ניסים בלאק  jerusalem  אבי דלמנטי  אהרן
מגייט צו גאולה מיט מאמע?יאללה, פריילעך: "מגייט צו גאולה מיט מאמע?"חיה כהן9
מה אמא - שהיא גם צלמת מוכשרת - עושה בחופשת לידה שנופלת בחודש אדר? הופכת את הילדה שלה לצ'אלמערית ממיסה או לגברת אנגלייה מלאת שיק • השראה לפורים
אילוסטרציהבשורה: חופשת הלידה תוארך בשבוע נוסףאלי רוטמן4
מחאה של אמהות למען הארכת חופשת הלידה רושמת הישג, עם אישורו של חוק המאריך אותה מעט. כשזה יאושר סופית בכנסת, יכנס החוק לתוקף כבר ב-2017. ויש עוד הטבות (ארץ)
מחקר: תינוקות לומדים שפה עוד בבטן אימםמחקר: תינוקות לומדים שפה עוד בבטן אימםדניאל הרץ
מחקר מרתק חדש שנערך בהולנד חשף כי לשפה אותה שמעו התינוקות קודם לידתם יש השפעה בגיל מאוחר יותר על לימודי אותה שפה. מסקנת החוקרים: "דברו עם התינוקות" (הורים)
מה שחברתי השכולה אמרה לי ושינה את חיימה שחברתי השכולה אמרה לי ושינה את חייכיכר השבת
ניס סטירק, עורכת באתר popsugar בטור מטלטל על תובנותיה כאמא, שחברתה הטובה אבדה את בתה לנצח
אילוסטרציהמדינת ישראל - מקום מצוין לגדל בו ילדיםאלי רוטמן4
אם חשבתם כי בישראל קשה עד בלתי אפשרי לגדל ילדים באיכות חיים נאותה, כנראה זה רק בראש שלכם: תחשבו שוב - סקר בינלאומי מציג תוצאות מחמיאות מאוד לישראל (משפחה)
האבא שמנצח את הסטיגמה וקולע צמה למופתצפו: האבא שמנצח את הסטיגמה וקולע צמה למופתכיכר השבת3
חשבתם שזה התפקיד של אמא? חשבתם שגברים לא מצליחים להתמודד אפילו עם קוקו פשוט? אז חשבתם. קבלו את האבא שמנצח את הסטיגמה (ילדים, הורים)
אילוסטרציהמשמורת משותפת שווה על הילדים, טובה גם לאימאאלי רוטמן
כשילדים ישנים ומבלה עם אביו זמן שווה לזמן בו הוא עושה את אותו הדבר עם אמו, הקשר איתה רק מתחזק - כך התברר במחקר מקיף שנערך לאחרונה (משפחה, הורים)
אילוסטרציהרוצים להאריך את ימי הוריכם? תתקשרו יותרדניאל הרץ1
מומחים ומחקרים קובעים כי בדידות עשויה לגרום למחלות רבות וכי אנשים מבוגרים שנהנו מקשרי חברה עשירים יותר נטו להאריך ימים ולהיות בריאים יותר (הורים, משפחה)
שובבות חמודה או צורך בייעוץ מקצועי? אילוסטרציהבעיית התנהגות אצל ילדים - שובבות או ייעוץ מקצועי?kikar.co.il בשיתוף מאוחדת
לעתים, מכל מיני נסיבות, מתפחות אצל הילד בעיות התנהגותיות שמשפיעות גם על מצבו החברתי, בלימודים וגם מול ההורים. מתי נדע אם זו תופעה חולפת או שיש צורך בטיפול מקצועי? מדריך חינוכי (משפחה, שיווקי)
אילוסטרציהאמא עובדת היא לא אמא מאושרת?שרה כהן, מאמע
"שיר ושבחה למי שהשכילה לבחור את קריירת חדר הילדים", כך נכתב בטקסט על אמהות וקריירה. שרה כהן בטור תגובה: "לא כל אמא בנויה לשבת בבית, האושר בא מבפנים" (טור)
לא תאמינו מה אמא גילתה בנשכן של הילדלא תאמינו מה אמא גילתה בנשכן של הילדמאמע
