hah rhcu..  hbhr..  www..  אבי אילסון..
חופש קטן יותר. השר נפתלי בנטבשורה להורים: יצומצמו מספר ימי החופשה של התלמידיםכיכר השבת29
לאחר שנים של מחאות ההורים על מספר ימי החופשה הרבים להם זוכים התלמידים למרות שהם ימי עבודה מן המניין במשק מתכוון שר החינוך בנט להפחית שבעה ימי חופשה כבר בשנה הבאה (בארץ)
הבלנבים. תאגיד המחזור אל"המיחזורית הזמן והבלנבים מרעננים לכם הקיץkikar.co.il בשיתוף תאגיד המיחזור אל"ה
הקיץ מגיע ואתו הפתעה לילדים. תאגיד המיחזור אל"ה מציג: 'הבלנבים ומיחזורית הזמן'- חוברת קומיקס צבעונית ומרתקת מלווה בדיסק שמע בניצוחו של ר' יוסלה אייזנבך, שתעניק לילדיכם את יפי המיחזור בצורה חווייתית, מלאת מתח והומור (משפחה, שיווקי)
חלב סויהתחליפי חלב יכולים לפגוע בגביהה של הילדדניאל הרץ8
מחקר שנערך בקנדה מצא כי ילדים בני שנתיים עד שש שנים ששתו כוס חלב פרה רגיל היו גבוהים ב-0.4 ס"מ בממוצע מאשר ילדים ששתו תחליפי חלב אחרים מהצומח (הורים)
אילוסטרציהלאורך כל הדרך: חבילת הלידה הטובה בישראלkikar.co.il בשיתוף הדסה
ערכת הפרשת חלה במתנה מהאגיס.להפריש חלה עם חברות ולקבל ערכה מפנקת מתנהkikar.co.il בשיתוף האגיס
את נמצאת בפתחה של דרך חדשה ומשמעותית בחייך ובחיי משפחתך, לקראת כל החוויות הראשונות וההתרגשויות הצפויות לך עם התינוק הקטן שלך. זה הזמן להתכונן בתפילות ובקשות לקראת הרגע הגדול במצוות הפרשת חלה – הידועה כסגולה ללידה קלה (משפחה, שיווקי)
מחקר: פגים גדלים להיות תלמידים טוביםמחקר: פגים גדלים להיות תלמידים טוביםדניאל הרץ4
מחקר חדש שנערך בקרב 1.3 מיליון ילדים שנולדו כפגים מצא כי למרות התפיסה הרווחת רובם גדלו להיות תלמידים טובים, חלקם אפילו מחוננים. הסיבה לכך עדיין לא ידועה (משפחה)
מתנות לידה מושלמות ליולדת הטרייה. האגיסהאגיס: מתנות לידה מושלמות ליולדת הטרייהkikar.co.il בשיתוף האגיס
החגיגה בעיצומה, הביקורים במחלקה בלתי פוסקים וההכנות לשולם זוכער או לקידוש בעיצומן. עכשיו את שואלת ומתייעצת עם כולן, מה הכי כדאי לקנות לה במתנה לרגל הלידה המשמחת. להאגיס יש את הפתרון המושלם עבורך, מתנת לידה שהיא גם פרקטית, גם מקורית וגם מפנקת (משפחה, שיווקי)
אילוסטרציהעוד לא החלטתם? שבועיים אחרונים בהחלטכיכר השבת3
תכנית 'חיסכון לכל ילד' נתנה להורים חצי שנה להחליט היכן להשקיע את כספי החיסכון שמגיעים מהמדינה והאם להכפיל אותם ובאיזה רמת סיכון הם מעוניינים. כל הפרטים (הורים)
