הבגדים לקראת חופשת פסח המתקרבת כי על פי המחקר הילד שלכם עומד לגדול בקצב מהיר יותר.
ילדים לא מחוסנים לא יוכלו להיכנס לגן ילדיםילדים לא מחוסנים לא יוכלו להיכנס לגן ילדיםכיכר השבת
הורים רבים חוששים לחסן את ילדיהם בשל טענות שמושמעות נגד החיסונים שניתנים לילדים וסיפורים על נזקים שנגרמים בעקבותיהם. באוסטרליה החליטו להילחם בתופעה (הורים)
הסינים חוגגים: מדיניות הילד השני הצליחההסינים חוגגים: מדיניות הילד השני הצליחהדניאל הרץ
לראשונה מאז הוכרזה בסין 'מדיניות הילד השני', בשנה האחרונה מספר התינוקות החדשים היה גדול במיוחד. סין שאוכלוסייתה מזדקנת מצאה את עצמה בבעיה קשה (הורים)
כשהילדים הקטנים מבית היתומים מתחתניםכשהילדים הקטנים מבית היתומים מתחתניםעו"ד רבקה שוורץ1
נסו לדמיין לעצמכם, שיום אחד דופקת על דלת ביתכם אשה מבוגרת, עם מטפחת קשורה לשערה ומעיל גדול לגופה, בידיה שני ילדים: אמא שלהם מתה, רצחו אותה, אבא שלהם נעלם, ומתחננת: "קחו אותם" (עמותה, שיווקי)
השיטה שתעזור לכם להרגיע תינוק בוכה באופן מיידיהשיטה שתעזור לכם להרגיע תינוק בוכה באופן מיידיכיכר השבת
חוסר האונים שאוחז בנו מול התינוק שצווח ומוודא בתוך כך שכל מי שנמצא ברדיוס קילומטר ממנו ידע שמשהו מפריע לו, יכול להעביר כל הורה ממוצע על דעתו. שיטה מפתיעה הלקוחה מעולם הרפלקסולוגיה מתיימרת לעזור לכם לפתור את הבעיה הזאת באופן מיידי
כך מתחפשים בצורה בטוחה בפורים • צפוכך מתחפשים בצורה בטוחה בפורים • צפוישראל שפירא
מידי שנה נפגעים ילדים משימוש מסוכן באביזרים ובתחפושות. בארגוני ההצלה מפרסמים סרטוני הדרכה לשימוש נכון ובטוח. הורים שמרו על ילדיכם - השימוש בנפצים מסוכן (חדשות)
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לנאמר בכתבהזהירות משלוח חורג // טור דעהרבקה רוכברגר3
על מלמדים שמגיעים לעבודה עם מזוודה, ועל רכבים שכורים עם תא מטען עמוס לעייפה ועל אבות שנגמר להם המשכורת. איבדנו את ההגיון לפניך, רחם עלינו. לקראת פורים (הורים)
מגייט צו גאולה מיט מאמע?יאללה, פריילעך: "מגייט צו גאולה מיט מאמע?"חיה כהן9
מה אמא - שהיא גם צלמת מוכשרת - עושה בחופשת לידה שנופלת בחודש אדר? הופכת את הילדה שלה לצ'אלמערית ממיסה או לגברת אנגלייה מלאת שיק • השראה לפורים
אילוסטרציהבשורה: חופשת הלידה תוארך בשבוע נוסףאלי רוטמן4
מחאה של אמהות למען הארכת חופשת הלידה רושמת הישג, עם אישורו של חוק המאריך אותה מעט. כשזה יאושר סופית בכנסת, יכנס החוק לתוקף כבר ב-2017. ויש עוד הטבות (ארץ)
מחקר: תינוקות לומדים שפה עוד בבטן אימםמחקר: תינוקות לומדים שפה עוד בבטן אימםדניאל הרץ
מחקר מרתק חדש שנערך בהולנד חשף כי לשפה אותה שמעו התינוקות קודם לידתם יש השפעה בגיל מאוחר יותר על לימודי אותה שפה. מסקנת החוקרים: "דברו עם התינוקות" (הורים)
מה שחברתי השכולה אמרה לי ושינה את חיימה שחברתי השכולה אמרה לי ושינה את חייכיכר השבת
ניס סטירק, עורכת באתר popsugar בטור מטלטל על תובנותיה כאמא, שחברתה הטובה אבדה את בתה לנצח
אילוסטרציהמדינת ישראל - מקום מצוין לגדל בו ילדיםאלי רוטמן4
אם חשבתם כי בישראל קשה עד בלתי אפשרי לגדל ילדים באיכות חיים נאותה, כנראה זה רק בראש שלכם: תחשבו שוב - סקר בינלאומי מציג תוצאות מחמיאות מאוד לישראל (משפחה)
האבא שמנצח את הסטיגמה וקולע צמה למופתצפו: האבא שמנצח את הסטיגמה וקולע צמה למופתכיכר השבת3
חשבתם שזה התפקיד של אמא? חשבתם שגברים לא מצליחים להתמודד אפילו עם קוקו פשוט? אז חשבתם. קבלו את האבא שמנצח את הסטיגמה (ילדים, הורים)
אילוסטרציהמשמורת משותפת שווה על הילדים, טובה גם לאימאאלי רוטמן
כשילדים ישנים ומבלה עם אביו זמן שווה לזמן בו הוא עושה את אותו הדבר עם אמו, הקשר איתה רק מתחזק - כך התברר במחקר מקיף שנערך לאחרונה (משפחה, הורים)
