אאא

מלך מלכי המלכים, הקב"ה, שואל את כל עם ישראל, את כל בני ישראל, את כל היהודים: האם הבנתם מה אני עושה לעולם כולו?! האם הבנתם שאני מנהיג את העולם?! האם הבנתם שאני שולט באיתני הטבע?! האם הבנתם שאני שולט בליבותיהם של מלכי העולם הזה?!

לחינם אני שומר על אסד שיגמור את כל סוריה?! לחינם נכנס בליבותיהם של מלך סין ורוסיה להתנגד לארצות הברית וברית נאט"ו לפגוע באסד?! אסד הוא שליח של ריבונו של עולם!

הקור העז באירופה - זה סתם?! רעידות האדמה שפוקדות את העולם – מינימום עשר ביום - זה לחינם?! הסופות הקשות - זה לחינם?! הכלכלה שאני הורס בארצות הברית, באירופה ובכל העולם, חוץ מארץ ישראל הקדושה - לחינם?!

תהיה שנאה גדולה מאוד ליהודים והאנטישמיות תתחזק מאוד! עדיף ליהודים לבוא עכשיו! מה שיספיקו לקחת איתם - יספיקו, מאשר לבוא אחר כך - בלי כלום ומחוסר ברירה שתגרום להתאקלמות ארוכה בארץ ישראל! עכשיו זה הזמן לעלות דחוף לארץ ישראל הקדושה!

הקב"ה נלחם בכל מדינות עָרַב, בשיטה של אחד הורג את השני! ישנה חפרפרת שנקראת חמס שחופרת תחת השלטון בירדן, להפיל, להרוס ולשלוט בירדן, על מנת לפגוע בארץ ישראל דרך ירושלים! הקב"ה יעשה שחרבם תבוא בליבם וירדן בתור כמו סוריה ומצרים - לא פחות!

העולם בפחד ובבהלה מכל הרעידות המתרחשות בעולם: בכלכלה, בשנאה ובבלבול! מדברים מתוך פחד ולא מתוך עשייה!

אירן זה יצר הרע, זה השטן בהתגלמותו! יש להם את החומר המזיק ביותר בעולם!

הקסאמים מעזה, נשלחים כדי להִתגרות בעַם ישראל, על מנת שממשלת ישראל וחיילי צבא הגנה לישראל יצאו למלחמה נגד עזה! מטרת הקסאמים היא להכניס את כוחות צה"ל לעזה, מהלך שידליק ניצוץ גדול בכל מדינות עָרַב ויגרום להתלקחות ומלחמה כוללת!

הקב"ה שם ידיו על הגויים כמו במכת בכורות, אסד מלך סוריה - זו מתנת אל!

מצרים - הקב"ה לא ירפה מהם!

בורא עולם 'מטפל' במדינות עָרַב גם כדי לכלות אותן מהעולם, גם כדי שיטפלו בעצמן וגם כדי שלא יפריעו לעם ישראל לחזור בתשובה ולתקן את מידותיהם!

ממשלת ישראל וצבא הגנה לישראל - ידברו פחות ויעשו הרבה! שלא יאמינו לאף אומה בעולם - רק לעצמם ולמלך מלכי המלכים הקב"ה שמנהיג את העולם!

עכשיו בטוח, מרגישים כל היהודים, בעולם כולו, שמה שעושה הקב"ה - יד ה' בכל! כדי שנאמין כולנו בבורא עולם!

מדינת ישראל צריכה פחות דיבורים ויותר עשייה כדי לשמור על גבולות המדינה!

כל עם ישראל צריכים להיות מאוחדים ומלוכדים בלב אחד כמו במעמד הר סיני! כדי שיהיו מוגנים ושמורים! ריבונו של עולם מגן על עַם ישראל!

מדינת ישראל וכל חיילי צבא הגנה לישראל: לא לעשות תחרות שלילית - רק תחרות חיובית!

יהודים בעולם: הוזהרתם! לקפל את כל ספרי-התורה, בתי הכנסת בעולם של יהודים שהם יהודים ולבוא דחוף, דחוף, דחוף לארץ ישראל הקדושה!

ארץ ישראל מוגנת ושמורה היטב! הקב"ה רוצה לגאול את היהודים יותר ממה שהם רוצים בעצמם! החול בשעון החול אוזל ועומד להיגמר!

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

בארץ ישראל הכלכלה תִפרח ולא יהיה מיתון לעולמי עד! הנדל"ן יפרוץ דרך שאף אחד לא יוכל לעצור לעולם! תהיה פרנסה לכל היהודים! ארץ ישראל - ארץ הצבי - תימתח כמו עורו של צבי!

כל המנהיגים, כל גדולי ישראל, כל גדולי התורה: לצאת מהבתים ולעשות כנסים של אחדות ואהבה בעם ישראל! אשכנזים, חרדים, ספרדים - כולם בניו של הקב"ה! אל תרגיזו את הקב"ה! הכל רשום בשמים! כל אות, כל נשימה, כל כוונה - הכל רשום! אל תשחקו עם הקב"ה!

כל עם ישראל: דרך ארץ קדמה לתורה! ואהבת לרעך כמוך - זו כל התורה!

בואו נשמח את הקב"ה: נהפוך ממר - למתוק! מרע - לטוב! משנאה - לאהבה! מקמצנות והסתגרות - לחסד וצדקה! כך ישמח בנו הקב"ה! וכשמישהו משמח את הקב"ה - יהיה לו טוב עד בלי דַי!

העולם עובר טלטלה וזעזוע - כי המשיח פועל ועובד, מזכך את העולם ושורף את הרוע שבעולם!!!

באדיבות אתר: "תאיר נרי"