אאא

החרדים חוגגים את תבוסתה של ציפי לבני, היו"ר לשעבר של מפלגת "קדימה", שלא פספסה אף הזדמנות כדי להתנגח בציבור החרדי.

יו"ר ש"ס ושר הפנים אלי ישי התקשר הבוקר (רביעי) ליו"ר "קדימה" הנבחר, חבר-הכנסת שאול מופז, וברכו על נצחונו בפריימריז למפלגה.

יו"ר ש"ס קרא למופז לשקול להצטרף לממשלת חירום. "בעת הזו, שמדינת ישראל עומדת בפני הכרעות גורליות נחוצה האחדות יותר מתמיד, ומר מופז יכול לתרום לכך רבות מנסיונו הרב", צוטט ישי באתר ש"ס.

אייכלר: "לבני פלגה את העם"

יו"ר סיעת יהדות התורה ח"כ הרב ישראל אייכלר בירך אף הוא את מופז לרגל נצחונו במאבק על ראשות קדימה.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

"הקב"ה אוהב את מי שאוהב את אוהביו ויודעי שמו. מי שפילגה את העם בין 'הטובים התורמים והציונים' לבין לומדי התורה ושומרי המצוות, התקיים בה מה שקרה לכל מי שפגע ביהודים הדבקים באמונה בה' אלוקי ישראל ותורתו. גם אלה שהצליחו לפגוע ולהכאיב, בגזירת שמים, שילמו את המחיר האישי ונצח ישראל לא ישקר", אמר אייכלר למופז.

ח"כ הרב אייכלר בירך את ח"כ שאול מופז שיצליח לאחד את עם ישראל על כל רבדיו כדרך להצלחתו. "אל תיפול למלכודת פופולארית 'לתקוף את החרדים והמתנחלים', הציע לו. "ההסתה והפלגנות של הגב' לבני הכאיבה מאוד, לילדי התתי"ם והוריהם. אך לא הצליחה לשבור את היהדות הנאמנה".

עוד אמר אייכלר למופז: "אני מאחל לך הצלחה בדרך השלום עם היהודים שחשובה לא פחות מן השלום עם השכנים. כי רק באמונה בה' ובתורתו, עם ישראל יוכל להתאחד אל מול אויביו".