אאא

מחנה תומכי יעלון הולך וצובר תאוצה.

כמעט שבוע כבר חלף מאז החלה המתקפה המרוכזת כנגד סגן ראש הממשלה משה (בוגי) יעלון על הדברים שעמד בכינוס של אנשי פייגלין בליכוד, ורק עתה התעוררו ראשי יו"ש לפתוח במערכה מרוכזת למענו. "אם לא תתייצב לימינו היום, הם אומרים לראש הממשלה, אזי בפעם הבאה כאשר התקשורת השמאלנית תעשה לך "סיכול ממוקד" אל תגלגל עיניים מופתעות".

במכתב ששיגרו היום ראשי המתיישבים ביהודה ובשומרון לראש הממשלה ולשריו מן הליכוד, הם כותבים: "הצטערנו לראות כיצד שרי הממשלה עמדו מנגד, כאשר התרחשה המתקפה המרוכזת והמרושעת כנגד השר בוגי יעלון, על דברים שאמר בגנות "שלום עכשיו" כאשר דימה את מעשיהם לווירוס. הצטערנו לראות כיצד ראש הממשלה נכנס לפאניקה מול התלהמות תקשורתית צפויה מראש".

"בעיקר התאכזבנו לנוכח העובדה שלאורך השנים, כולל בימים אלה, אנשי השמאל מחרפים ומגדפים את המתנחלים והחרדים בביטויים קשים פי כמה מאלה שביטא השר יעלון, וכולם אוטמים אוזניהם וסוכרים את פיהם. מה קרה שפתאום כולם הפכו רגישים לעלבונו של השמאל הקיצוני"?

"להזכירכם, כותבים ראשי יש"ע במכתבם, מדובר באותם שמאלנים שקוראים לנו מתנחבלים, פורעים ואלימים ושרק לאחרונה העזו להוסיף את הביטוי "גידול סרטני" לארסנל הגידופים כלפי ציבור המתיישבים. אבל כשמדמים אותם לחיידקים מזדעזעת המדינה. היכן הייתה רגישות נתניהו כאשר שר בממשלתו, פואד בן אליעזר, קרא לנו "כת שטנית"? האם מנוי וגמור איתכם, שכלפינו ניתן להשתמש בכל מילות הגנאי אבל מול תלונות השמאל נתקפים בפיק ברכיים"?

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

"השמאל מגלגל העיניים הזה, כינה את בגין ושרון רוצחים, קליגולה, היטלר ומוסוליני. סופר השמאל הקיצוני, מאיר שלו, העניק הצעה ביטחונית: "רק כלי נשק אחד חסר היום בארסנל הנשק של צה''ל, והוא התותח הקדוש...''. ויש את גיבורון התרבות אביב גפן שהציע: "בואו נחזיר את כל המתנחלים, חיים או מתים".

"עמוס עוז שקרא לנו, מעל במת כיכר מלכי ישראל: "כת משיחית, אטומה ואכזרית, כנופיית גנגסטרים חמושים, פושעים נגד האנושות, סדיסטים ופוגרומיסטים", והפרופ' זאב שטרנהאל שאמר כי אילו היתה בפלשתינים מעט תבונה, הם היו מרכזים את מאבקם נגד ההתנחלויות".

"יכולנו להמשיך ולצטט אין סוף אמירות מהעבר וההווה, נתעבות זו מזו, כותבים ראשי יש"ע, אבל חוששים אנו שהבעיה אינה טמונה במידע אלא ברעדה שאוחזת בנציגי הימין מול ההגמוניה השמאלנית בתקשורת. שתיקתכם נראית כמי שמתכבדים בקלון חבריכם לממשלה. מה שעשו לדניאל פרידמן שהעז לצאת נגד מחנהו הקודם, עושים כעת לבוגי יעלון. ואתם שותקים. אם אנשי כבוד אתם, צאו להגנתו של חברכם ודחו בשאט נפש את משמיציו של האיש המהולל הזה. אם לא תעשו כן, אזי בפעם הבאה כאשר התקשורת השמאלנית תעשה לכם "סיכול ממוקד" אל תגלגלו עיניים מופתעות".