אאא

לרגל ימי בין הזמנים, החליטו בעיריית אשדוד לקיים פעילות ייחודיות לילדי הקהילה החרדית. הציבור החרדי באשדוד מונה כיום כ-40,000 נפש.

את הפעילות בחרה העירייה למקם בבית הספר 'מגינים' שברובע ג'. במסגרת הפעילות הובאו למקום מתקנים שונים שסיפקו לילדי הציבור החרדי מעין 'מיני לונה פארק'.

עכשיו, עם סיום הפעילות, טוענים הורים לתלמידי בית הספר, כי בית הספר נהרס על ידי אלפי הילדים החרדיים שבאו להשתתף בפעילות.

"אף אחד לא ביקש מאיתנו רשות", אומרים ההורים. העירייה מצידה שמחלקת תרבות תורנית שלה הייתה אחראית על הפעילות, אומרת כי מדובר כאן ב'צרות עין' נטו. בעירייה אומרים כי כל הפעילות התנהלה בכפוף לכל הכללים ודרישות כוחות הביטחון וההצלה. מה גם שבית הספר שודרג ומצבו טוב יותר מכפי שהיה טרם התקיימה בו הפעילות.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

נוסף על כך אומרים במחלקה לתרבות תורנית כי כל האישורים הנדרשים ניתנו על ידי הגורמים המתאימים. ראש העיר ומנכ"ל העירייה אף הגיעו לברך את הילדים.

מתברר כי כנראה מדובר בסערה הכוס מים שכן העירייה מתכוונת לנקות את המקום ולשפר את מצבו אף מכפי שהיה קודם לפעילות האמורה, אלא שהניקוי אמור לקחת מספר ימים ומישהו ביקש לעשות הון פוליטי על גב הסיפור הזה.

גורמים בקהילה החרדית באשדוד אמרו ל'כיכר' השבת, "אין לנו עניין במריבות מיותרות, בעיר שורר דו קיום מוצלח שיכול להוות דוגמא לכל עיר בה חיים יחד חילונים וחרדים".