הגיע הרגע הזה, השיניים שלו מתחילות לצמוח, הוא מתחיל לצרוח, ואתם מברכים את את הגאון שהמציא את הנשכן. אבל אחרי שתקראו את הכתבה הזאת, יתכן שתחשבו פעמיים לפני שתכניסו לפיו של הקטן שלכם את 'משתיק הקול' הפלאי הזה (בריאות)
מה מורחים על הלחם? שאלה טובה2 מתכונים לממרחים מנצחים לסנדוויץ' של ארוחת עשרkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
הסנדוויץ' של הילדים בבית הספר חייב להיות ארוחה מזינה ובריאה. הם רוצים שוקולד? אנחנו רוצים שיקבלו את האנרגיה הדרושה להם כדי להתפתח. אז הנה שתי הצעות מעולות (משפחה, שיווקי)
האם אנחנו באמת הורים טובים? מדריך. אילוסטרציההאם אנחנו באמת הורים טובים? מדריך למתחיליםkikar.co.il בשיתוף מאוחדת3
איך אנחנו באמת יכולים לדעת אם הצלחנו? כיצד נוכל להעביר את הדרישות לילד שרק מעוניין במילוי אחר מבוקשו? האם אנחנו צריכים להיות סבלניים או נוקשים? (משפחה, שיווקי)
הטיפול הטוב ביותר: חינוך לשמירה על השיניים. אילוסטרציהאיך לשמור על השיניים של הילד, גם החלביותkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
כל השיניים החלביות סופן ליפול, אז אפשר לכאורה לאכול ולשתות מה שרוצים: מלא סוכר ומלא פחמימות. כי מה זה משנה אם זה מזיק לשיניים, הרי הן בין כה לא ישארו איתנו לנצח....האמנם? אז הכנו כתבה מיוחדת בשיתוף ד"ר אביטל מתן, רופא שיניים ארצי במאוחדת, שכל כולה הוקרה לשיניים חלביות (הורים, שיווקי)
יתושים אורבים לעקיצה גם בחורף. אילוסטרציהאיך לשמור את הילדים מעקיצות? עשה ואל תעשהkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
הגיע החורף וחשבתם שנגמרו העקיצות ותוכלו לישון בשלווה? זה לא בהכרח נכון. אין מקום סודי אליו בורחים בעלי הכנף המעצבנים, והם עדיין מחכים לכל רגע להפריע לנו. איך בכל זאת מקלים את כאב העקיצה? ומה עם דבורים ועקרבים? (הורים, שיווקי)
אל תיבהלו. פחדי לילה אצל ילדים שכיחים. אילוסטרציהאיך הם יירדמו אם יש מתחת למיטה מפלצת מפחידה?kikar.co.il בשיתוף מאוחדת
כל הורה מכיר את הפחד של הילדים הקטנים בהירדמות בחשיכה. הדמיונות מתחילים להתפרע, והמפלצות כנראה חוגגות דווקא בחדרם של הקטנטנים. כיכר השבת בשיתוף מאוחדת במדריך אמיץ במיוחד (הורים, שיווקי)
הקשר בין ויטמין C למחלת צפדינה שתקפה יורדי יםאיך משיגים הרבה ויטמינים? ומה הקשר לשיט בספינהkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
הם נמצאים בכל דבר שאנחנו אוכלים והם החותמת האמתית אם המזון ראוי לאכילה או לא. אבל לא, אלה לא החרקים שמתחבאים לנו באוכל, אלא הויטמינים. למה בכלל צריך אותם ומה הקשר לשיט ממושך בספינה בלב ים לאכילת תפוזים? (משפחה, שיווקי)
יש דבר כזה כריך מושלם לילד? אילוסטרציהתזונה נכונה לילדים מתחילה בכריך בגן ובבית ספרkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
מה מורחים בכריך לילד כדי שיהיה גם בריא וגם טעים? ארוחת בוקר לפני היציאה לגן או רק ארוחת עשר? ואיך מעודדים את הילד לאכול בזמן? כל התשובות על תזונת הבוקר של הילד (הורים, שיווקי)
