אאא

תראו מה שחמישה ימי ביקור של האפיפיור בנדיקטוס ה-16 מסוגלים לעשות: בימים האחרונים החלו מאות מסיונרים להגביר את פעילותם באופן מאסיבי, כשהם מחלקים להמונים חומרי כפירה רבים, ה"י.

אתמול (חמישי) קבוצה של מסיונרים החלה להסתובב ברחובות העיר רחובות וחילקה עלונים של "הברית החדשה", בניסיון לשכנע יהודים להמיר את דתם, רח"ל.

תושבי רחובות, חרדים וחילונים כאחד, התקוממו והחלו למחות נגד החלוקה המסיונרית. במקום התפתחה תגרה המונית. המוחים חטפו מידי המסיונרים את העלונים וקרעו אותם לגזרים.

אחד מתושבי העיר סיפר ל'כיכר השבת': "הם רואים עולים חדשים ומנסים לשדל אותם למסיון, זה שערורייה". החשש, לדבריו, שהמסיונרים החליטו להשתלט על רחובות. "מישהו חייב לעשות לזה סוף, באופן מיידי", אמר.

רבה הראשי של רחובות הרב שמחה הכהן קוק אמר בראיון לערוץ שבע: "השבוע, כשהם נישאים על גלי האהדה לה הם זכו בכלי התקשורת, מסתובבים המיסיונרים, דופקים על הדלתות ומוסרים פתקים לצעירים וכל מי שרוצה בחינם אין כסף יכול לקבל ספרי אמונה נוצריים. פה אצלי בעיר רחובות הם דופקים על הדלתות ומשכנעים בני נוער יהודיים תמימים שגם כך לא יודעים הרבה על הדת היהודית להתקרב רחמנא לצלן לנצרות".

"התקשורת עוד מתארת את אותו אפיפיור כאילו הוא אדם חיובי למרות שההפך הוא הנכון. אני מתכוון לפנות למשטרה ולטקס עצה איך מונעים את הפעילות של אותם מיסיונרים בעיר", מצהיר הרב.