הסיוט של הגרושים: "איבדתי את ילדיי"הסיוט של הגרושים: "איבדתי את ילדיי"נתנאל לייפר46
הם התגרשו ומאז הוא איבד גם את הילדים. תופעת הניכור ההורי - פוגעת בהורים ובילדים הנפגעים נפשית מהמצב הלא תקין. יום המודעות הבינלאומי לתסמונת הניכור ההורי (הורים)
עייפים כשאתם חוזרים הביתה? פתרון חדשעייפים כשאתם חוזרים הביתה? פתרון חדשכיכר השבת
מחקר חדש שנערך בגרמניה ובפינלנד מצא את הפתרון היעיל לעייפות ולחוסר אנרגיה שאנו חשים בחלקו השני של היום. פתרון שלא אורך זמן רב אך בעל השפעה ארוכה (משפחה)
"מרגיש את הלבד שלי". אילוסטרציה, למצולם אין קשר לכתבהלהיות גרוש בפסח: כך חוגגות המשפחות המפורקותנתנאל לייפר15
ליל הסדר הוא אחד האירועים המשפחתיים ביותר בשנה, דווקא בו ישנם כאלו שאינם מוצאים את מקומם • הצצה לעולמם של הגרושים וההתלבטויות שלהם לקראת החג המתקרב (הורים)
מספר אחד גם בספיגה וגם בגמילה. בייביסיטר.החיתול מספר אחד: גם בספיגה וגם בגמילהkikar.co.il בשיתוף בייביסיטר2
מבדיקה השוואתית שערכה בחודש דצמבר האחרון המעבדה המובילה בעולם לבדיקת חיתולים SGS COURTRAY שבצרפת, עולה כי "בייביסיטר" סופגים יותר מכל חיתול. המותג ממשיך להפתיע וממצב את עצמו גם כמותג המוביל בארץ בפתרונות החתלה וגמילה (הורים, שיווקי)
אין הדרת נשים; במגזרנו יש הדרת גברים!אין הדרת נשים; במגזרנו יש הדרת גברים!כיכר השבת
מי חושב שיש הדרת נשים במגזר שירים את ידו. מסתבר שרבים מאיתנו טועים, אין הדרת נשים, במגזר שלנו יש הדרת גברים. ראיון עם הסופרת והמחנכת מנוחה פוקס (מאמע)
וידאו ויראלי: החגיגה הסודית של התינוקות בלילהוידאו ויראלי: החגיגה הסודית של התינוקות בלילהשושי מילר17
יונתן וסוזנה בלקין, הורים לשני תינוקות חמודים מניו יורק, התקינו מצלמה בחדר השינה של הילדים שלהם כדי לבדוק מה קורה איתם במהלך הלילה - והופתעו כשגילו את התוצאה (הורים)
חובת צפייה: 5 סימנים שהילד עובר התעללות בגןחובת צפייה: 5 סימנים שהילד עובר התעללות בגןכיכר השבת
אתר סמול-טוק הפיק סרטון שכל הורה חייב לצפות בו: 5 סימנים שיאפשרו לכם לזהות שלילד שלכם לא טוב בגן וחלילה הוא עובר התעללות (ילדים, הורים)
מחקר מפתיע: בחופש הילדים צומחים בקצב מהיר יותרמחקר מפתיע: בחופש הילדים צומחים בקצב מהיר יותרכיכר השבת2
מחקר חדש נותן הסבר לתופעה שגרמה לכם לתהות איך תמיד אחרי חופשות, הבגדים של הילד נראים קטנים פתאום. ובכן, כדאי לכם לחדש את מלאי הבגדים לקראת חופשת פסח המתקרבת כי על פי המחקר הילד שלכם עומד לגדול בקצב מהיר יותר.