יומנה של אמא חרדית: מכתב לקדוש ברוך הואיומנה של אמא חרדית: מכתב לקדוש ברוך הואמאמע
אלוקים, הילדים מאתגרים ומחליטים לעשות סקנדל על כל צעד ושעל
טקס השקת תכנית מיל"ה לנוער מתמודדבשיתוף המשטרה: תכנית חברתית לנוער מתמודדkikar.co.il בשיתוף שתילים8
בשיתוף פעולה בין עמותת שתילים למרחב דן במשטרה נחנכה תוכנית מיל"ה (משטרת ישראל למען הנוער) ממוקדת לנוער מתמודד במטרה להעביר מסרים חברתיים וסביבתיים: "האחריות והבחירה תלויה בכל נער ונער" (חינוך, שיווקי)
להפוך את התסריט ולשמוע מהם יותרהורים, הנה טריק שיגרום לילדים לספר לכם יותרכיכר השבת
טקטיקת חובה שכל הורה חייב להכיר כדי לדובב את הילד בהצלחה. רמז: בפעם הבאה שאתם יושבים לדבר על איך עבר עליהם היום, תהפכו את התסריט (חינוך ילדים, הורים)
ממיס את הגולשים: ילד עם תסמונת אצל הספרממיס את הגולשים: ילד עם תסמונת אצל הספריאיר טוקר8
מה בסרטון הזה כל כך מרגש מיליוני צופים ברחבי העולם? אולי העובדה שאפילו ילד "רגיל" לא מצליח לשבת בשקט מרשים שכזה על כסא הספר. צפו בווידאו (ויראלי, מעניין)
האם גם ילדים כדאי לחסן נגד שפעת? אילוסטרציהאל תתנו לשפעת להשפיע - מדריך למתחסן המתחילkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
כל חורף מגיעה לארצנו האורחת החביבה: השפעת העונתית והמוכרת, כאשר ברוב המקרים המחלה נמשכת יומיים עד שבוע ומוציאה אותנו מהשגרה ישר למיטה ולכמות טישו בלתי נגמרת. אז מה עושים? מתחסנים? (משפחה, שיווקי)
ח"כ יעקב אשר"שעת הנקה" - לא רק במשרה מלאהישראל כהן3
ועדת שרים לענני חקיקה אישרה את הצעת החוק של ח"כ יעקב אשר שתקבע כי תינתן "שעת הנקה" גם לעובדת 8 שעות ביום ולא רק לעובדת במשרה מלאה (חדשות, חרדים)
מטריד: כך ניתן לקחת תינוק מבית החולים ולהיעלםמטריד: כך ניתן לקחת תינוק מבית החולים ולהיעלםרחלי פרייפלד
מזל טוב, נולד לך תינוק או תינוקת. את בטוחה כי הוא כעת מטופל היטב במקום המיועד לתינוקות שרק נולדו 'התינוקייה'. מחקר מדאיג מצביע על הקלות הבלתי נסבלת בה ניתן להכנס לתינוקיה, לקחת תינוק או תינוקת, מה שמתחשק - וללכת (תינוקות)
חופשת לידה לגברים? לא במציאותחופשת לידה לגברים? לא במציאותדניאל הרץ6
על פי החוק אבות יכולים גם לצאת לחופשת לידה או בשמה החדש "חופשת הורות", אך בפועל מעט מאד גברים מבצעים זאת בפועל מסיבות שונות המפלות לרעה את האבות (הורים)

הורים

הנחיית הורים באתר כיכר השבת - ערוץ הורים מביא לכם את כל מה שמעניין וחשוב לדעת בכל תחום בחיי ההורות במשפחה היהודית או החרדית. ידיעות ומחקרים הנחיות והדרכות הורים שיקלו עליכם בחינוך ובזוגיות

עדכונים
כיכר facebook
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לנאמר בכתבה
רבקה רוכברגר
זהירות משלוח חורג // טור דעה
ז' באדר תשעז3
אילוסטרציה
מרדכי כהן
לא יבוא אוטיסט בקהל ה' / טור מטלטל
י"ב באלול תשעו26