אאא

יותר ויותר לקוחות חילוניים מעדיפים לרכוש בחנויות וברשתות החרדיות. בענף המזון כבר מזמן לא מדובר בחידוש. לקוחות רבים מהמגזר הכללי גילו שברשתות החרדיות ניתן לקנות במחירים זולים באמת. מתברר שהטרנד לא נעצר במזון, אלא הולך ומתרחב גם לכיוון הלבשת הגברים.

בתקופה האחרונה מדווחים בעלי חנויות בענף ההלבשה החרדי כי יותר ויותר לקוחות מהמגזר הכללי פוקדים את חנויות ההלבשה המובילות במגזר, ורוכשים ממיטב מותגי האופנה במחירים הזולים משמעותית מהתמחור בשוק הכללי וזאת למרות האופי השמרני של עולם האופנה החרדי.

המיתון מתברר גם מקרב לבבות. הכסף בהחלט מדבר, גם אם מדובר בקנייה קצת יותר רחוקה, כזו המאלצת את החילוני להתאים את עצמו לסביבה חרדית.

אברי קציר, מנכ"ל רשתות האופנה החרדיות ´מידות טובות´ ו´גוד פרייס´ אומר כי "אצלנו התופעה כבר מזמן אינה בגדר הפתעה, מגוון המותגים העולמי שמציעות חנויות הרשת מייבוא אישי גדול ומרשים, ותודות למחירים נמוכים משמעותית מהשוק הכללי גם לקוחות חילוניים מהערים הסמוכות באים לרכוש אצלנו".

מה שחשוב לדעת שאופי החנויות היה ונותר חרדי, והמגמה ההולכת וגוברת לא משנה עובדה זו. יתרה מכך, חילונים הבאים לרכוש בחנויות החרדיות, מתאימים את עצמם לסביבה החרדית אליה נקלעו על מנת לחסוך כמה שקלים. גם זו הידברות...