אאא

ב'כללית' הבינו כנראה עד כמה חשובים טיפולי השיניים ללקוחות, והם מודיעים על מהפכה דרמטית. כל הטיפולים המשמרים, עד גיל 18, בחינם!

ו... לא רק זה, אלא גם 50% הנחה על כל הטיפולים האורטודנטיים. כן, כולל שתלים, אם שאלתם.

אין ספק שמדובר במהפכה של ממש. מנכ"ל שירותי בריאות כללית, אלי דפס, אומר בעקבות ההחלטה כי "אנו גאים להוביל מהפכה ברפואת השיניים עם השקת סל הטבות רחב ואטרקטיבי, אשר יהפוך את רפואת השיניים לזמינה ונגישה לציבור רחב של לקוחותינו".

חשוב להבהיר, על מנת לזכות בהטבה הזו, עליכם להיות לקוחות של הביטוח המשלים של הכללית, זה הנקרא 'כללית פלטינום' והוא מכסה לכם למעשה את טיפולי שיניים, אשר אינם כלולים בסל הבריאות.

במספרים אנחנו מדברים על למעלה מ-150 טיפולים שונים העונים להגדרה 'טיפולים משמרים', וכוללים סתימות, טיפולי שורש, עקירות ועוד. כל הטיפולים הללו יינתנו לילדים עד גיל 18, בחינם. מעל גיל 18, בהנחה של 70%.

התוכנית נכנסת לתוקף בתחילת חודש ספט'. מי שמחזיקים כבר בכרטיס פלטיניום יוכל לממש את זכותו מיידית עם תחילת התוכנית, ומי שלא, יצטרך להמתין תקופה של חצי שנה עד שנה על מנת לזכות בטיפולים חינם.

כמעט חמש מיליארד שקל משקיעים האזרחים ברפואת השיניים מידי שנה, והיא מהווה למעלה מחמישית ההוצאה של משק בית על רפואה ובריאות. כך עולה מסקר שפרסמה הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה לאחרונה.

מחקר אחר שנערך לפני שנתיים, קבע כי מקרב הציבור הישראלי, למעלה מ-30% מוותרים על טיפולי שיניים בשל עלותם הגבוהה.