אילוסטרציהרוצים להאריך את ימי הוריכם? תתקשרו יותרדניאל הרץ1
מומחים ומחקרים קובעים כי בדידות עשויה לגרום למחלות רבות וכי אנשים מבוגרים שנהנו מקשרי חברה עשירים יותר נטו להאריך ימים ולהיות בריאים יותר (הורים, משפחה)
שובבות חמודה או צורך בייעוץ מקצועי? אילוסטרציהבעיית התנהגות אצל ילדים - שובבות או ייעוץ מקצועי?kikar.co.il בשיתוף מאוחדת
לעתים, מכל מיני נסיבות, מתפחות אצל הילד בעיות התנהגותיות שמשפיעות גם על מצבו החברתי, בלימודים וגם מול ההורים. מתי נדע אם זו תופעה חולפת או שיש צורך בטיפול מקצועי? מדריך חינוכי (משפחה, שיווקי)
אילוסטרציהאמא עובדת היא לא אמא מאושרת?שרה כהן, מאמע
"שיר ושבחה למי שהשכילה לבחור את קריירת חדר הילדים", כך נכתב בטקסט על אמהות וקריירה. שרה כהן בטור תגובה: "לא כל אמא בנויה לשבת בבית, האושר בא מבפנים" (טור)
לא תאמינו מה אמא גילתה בנשכן של הילדלא תאמינו מה אמא גילתה בנשכן של הילדמאמע
הגיע הרגע הזה, השיניים שלו מתחילות לצמוח, הוא מתחיל לצרוח, ואתם מברכים את את הגאון שהמציא את הנשכן. אבל אחרי שתקראו את הכתבה הזאת, יתכן שתחשבו פעמיים לפני שתכניסו לפיו של הקטן שלכם את 'משתיק הקול' הפלאי הזה (בריאות)
מה מורחים על הלחם? שאלה טובה2 מתכונים לממרחים מנצחים לסנדוויץ' של ארוחת עשרkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
הסנדוויץ' של הילדים בבית הספר חייב להיות ארוחה מזינה ובריאה. הם רוצים שוקולד? אנחנו רוצים שיקבלו את האנרגיה הדרושה להם כדי להתפתח. אז הנה שתי הצעות מעולות (משפחה, שיווקי)
האם אנחנו באמת הורים טובים? מדריך. אילוסטרציההאם אנחנו באמת הורים טובים? מדריך למתחיליםkikar.co.il בשיתוף מאוחדת3
איך אנחנו באמת יכולים לדעת אם הצלחנו? כיצד נוכל להעביר את הדרישות לילד שרק מעוניין במילוי אחר מבוקשו? האם אנחנו צריכים להיות סבלניים או נוקשים? (משפחה, שיווקי)
הטיפול הטוב ביותר: חינוך לשמירה על השיניים. אילוסטרציהאיך לשמור על השיניים של הילד, גם החלביותkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
כל השיניים החלביות סופן ליפול, אז אפשר לכאורה לאכול ולשתות מה שרוצים: מלא סוכר ומלא פחמימות. כי מה זה משנה אם זה מזיק לשיניים, הרי הן בין כה לא ישארו איתנו לנצח....האמנם? אז הכנו כתבה מיוחדת בשיתוף ד"ר אביטל מתן, רופא שיניים ארצי במאוחדת, שכל כולה הוקרה לשיניים חלביות (הורים, שיווקי)
יתושים אורבים לעקיצה גם בחורף. אילוסטרציהאיך לשמור את הילדים מעקיצות? עשה ואל תעשהkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
הגיע החורף וחשבתם שנגמרו העקיצות ותוכלו לישון בשלווה? זה לא בהכרח נכון. אין מקום סודי אליו בורחים בעלי הכנף המעצבנים, והם עדיין מחכים לכל רגע להפריע לנו. איך בכל זאת מקלים את כאב העקיצה? ומה עם דבורים ועקרבים? (הורים, שיווקי)
אל תיבהלו. פחדי לילה אצל ילדים שכיחים. אילוסטרציהאיך הם יירדמו אם יש מתחת למיטה מפלצת מפחידה?kikar.co.il בשיתוף מאוחדת
כל הורה מכיר את הפחד של הילדים הקטנים בהירדמות בחשיכה. הדמיונות מתחילים להתפרע, והמפלצות כנראה חוגגות דווקא בחדרם של הקטנטנים. כיכר השבת בשיתוף מאוחדת במדריך אמיץ במיוחד (הורים, שיווקי)

הורים

הנחיית הורים באתר כיכר השבת - ערוץ הורים מביא לכם את כל מה שמעניין וחשוב לדעת בכל תחום בחיי ההורות במשפחה היהודית או החרדית. ידיעות ומחקרים הנחיות והדרכות הורים שיקלו עליכם בחינוך ובזוגיות

עדכונים
כיכר facebook
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לנאמר בכתבה
רבקה רוכברגר
זהירות משלוח חורג // טור דעה
ז' באדר תשעז3
אילוסטרציה
מרדכי כהן
לא יבוא אוטיסט בקהל ה' / טור מטלטל
י"ב באלול תשעו26