אאא

בורא עולם ממשיך לזכך ולטהר את העולם כולו. מדינות וארצות ימשיכו להסתבך עם עצמן ועם שכניהן. יימשכו שיטפונות, רעידות אדמה, אש וחום, רוחות קשות וסערות, אסונות טבע ואסונות בתעופה, ברכבות ובתחבורה. יהיו דברים שונים ומשונים - העולם נמצא בתוהו ובוהו והכל למען זיכוך העולם, הצמחת והגדלת עם ישראל ומדינת היהודים!

לכל היהודים בעולם: בגלל המצב של עם ישראל עם החמאס, התגברו האנטישמיות והשנאה ליהודים בצורה משמעותית, ורוצים לחטוף יהודים גם מחוץ לארץ ישראל. חטיפת יהודים נכנסה למודעות שלהם. אז יהודים החיים מחוץ לארץ ישראל: לעזוב את החומר, את העסקים הקטנים והבינוניים, ולברוח משם כל עוד אתם נושמים וחיים! לא לפחד להגיע למדינת ישראל, מדינת ישראל היא המקום הכי קדוש, טהור ומוגן מכל העולם!

החמאס הוא זרע עמלק! אף אחד בעולם לא אוהב אותם. מצרים שמחה מאוד שצבא-הגנה-לישראל עושה לה את העבודה, ועוד הרבה מקומות בעולם שמחים על כך שצבא-הגנה-לישראל פוגע במנהיגיהם הראשיים של החמאס וביכולת שלהם, כי יש להם זרועות בכל העולם. צבא-הגנה-לישראל לא רק חותך את הזרועות, אלא גם הורג את התמנון – את החמאס.

החמאס חיכה לאבו מאזן שהבטיח להם חלקים מארץ ישראל וכשזה לא קרה, החליט לפתוח במלחמה נגד ישראל. כל היהודים, במדינת ישראל ובעולם כולו, הבינו והכירו מקרוב, מה זה החמאס ומי הם הערבים שכנינו, גם חלק מהערבים בארץ ישראל. החמאס הוא זרע עמלק, שהם חיות שהפכו לצורת אדם! לא לוותר להם ולא להאמין להם.

ממשלת ישראל: שחיילי צה"ל יהיו מאוד זהירים בכניסה קרקעית לעזה. לחמאס יש עוד עוזרים ושותפים בבונקרים, מתחת לבתים, במנהרות, בבתי חולים, במקומות שצה"ל לא יכול לראות, צריך זהירות גדולה בעניין. כל הבעיות בסוריה, לבנון, עיראק, תורכיה, ירדן ובעוד מקומות, כל הסיבוכים והסכסוכים - הכל מהחמאס.

החמאס חושב שהוא מתעסק עם ארץ ישראל - הוא מתעסק עם מלך מלכי המלכים הקדוש-ברוך-הוא, שיחבוט בהם מכה אחרי מכה, עד שיעלים אותם מהעולם!

בורא עולם עושה ניסי ניסים למדינת ישראל, חיילי צבא-הגנה-לישראל ואזרחי ישראל היהודים! אף אחד לא יכול היה להאמין ולא לשער שכיפת ברזל תיירט 90% מהטילים הנשלחים לעבר מדינת ישראל. כל העבודה הזאת במלואה, היא עבודה של הקדוש-ברוך-הוא! שלא יקום אדם ויגיד 'כוחי ועוצם ידי עשה לי את החיל הזה'. כיפת ברזל כוחה במדינת ישראל.

התפילות והאחדות של עם ישראל מגבירות את ההגנה והשמירה על חיילי צבא-הגנה-לישראל ועל אזרחי ישראל. כל יהודי יתפלל לקדוש-ברוך-הוא איך שהוא יודע. כל היהודים עכשיו עוזרים זה לזה, עושים חסד ואחדות חזקה בעם ישראל. עזבו את החומר ועברו לרוח, הרוח זה החסד והאחדות בעם ישראל.

עולים חדשים שמגיעים לישראל, שיבואו בשמחה ולא בחרדות, אין אנטישמיות בישראל. כל יהודי שעולה לארץ ישראל מבורך מפי עליון! אין ליהודים מה לעשות בחו"ל, כולם שונאים את היהודים. עכשיו השנאה התגברה פי כמה וכמה, תיזהרו שלא יחטפו אתכם. יפגעו בכם פגיעות בגוף, האנטישמיות התגברה חזק בעולם. הקדוש-ברוך-הוא וארץ ישראל פותחים את השערים לכל יהודי ויהודי שיגיע לארץ ישראל!

בארץ ישראל, לא לעלות על טרמפים, בנים ובנות, חיילים וחיילות. הם מגבירים את המאמצים לפגוע ולחטוף יהודים. לא להתלהב מהחיוך, יש להם שני פרצופים, הם דו פרצופיים, לא להתפתות!

כל העולם בהלם, איך עפים מאות טילים לכיוון ישראל וכיפת ברזל מפוצצת אותם. היפה בזה, שהגויים יודעים ואומרים שאצבע אלוקים בדבר ויד ה' מושטת ומגנה על כל ישראל - ועם ישראל חי, קיים וצוהל. הקדוש-ברוך-הוא מגן על עם ישראל מהרוח, האש, המים ומכל הטילים! אזרחי ישראל ישמעו להוראות הביטחון ושאף אחד לא יגיד 'לי זה לא יקרה'. בסופו של דבר יש בחירה חופשית לאדם, תשמרו על נפשותיכם! להעסיק ולבדר את הילדים כדי שלא ישתעממו.

סוריה, אין לה זמן למשחקים של החמאס, היא עסוקה בצרות שלה ותמשיך להימחק.

חיזבאללה, נסראללה והמורדים ימשיכו להימחק.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

תורכיה, הנשיא שלה שוב מאיים. עוד מעט הוא ירגיש מה זה הפליטים מסוריה שנכנסים לתורכיה, ויטפל במדינה שלו.

ירדן, הפליטים מסוריה ועיראק אוכלים אותה חיה, גם היא תיהרס בשלבים.

עיראק מסבכת את כל המדינות סביבה.

במצרים הרעב כבד, הם מסובכים עם עצמם ועם החמאס.

והקדוש-ברוך-הוא, מגן ושומר על צבא-הגנה-לישראל ועל מדינת ישראל, שחס ושלום לא יגעו ולא יקחו אפילו ס"מ אחד של מדינת ישראל!

גדולי ישראל, כמו שזעקתם 18 יום על החטופים ופתחתם שערי שמיים, גם עכשיו לעשות זאת. אתם עושים הרבה, צריך להמשיך ולארגן תפילות יהודים בהמונים! ילדינו וילדיכם נלחמים ומגינים על עם ישראל, ואנחנו כוחנו בפינו להתפלל לבורא עולם! נזעק ונתפלל לבורא עולם שימליך את מלך המשיח בדור הזה!

באדיבות: אתר "תאיר נרי"