אאא

ריבונו של עולם מנער את כל כדור הארץ, והעולם כולו מוריד מעליו את כל הקליפות הרעות. העולם הגיע לשיאו בחומר, הוא נמצא בתוך פיצוץ וממשיך להתפוצץ! להדבק לבורא עולם ולעולם הרוח - אין סוף, להדבק לחומר - יש סוף! העולם נמצא עכשיו כמו שהיה בתקופת נח, לפני זמן המבול! העולם הגיע לקיצו! לסוף הרוע והשנאה!

בתקופת נח, חיכה הקב"ה לבני העולם שיחזרו בתשובה 120 שנה - הביא מבול על העולם והשחית אותו! בזמננו מחכה הקב"ה אלפי שנים!

בורא עולם מסכסך בין המדינות ומסבך ביניהן כדי לטהר את העולם ולהכין עולם חדש שיישארו בו רק בני אדם זכים וטהורים שתיקנו מידותיהם! בתקופתו של נח נשארו רק הוא, ילדיו והחיות – היום, יהיו מיליונים של יהודים בעולם החדש!

בורא עולם מכֶּה מכַּה אחרי מכַּה, צרה אחרי צרה! שוכחים את הראשונה באה שנייה! העולם נמצא בבהלה, חרדות ורעדה גדולה. שיטפונות קשים יש, קור עז יש, רעידות אדמה יש, אש חום והתפרצויות הרי געש יש! העולם 'כאילו' איבד שליטה!

בכל התהליך הזה, אבא שבשמים בונה את העולם החדש ומצמיח חזק מאוד ובמהירות גדולה את מלך המשיח בן דוד! התגלות משיח יחד עם התמוטטות של כל העולם, התמוטטות הרוע, השנאה והגאווה!

אסד מלך סוריה הוא מתנת אל - שליח נאמן! הרוסים והסינים תומכים בו כי יש בסוריה נשק מזיק וקשה מאוד, פצצות כימיות ואחרות קשות מאוד, והם פוחדים שיגלו אותם! בורא עולם שולט גם במוחם של הסינים והרוסים, בתחילה הם היו עם האמריקאים והאירופים - 'התהפכו' ועכשיו הם מגינים על אסד, כי אם לא יגנו עליו - הכל יתגלה! הכל מהקב"ה! הוא שמניע את מוחם ומבלבל אותם כדי שחרבם תבוא בליבם! אסד ממשיך להרוס את עמו! לבנון תלויה בסוריה ובאסד! עזה והחמס תלויים באסד! כולם בשרשרת אחת!

ארץ ישראל נמצאת כמו בתוך טבעת שארצות ערב סובבות אותה. בורא עולם מגן על ישראל! 'הולך' כל פעם למדינה ערבית אחרת 'להציק' לה ולסבך ביניהם! במצרים ימשיכו המהומות, ובאירופה - יוון זו רק ההתחלה! המהומות יתפשטו לכל יבשת אירופה! השבוע פוצצו את הצינור המוביל גז גם לירדן - להודיע למלך ירדן שהוא 'בדרך' כמו סוריה מצרים ולוב!

במדינת ישראל צריכים לשמור על אחדות ולא להתווכח על שטויות! חברי הכנסת: אתם מצולמים! אתם דגל של עם ישראל! תכבדו את מדינת ישראל! במדינת ישראל אסור שיהיו הפגנות ושביתות! זה לא מתאים לעם חכם ונבון שיש לו נשמה מריבונו של עולם! יש להגיע במהירות להידברות לצורך עזרה אחד לשני! אסור לעם ישראל ללמוד מהגויים! כולנו יהודים ועלינו לעזור אחד לשני! כשעם ישראל יהיו מלוכדים ומאוחדים - מדינת ישראל תהיה חזקה, בבריאות נפשית ורוחנית ואף מדינה לא תוכל להפריע לה! אך כשפועלים 'ראש בראש' - אין יציבות, יש בלבול גדול, פחד וחרדה!

אנשי השוחד והאינטרסים יתפסו כולם!

צריך להתפלל על חיילי צה"ל בכל דקה! בכל בית כנסת בארץ, צריך להתפלל ולברך את חיילי צה"ל ולכבד אותם! הם הילדים שלנו, הם המגנים על עַם ישראל!

ממשלת ישראל: צריך להמשיך לנקות את עם ישראל מהשתייה החריפה והסמים - זה הורס את הנוער - את הדור החדש של מדינת ישראל!

כל היהודים שנמצאים בחו"ל, נמצאים שם אך ורק בגלל הכסף! בשנות ה-40 וה-50, כשהגיעו יהודים לארץ ישראל - נישקו את אדמת הקודש ונהנו לישון עליה! כשאוהבים את ארץ ישראל ואדמת הקודש - זה הסימן המובהק והחזק ביותר שאוהבים את הקב"ה! כשגרים בחו"ל - לא אוהבים את הקב"ה! וכשלא אוהבים את הקב"ה - אוי ואבוי!

בתקופה זו של דין - אוי ואבוי! קיימת ונשקפת סכנה לכל היהודים בעולם - חוץ מארץ ישראל הקדושה! אל לכם לתעתע בריבונו של עולם 'ולשחק איתו מחבואים'! הקב"ה יגיע אליכם לכל מקום בו תהיו! לא יהיה יהודי שיגיד שהקב"ה לא קרא לו! כל יהודי יבין שהקב"ה קרא לו לארץ ישראל! שלא יתלונן שלא הבין!

צריך לְפַתֵחַ עסקים, להקים מפעלים ולהתעסק בנדל"ן בארץ ישראל! עוד מעט תהיה עליה גדולה של יהודים וכל הבתים יתאכלסו כהרף עין! זה נשמע הזוי - שום דבר לא הזוי! הנגב יתמלא במיליוני יהודים שיגיעו לישראל! גם הצפון והשומרון יתמלאו! הנגב נמצא בסתר, כמו שומם, אך הכל יתפתח והקב"ה יחיה אותו בכל המובנים!

השנאה ליהודים - האנטישמיות תלך ותגבר, עד שיגיע זמן בו לא תהיה שליטה לשום חוק בעולם לעצור את השנאה! טובה פת לחם במים, בארץ ישראל הקדושה - מאשר להיות בחו"ל, בסכנת חיים! יש פרנסה לכל היהודים בארץ! הכלכלה בארץ תתפתח ותתחזק ותהיה החזקה ביותר בעולם! ארץ ישראל תהיה העשירה ביותר בעולם!

בורא עולם פועל כדי שיהיה ניקיון סופי בעולם והתגלות מלך המשיח בן דוד!

באדיבות: אתר "תאיר נרי"