אאא

את המים הישראלים אין צורך להציג בפניכם. נכון?

בעיית האבנית מוכרת וידועה לכולם. האבנית פוגעת במכשירי חשמל רבים, החל מהקומקום החשמלי, וכלה במכונת הכביסה.

למעשה, אין כמעט מכשיר חשמלי שיש לו נגיעה למים ואינו סובל מבעיית האבנית. קומקום ומכונת כביסה כבר אמרנו, ומה עם דוד השמש, מדיח הכלים, מיחם השבת וכדומה.

מה שהרבה לא יודעים, היא העובדה הפשוטה, ככל שמצטברת יותר אבנית במכשיר, כך, זמן החימום יהיה ארוך יותר.

דהיינו, אם רק נמצא דרך לנקות את האבנית בתדירות גבוהה, נחסוך בעלויות החשמל שלנו. המים הישראלים זכו לכינוי מים קשים בגלל כמות האבן הנמצאת בהם.

'פזגז' מציעה פתרון שיכול לחסוך לכם עד 50% מהוצאות החשמל. למכשיר שמשווקת החברה, זה הנקרא "אבניX", יש יכולת מדהימה, הוא מונע הצטברות אבנית על צינורות המים, מה שמבטיח שהמים שמגיעים למכשיר החשמלי, הינם "רכים" יותר ומכילים פחות אבן.

פחות אבן במים, פירושו פחות שכבת אבנית שמצטברת על המכשיר החשמלי, שמשמעותה חסכון של 50% בצריכת החשמל. הוא אשר אמרנו – "מים נקיים, פחות חשמל".

המכשיר מותקן על הצינור שמוביל את המים לבית, והוא חיצוני למים, דהיינו, לא קיימת פעולת ניקוי הפוגעת במים, אין שימוש בחומרים כימקליים. ה'אבניX' מפרק וממוסס את האבנית שבמים ומונע ממנה להצטבר בשכבות על גבי המכשירים החשמליים.

והנה לכם טיפ של 'האתר החרדי – כיכר השבת': אם לא השתמשתם בדוד החשמל שלכם במשך כל ימות הקיץ, בוודאי הצטברה בו שכבת אבנית, אם תנקו אותה בטרם ימי החורף, תחסכו מאות שקלים בחשבונות החשמל שלכם.