ילדים לא מחוסנים לא יוכלו להיכנס לגן ילדיםילדים לא מחוסנים לא יוכלו להיכנס לגן ילדיםכיכר השבת
הורים רבים חוששים לחסן את ילדיהם בשל טענות שמושמעות נגד החיסונים שניתנים לילדים וסיפורים על נזקים שנגרמים בעקבותיהם. באוסטרליה החליטו להילחם בתופעה (הורים)
הסינים חוגגים: מדיניות הילד השני הצליחההסינים חוגגים: מדיניות הילד השני הצליחהדניאל הרץ
לראשונה מאז הוכרזה בסין 'מדיניות הילד השני', בשנה האחרונה מספר התינוקות החדשים היה גדול במיוחד. סין שאוכלוסייתה מזדקנת מצאה את עצמה בבעיה קשה (הורים)
כשהילדים הקטנים מבית היתומים מתחתניםכשהילדים הקטנים מבית היתומים מתחתניםעו"ד רבקה שוורץ1
נסו לדמיין לעצמכם, שיום אחד דופקת על דלת ביתכם אשה מבוגרת, עם מטפחת קשורה לשערה ומעיל גדול לגופה, בידיה שני ילדים: אמא שלהם מתה, רצחו אותה, אבא שלהם נעלם, ומתחננת: "קחו אותם" (עמותה, שיווקי)
השיטה שתעזור לכם להרגיע תינוק בוכה באופן מיידיהשיטה שתעזור לכם להרגיע תינוק בוכה באופן מיידיכיכר השבת
חוסר האונים שאוחז בנו מול התינוק שצווח ומוודא בתוך כך שכל מי שנמצא ברדיוס קילומטר ממנו ידע שמשהו מפריע לו, יכול להעביר כל הורה ממוצע על דעתו. שיטה מפתיעה הלקוחה מעולם הרפלקסולוגיה מתיימרת לעזור לכם לפתור את הבעיה הזאת באופן מיידי
כך מתחפשים בצורה בטוחה בפורים • צפוכך מתחפשים בצורה בטוחה בפורים • צפוישראל שפירא
מידי שנה נפגעים ילדים משימוש מסוכן באביזרים ובתחפושות. בארגוני ההצלה מפרסמים סרטוני הדרכה לשימוש נכון ובטוח. הורים שמרו על ילדיכם - השימוש בנפצים מסוכן (חדשות)
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לנאמר בכתבהזהירות משלוח חורג // טור דעהרבקה רוכברגר3
על מלמדים שמגיעים לעבודה עם מזוודה, ועל רכבים שכורים עם תא מטען עמוס לעייפה ועל אבות שנגמר להם המשכורת. איבדנו את ההגיון לפניך, רחם עלינו. לקראת פורים (הורים)
מגייט צו גאולה מיט מאמע?יאללה, פריילעך: "מגייט צו גאולה מיט מאמע?"חיה כהן9
מה אמא - שהיא גם צלמת מוכשרת - עושה בחופשת לידה שנופלת בחודש אדר? הופכת את הילדה שלה לצ'אלמערית ממיסה או לגברת אנגלייה מלאת שיק • השראה לפורים
אילוסטרציהבשורה: חופשת הלידה תוארך בשבוע נוסףאלי רוטמן4
מחאה של אמהות למען הארכת חופשת הלידה רושמת הישג, עם אישורו של חוק המאריך אותה מעט. כשזה יאושר סופית בכנסת, יכנס החוק לתוקף כבר ב-2017. ויש עוד הטבות (ארץ)
מחקר: תינוקות לומדים שפה עוד בבטן אימםמחקר: תינוקות לומדים שפה עוד בבטן אימםדניאל הרץ
מחקר מרתק חדש שנערך בהולנד חשף כי לשפה אותה שמעו התינוקות קודם לידתם יש השפעה בגיל מאוחר יותר על לימודי אותה שפה. מסקנת החוקרים: "דברו עם התינוקות" (הורים)
מה שחברתי השכולה אמרה לי ושינה את חיימה שחברתי השכולה אמרה לי ושינה את חייכיכר השבת
ניס סטירק, עורכת באתר popsugar בטור מטלטל על תובנותיה כאמא, שחברתה הטובה אבדה את בתה לנצח

הורים

הנחיית הורים באתר כיכר השבת - ערוץ הורים מביא לכם את כל מה שמעניין וחשוב לדעת בכל תחום בחיי ההורות במשפחה היהודית או החרדית. ידיעות ומחקרים הנחיות והדרכות הורים שיקלו עליכם בחינוך ובזוגיות

כיכר facebook
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לנאמר בכתבה
רבקה רוכברגר
זהירות משלוח חורג // טור דעה
ז' באדר תשעז3
אילוסטרציה
מרדכי כהן
לא יבוא אוטיסט בקהל ה' / טור מטלטל
י"ב באלול תשעו26