אאא

יעל ואביגיל נפטרו, חיים מיכאל שלמה ורפאל יצחק אייזיק נלחמים על חייהם, המדביר החשוד כי התרשל בתפקידו נעצר ויובא היום (חמישי) לדיון בהארכת מעצרו.

המדביר שעבד בבית משפחת גרוס שהורעלה, נעצר אמש על-ידי המשטרה, לאחר חקירה שנמשכה במהלך היום.

בסרטון שהעלה לרשת, מספר המדביר על עבודתו, כאשר אחרי האסון הסרטון מקבל משמעות מצמררת, לאחר שהוא מספר בו על "תחום הדברה שהוא לא רגיל, עושים אותה באמצעות גז מאוד קטלני משום שהוא מאוד רעיל והורג הכול".

מחקירת המשטרה עולה כי המדביר מחזיק בתעודת "מדביר מוסמך", בחקירתו, הוא שיתף פעולה עם החוקרים והובא לדירה בה אירע האסון הנורא, לאחר מכן הובא לבית החולים "שערי צדק" שם תושאל על החומר שבו השתמש.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

בנו של המדביר אומר בשיחה עם ynet כי "אבא נחשב לאחד המדבירים המקצועיים, המובילים והמבוקשים באזור ירושלים והסביבה. כמובן שהוא עובד עם רישיון ומכיר את התחום. זו אינה העבודה הראשונה או השנייה שלו, אלא עבודה שהוא עושה עשרות שנים ומאות אלפי פעמים. הוא מאוד מנוסה ועובד עם הרבה מוסדות. יש עליו המלצות ועסק נבחר".

"אבא שלי הוא אדם רציני ומסור מאוד לעבודה שלו", הוסיף הבן, "אני רוצה בעצמי לשמוע את אבא שלי כי כל העולם שמע על המעצר שלו ורק אנחנו לא קיבלנו הודעה באופן רשמי. אחי הגיע למשטרה ולא אפשרו לו לדבר איתו".

האסון הנורא אירע כאשר הדירה הודברה ביום שני, בסיום ההדברה הושאר מכל ובו חומר רעיל באחד החדרים כדי להגביר את פעולת הריסוס. החדר נאטם בסרט הדבקה מה שלא מנע ממנו להשפיע על בני המשפחה ולהביא לתוצאה הטראגית.