אאא

כאישה שומרת מצוות, אני מזדהה עם הקושי המצוי בהגשת ארוחה חמה לשבת, במיוחד שמרחב העבודה במטבח מצטמצם באופן משמעותי בשל המימדים של פלטת השבת המשתלטת על מחצית השיש.

עד היום נאלצנו לתמרן עם פלטת השבת המוכרת והמסורבלת הגוזלת כל מקום פנוי, שלא לדבר על מציאת מקום אחסון לפלטת השבת במהלך השבוע, בימי החול.

היום לכל בית שומר מסורת יש פתרון...

יוסי רוזנצויג, הוגה הרעיון המהפכני להקלה על כל בית יהודי בשבת, הבין שיש בעיה אמיתית ומצא כי יש צורך לפלטת שבת מובנית בתנור הבישול, הפטנט של מכסה התנור המשמש כפלטת שבת הלכתית, פלטת חימום.

כיצד עלה הרעיון לפטנט? כאשר חשב יוסי רוזנצויג על הפטנט של פלטת השבת המהפכנית, הוא הבין שיש צורך במוצר המקל על האימא היהודייה, וגם גילה מאחורי הרעיון הזה יתרונות נוספים כמו למשל שהמכסה המשמש כגוף חימום עונה לצרכי הבית היומיומיים, באמצעות מכסה זה ניתן לשמור על האוכל חם כל ימות השבוע וכל הזמן.

כשהילדים חוזרים מבית הספר מחכה ארוחת חמה, לאחר שעמלים על הבישולים לקראת אירוח, הפלטה שומרת על חומו של האוכל עד שהאורחים מגיעים וכו'.

הרעיון עלה לפני כמעט עשור ומאז החל תהליך של פיתוח, רישום הפטנט על ידי רוזנצויג יוסי, ייצור הפטנט וההפצה לקהל.

הפטנט הינו פטנט רשום בישראל וברחבי העולם.

לאחר ניסיון להחדרת התנור בקרב הבית היהודי, התגובות של הציבור רק הוכיחו את הצורך וחיוניות המוצר.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

"אהבתי! לי תמיד יש בעיה עם אחסון של פלטת  השבת, סוף סוף יש מקום לזוז, פטנט מצוין!, סיפרה לקוחה.

לקוחה נוספת: "מוצר מדהים חובה בכל בית. אני רוצה אחד כזה, במקום כל פעם להוציא פלטה ולפנות מקום בשיש סיוט...ואתם הבאתם פיתרון את פטנט המולטי היט ..."

יוסי רוזנצויג, הבעלים והמנכ"ל של חברת שאוב לורנץ, הינו דמות מוכרת בענף החשמל כבר למעלה משלושה עשורים ומכאן שחברת שאוב לורנץ הינה אחת מהחברות הוותיקות והמובילות ביבוא מוצרי חשמל ואלקטרוניקה ביתיים לשוק הישראלי.מאות אלפי מוצרי חשמל יובאו ונמכרו בארץ על ידי החברה לשביעות רצון הלקוחות. 

שאוב לורנץ מייבאת מגוון רחב של מוצרי חשמל לצריכה ביתית ולפי בדיקה שעשינו מסוגלת להעניק ללקוחותיה מוצרים איכותיים במחיר שווה לכל נפש.

לאתר החברה ולקבלת הסבר על הפטנט של פלטת השבת