אאא

בעלון החודשי של ההטבות שהפיקה ישראכרט לציבור שומרי התורה היא מציעה מגוון של הטבות והנחות למחזיקי הכרטיס בתוכנית ´מגיע לך יותר´. אם לא קיבלתם עדיין את עלון ההטבות, אנחנו כאן בשבילכם, כי מגיע לכם יותר.

בעלון ההטבות החודשי של ישראכרט, תוכלו למצוא קופון הנחה במלון ניר עציון שלמרגלות הכרמל. ושוברי הטבה והנחה במאות בתי עסק ברחבי הארץ ובריכוזים החרדיים.

בין השאר תוכלו למצוא בעלון שובר הנחה של 200 ₪ ברכישת מערכת סינון אבנית של חברת גל על מוצרי שתייה, שובר הנחה לרכישת אנטי וירוס 2009 ב-95 ₪ בלבד בחב´ ר.נ.ר. מחשבים בבני ברק וקופון הנחה על כל רכישה מעל 100 ₪ בסלון הפאות היוקרתי "עולם הפאה" בירושלים.

בנוסף, מופיעה רשימת בתי עסק שהצטרפו לאחרונה לרשימת בתי העסק המעניקים הנחות קבועות למחזיקי ישראכרט בתוכנית "מגיע לך יותר". בתי העסק החדשים עוסקים בתחומים מגוונים ובהם מרפאות שיניים, הלבשה, צעצועים ומוצרים לתינוק, ריהוט לבית וגן, מינימרקטים, סופרמרקטים ואטליזים, מסעדות גלאט כשר ועוד.

רצינו לכתוב לכם את כל ההטבות, אבל הסתפקנו באלה שיעניינו את רובכם, מבירור שערכנו עולה כי בתוכנית ´מגיע לך יותר´ חברים כיום מעל 45,000 אנשים הנהנים מידי חודש משורת הטבות בלמעלה מ-1,600 חנויות ובתי עסק בריכוזים החרדיים בכל רחבי הארץ.