אאא

חודש ספטמבר הקרוב צפוי להיות עמוס ביותר לחובבי הטכנולוגיה והגאדג'טים, כאשר ענקיות הטכנולוגיה צפויות להשיק את מכשירי הדגל הבאים שלהם. אירוע ההשקה הגדול מכולם צפוי להיות של חברת אפל, אשר רגילה כבר בהשקות גרנדיוזיות, ותשיק על פי השמועות 2 מכשירי אייפון חדשים, בשני גדלים שונים, לראשונה בהיסטוריה שלה.

עוד לפני כן יקיימו בסמסונג השקה, בה צפויה החברה לחשוף את מכשיר הפאבלט החדש של החברה ה-NOTE 4. זאת לאחר שבשבוע האחרון השיקו בחברה את הגרסה החדשה והיוקרתית של סדרת הדגל גלקסי, שאמורה להתחרות ישירות באייפון 6, בפרט לחובבי המראה היוקרתי, אשר אינם דורשים טלפון טוב באמת...

אחרי כן גם ענקית האלקטרוניקה היפנית, סוני, תקיים אירוע השקה נוצץ. אשר בו צפויה החברה לחשוף את סמארטפון הדגל החדש של החברה ה-Xperia Z3, וזאת חודשים ספורים לאחר שחשפה את טלפון הדגל הקודם ה-Xperia Z2, אשר רק לאחרונה החל להיכנס לשוק.

וכעת מצטרפת גם מטורולה לחגיגה, כשהודיעה כי תקיים אירוע השקה ב-4 בספטמבר. באירוע צפויה החברה להשיק את השעון החכם שלה ה- Moto 360, אשר זכה במחמאות רבות על העיצוב הנקי והמלוטש שלו. ובכך להיכנס רשמית למרוץ המחשוב הלביש.

השעון החכם של מוטורולה כבר הוצג בכנס המפתחים היוקרתי של גוגל, שהתקיים לפני כחודשיים. והוא מריץ כמובן את מערכת ההפעלה החדשה של גוגל למחשוב הלביש, Android Wear. בין גוגל ומוטורולה שוררים יחסים הדוקים, בעיקר בגלל העובדה כי חטיבת המובייל של מוטורולה נרכשה בעבר על ידי גוגל, למרות שהחטיבה כבר נמכרה, וכיום איננה שייכת לגוגל.

בנוסף, מוטורולה צפויה להשיק גם שני טלפונים חכמים חדשים מתוצרתה מסדרות G ו-X. כמו גם אוזניה מיוחדת אשר טרם ברור מה טיבה.