אאא

בורא עולם, אבא של כל העולם ואבא של עם ישראל היהודים, אותם בחר עם סגולה, שאמרו והבטיחו 'נעשה ונשמע' ואין חזרה מזה לעולמי עולמים, עד שימליכו את מלך המשיח.

מראש חודש ניסן תשע"ג, השנה הזו, יפתחו כל הקשרים וכל המנעולים כלפי היהודים, כל אחד יפתח לו כדרכו וכבקשתו.

היהודים שגרים בחוץ לארץ -  צריכים להיות עם ראש גדול ולהבין שבורא עולם לא מגן עליהם ובורא עולם מאיץ את האנטישמיות כלפי היהודים כדי שיברחו משם ויבואו עם כבוד לגור בארץ ישראל הקדושה כדי להקים את הנגב, הצפון, שומרון ובנימין.

יהודים, לא להתמקד במגורים בתל אביב, להתפזר בכל ארץ ישראל.

הכלכלה בעולם כולו לא יציבה ולא תהיה יציבה. בארץ ישראל הקדושה – הכלכלה יציבה ותהיה יציבה לעולמי עולמים.

השרים וכנסת ישראל - להיות רציניים, לא לשחק בחייו של האדם ולא במזונותיו של האדם היהודי. השרים וכנסת ישראל, צריכים להיות ערניים - פחות דיבורים, יותר עשייה.

אובמה בא לישראל רק בשביל האינטרס של ארצות הברית וכדי להראות לעולם את גודלה של ארצות הברית. בא על מנת לבלוט במזרח התיכון. ארצות הברית יודעים טוב מאוד שמפתח הסוד נמצא בארץ ישראל. כי מוח יהודי אין לאף אחד ואין לו תחליף. אך ורק ליהודים יש את המוח והכוח הזה.

ארצות הברית בפחד שאיראן תייצר אטום ואחר כך תהפוך למעצמה, אז היא רוצה לפרק את האטום באיראן. ארצות הברית רוצה שישראל תילחם נגד איראן וסוריה ותגן על עצמה והם יהיו המגן האחורי, כי זו זכותה של ישראל.

שתהיה החלטה לבצע את המבצע על איראן - זו הסיבה היחידה שאובמה בא לפה. ממשלת ישראל יכולה להקשיב לאובמה אבל את ההחלטה עליה לעשות בעצמה. לא להיות פזיזים, להיות מתונים ומדויקים, לא להקשיב לָעולם כי הראש שלהם רק בעצמם ורק להירשם בהיסטוריה שעשו מה שהם רוצים.

השלום וה'סולחה' שעשתה ממשלת ישראל עם הטורקים זה שלום 'אווירי', לא במציאות. כי לטורקים יש טינה ונטירה. המטרה של השלום הזה, כדי שתהיה גישה למדינת ישראל להגיע לכל מקום ומקום בעולם.

חלק גדול מהפליטים של סוריה נמצאים בטורקיה, יעשו בלאגן גדול מאוד בטורקיה.

הקב"ה ממשיך לקצץ ולסבך את סוריה. סוריה תמשיך להימחק, לא משנה מי נגד מי, כשזה ביניהם, הערבים, הכל כשר למהדרין. כשצבא-הגנה-לישראל רוצה להגן על המתיישבים ועל מדינת ישראל מהחמאס ומהפלסטינאים, אז ישראל 'לא תקינה', אבל ביניהם, כשר למהדרין מה שהם עושים. החמאס והפלסטינאים מחכים לראות מה יילד יום בכדי לעשות, חס ושלום, הפרעות לעם ישראל. הם חושבים שכל העולם לטובתם, הם טועים טעות חמורה ביותר, כל העולם נגדם ונמאס לו מהם, לא יודעים איך להתפטר מהם.

במצרים ימשיכו להיות בעיות קשות, היא הולכת להיהרס לא פחות מסוריה, יהיה כמו פקק שהולך להתבקע. הנשיא שלהם מגלה טפח ומכסה טפחיים. כולם לטובת החמאס, הכל בסתר ולא אכפת להם מאובמה. הם סומכים על הרוסים שהם איתם.

מלך ירדן שמח, חושב שאובמה עשה לו את כל העבודה. הוא לא יודע שהחמאס והפליטים בסוריה שונאים את ממלכת ירדן ו'יאכלו' את מלך ירדן חי. מלך ירדן מתחמק, נשען על אובמה. הוא חי באשליות שאומבה ישתיק לו את כל הפליטים והחמאס.

חיזבאללה משותק, נסראללה מתייסר מכאבים נוראיים מהגידול שיש לו בבטן. מחכים להוראות ממנו והוא עסוק בחולי שלו.

איראן בפחד גדול כי היא יודעת שישראל קטנה אך חזקה יותר מכל מדינות העולם, במיוחד משהגיע אובמה לישראל, הם בכוננות חזקה, והדבר החדש והיפה – הקב"ה מבלבל ויבלבל את כל המדענים שלהם שחרבם תבוא בליבם וקשתותם תישברנה. יש מידע מא' עד ת' מה קורה באיראן. לישראל ולארצות הברית יש מידע על אחמדינג'אד, על כל מה שעושה באיראן,  על המפעלים, יותר ממה שהוא יודע.

צבא-הגנה-לישראל לא להיות בשאננות, להיות דרוך לשמור על המולדת, כי כל אזרחי ישראל היהודים סומכים ומאמינים בצבא-הגנה-לישראל שהוא מגן ושומר על המולדת ועליהם.

מספיק שצבא-הגנה-לישראל יעשה תנועה - זה מרתיע. למרות שהכל תהליך אלוקי, צריך לפעול גם בטבע 'ונשמרתם לנפשותיכם'.

הקטל בדרכים זה לא מהקדוש-ברוך-הוא! בגלל הכעס שנמצא באדם נגרמות כל התאונות. אילו האדם היהודי יאמין בבורא עולם, שמה שקורה הכל מבורא עולם, אז היהודים יברכו את בורא עולם ויגידו כולם 'כל עכבה לטובה'.

יהודים, להיות ותרנים ולא לעשות 'מי צודק' בדרכים. להיות חכמים וותרנים - כשמוותרים מתעלים ומצליחים וחוזרים הביתה לשלום.

איתני הטבע ימשיכו לפעול במלוא המרץ, מכל הגוונים. יהיו תאונות מוזרות בעולם ובעלי-חיים מוזרים שיתקפו בני אדם, מחיידק טורף ועד לבהמות, חיות ועופות השמיים.

כל מנהיג שרוצה לפגוע בעם ישראל, הקדוש-ברוך-הוא לא יוותר לו ויפגע בו בחזרה. יהיו תופעות בעולם שהשכל האנושי, האדם, לא יבין איך זה קורה. כל זה, הקדוש-ברוך-הוא בא לומר לעולם ולישראל 'אני פה מנהיג, לא אתם!".

חג הפסח הזה, חג חירות, אחדות, גאולה ואהבה בין איש לרעהו.

המשיח פועל – הקב"ה מפעיל אותו והוא פועל להצלת עם ישראל ולהגן על עם ישראל.